Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Nowość

Lionelo Babyline 6.2 White - niania elektroniczna z kamerą

449,99 PLN

Lionelo Babyline 6.2

Mamy idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą nadrobić domowe obowiązki lub po prostu odpocząć, nie spuszczając ukochanego malucha z oka. W odpowiedzi na potrzeby mobilnych rodziców, stworzyliśmy nianię elektroniczną Lionelo Babyline 6.2. Ten unikatowy produkt umożliwia stworzenie w pełni mobilnego zestawu, który możesz zasilać powerbankiem. Dołączony do zestawu specjalny klips pozwoli Ci zamontować ją w dowolnym miejscu, np. przy łóżeczku, na krawędzi stolika, czy lampce nocnej.

Lionelo Babyline 6.2 White - niania elektroniczna z kamerą

Dbamy o Twój spokój i bezpieczeństwo dziecka

Urządzenie zostało wyposażone w duży, czytelny ekran o przekątnej 12,7 cm i rozdzielczości FullHD. Wysoka częstotliwość odświeżania zapewnia płynny obraz, bez opóźnień. Zasięg elektronicznej niani to 40 metrów w pomieszczeniach i 200 metrów w otwartej przestrzeni. Alarm od razu poinformuje Cię jeśli urządzenie straci zasięg. Specjalny czujnik temperatury otoczenia sygnalizuje w sytuacji gdy ta spadnie poniżej 18’C lub wzrośnie powyżej 30’C.

Lionelo Babyline 6.2 White - niania elektroniczna z kamerą

Nowoczesne rozwiązania

Niania elektroniczna Lionelo Babyline 6.2 działa dwustronnie. Urządzenie poinformuje Cię natychmiast kiedy wykryje dźwięk, np. płacz dziecka. Ty widzisz i słyszysz dziecko, ale i ono słyszy Ciebie. Jeśli będzie Cię potrzebować, usłyszy Twój głos, jeszcze zanim pojawisz się obok. Produkt pozwala na włączanie 8 dźwięków: 4 kołysanek i 4 dźwięków natury, które uspokajają i wyciszają dziecko. Możesz dostosować głośność i jasność do swoich preferencji. Co więcej, możesz ustawić specjalny timer, aby przypominał Ci o porze karmienia.

Lionelo Babyline 6.2 White - niania elektroniczna

Nie trać ani chwili

Pojemna, litowo-jonowa bateria urządzenia gwarantuje długi czas pracy, aż do 8 godzin. Tryb VOX wysyła potrzebne powiadomienia i odpowiada za oszczędzanie baterii. Aktywuje ekran w momencie, gdy dziecko się poruszy lub zapłacze. Do tego czasu ekran jest wygaszony, dzięki czemu urządzenie oszczędza baterie. Dodatkowo każdy ruch ukochanej pociechy możesz nagrywać na kartę pamięci microSD. Z nianią elektroniczną Lionelo Babyline 6.2 możesz sparować aż 4 kamery. Urządzenie jest skonfigurowane fabrycznie tak, że wystarczy je włączyć i wybrać język, by od razu z niego korzystać.

Lionelo Babyline 6.2 White - niania elektroniczna z kamerą

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

 

Specyfikacja
Więcej informacji
SKULOC-BABYLINE 6.2 WHITE
Zasięg40 metrów wewnątrz budynków
200 metrów na zewnątrz
KomunikacjaDwustronna
Rozdzielczość1920*1080 px
Częstotliwość odświeżania50 Hz / 60 Hz
Kąt widzenia110’
TransmisjaWi-Fi 2,4 Ghz
CzułośćTak - 3 poziomy czułości
ZasilanieZasilacz: 5 V / 1,5 A
Typ bateriiLitowo-jonowa
Czas ładowania baterii: 5h
Pojemność baterii3600 mAh
Czas pracy bateriiDo 8h
Tryb nocnyTak
Zasięg w trybie nocnym5 metrów (10 diod IR 850 nm)
System zarządzania energiąVOX - system powiadomień i oszczędzania energii
AlarmAlarm temperatury
Alarm utraty zasięgu
PowiadomieniaPrzypomnienie o karmieniu: interwały 2,5h; 3h; 3,5h; 4h; 4,5h; 5h; 5,5h
Czujnik temperaturyTak
KołysankiTak, 8 - 4 kołysanki + 4 dźwięki natury (możliwość odtwarzania 1 z 8 w trybie ciągłym lub wszystkich 8 w pętli)
ZestawMonitor
Kamera
2x zasilacz
Przewód USB-C o dł. 1 m
Przewód micro USB o dł. 1m
Zestaw montażowy naścienny kamery
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lionelo Babyline 6.2 White - niania elektroniczna z kamerą
Twoja ocena
PLIKI DO POBRANIA 1 pliki