Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Nowość Tylko u nas

Lionelo Bastiaan One Pink Baby - fotelik samochodowy

629,99 PLN

Obrotowa baza i bezpieczeństwo

Fotelik Lionelo Bastiaan One Pink Baby oprócz obligatoryjnych testów homologacyjnych, przeszedł również crash testy w niezależnej jednostce badawczej Tass International, w Holandii. Testy zderzeniowe obejmowały ustawienia fotelika przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Wszystko po to, aby fotelik zapewniał bezpieczeństwo swoim małym pasażerom. Co więcej, przewożenie dziecka tyłem do kierunku jazdy zapewnia większe bezpieczeństwo, dlatego fotelik Bastiaan One Pink Baby posłuży w tym ustawieniu aż do ok 4 roku życia (18kg). System ISOFIX zintegrowany z obrotową bazą maksymalnie ułatwia montaż produktu. Boki fotelika zostały wykonane z energochłonnych materiałów (PP i EPS), które dodatkowo zwiększają bezpieczeństwo w przypadku uderzeń bocznych. W naszych fotelikach stosujemy szereg rozwiązań, które mają zapewnić małym pasażerom nie tylko bezpieczeństwo, ale i komfort jazdy. Bastiaan One Pink Baby posiada obrotową bazę, pozwalającą ustawić go tyłem lub przodem do kierunku jazdy, a także w stronę drzwi, co ułatwi Ci wkładanie i wyjmowanie malucha z siedziska. Specjalnie zaprojektowana wkładka lędźwiowa wspiera właściwy układ kręgosłupa mniejszych dzieci.

Lionelo Bastiaan One Pink Baby - fotelik samochodowy

Uniwersalny fotelik na lata

Fotelik samochodowy Lionelo Bastiaan One Pink Baby to uniwersalny model dla stale rosnącej pociechy. Dziecko może korzystać z niego od urodzenia do ok. 12. roku życia lub do osiągnięcia wagi 36 kg. Możliwość zintegrowanej regulacji wysokości pasów z zagłówkiem pozwala na dopasowanie fotelika jednym ruchem. Kiedy Twoja pociecha podróżuje przodem, możesz wybrać 1 z 4 poziomów odchylenia oparcia.

Lionelo Bastiaan One Pink Baby - fotelik samochodowy

Łatwy montaż

Zintegrowana, obrotowa baza Isofix eliminuje ryzyko błędnej instalacji. Wystarczy, że umieszczone w niej łączniki wepniesz w stałe punkty mocowania w samochodzie i fotelik samochodowy Lionelo Bastiaan One Pink Baby będzie gotowy do podróży. O przeprowadzeniu poprawnego montażu poinformują Cię zielone znaczniki. Pas Top Tether wzmacnia stabilność modelu. Przypnij go do uchwytu, który znajdziesz w bagażniku lub za fotelem. Pasażera do ok. 4. roku życia zabezpiecz 5-punktowymi pasami z miękkimi nakładkami, a starszaka pasami samochodowymi. Za ich pomocą również możesz zamontować fotelik, kiedy zajdzie taka potrzeba.

Lionelo Bastiaan One Pink Baby - fotelik samochodowy

Komfort dziecka

Fotelik samochodowy Lionelo Bastiaan One Pink Baby został wyposażony w oddychająca wkładkę redukcyjną Dri-Seat, która dba o dopasowanie fotelika do dziecka i zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. W słoneczny dzień, dołączony do zestawu daszek zapewni maluchowi cień. W przypadku pojawienia się zabrudzeń na tapicerce, możesz w łatwy sposób ją zdjąć i wyprać.

Lionelo Bastiaan One Pink Baby - fotelik samochodowy

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Wymiary:

Wielostopniowa regulacja Lionelo Bastiaan One

 

 

Specyfikacja
Więcej informacji
SKUALO-BASTIAAN ONE PINK BABY
Przedział wagowy0-36 kg
Przedział wiekowy0-12 lat
NormyECE R44/04
Sposób montażuIsofix + Top Tether i/lub samochodowe pasy bezpieczeństwa
Kierunek montażuTyłem lub przodem do kierunku jazdy
Dodatkowe informacjeWkładka redukcyjna
FunkcjeObrotowy, Regulacja pochylenia, Regulacja zagłówka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lionelo Bastiaan One Pink Baby - fotelik samochodowy
Twoja ocena