Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo

Lionelo Fidi Free - laktator muszlowy, elektryczny

349,99 PLN

Laktator muszlowy, elektryczny FIDI FREE

Z myślą o komforcie od pierwszych dni macierzyństwa stworzyliśmy innowacyjny laktator muszlowy, elektryczny Lionelo Fidi Free, który symuluje naturalne pobieranie pokarmu. To przełomowe rozwiązanie sprawi, że odciąganie pokarmu nie będzie Ci już spędzać snu z powiek. Jest nie tylko intuicyjny w użyciu, posiada opcję masażu, ale przede wszystkim działa bez użycia rąk. W ten sposób zaoszczędzisz czas, który jest tak ważny przy opiece nad dzieckiem. Wystarczy, że włożysz urządzenie za powłokę biustonosza i możesz z powodzeniem wykonywać wszystkie codzienne czynności.

Zaoszczędź czas

Nasz laktator to urządzenie, które działa bez użycia rąk, w dodatku jest w pełni przenośne. Może pobierać pokarm w czasie, kiedy Ty będziesz pracować, uczyć się, relaksować czy wykonywać domowe obowiązki. Czas pracy baterii pozwala na pełny dzień korzystania z urządzenia. To pozwoli Ci zaoszczędzić nawet do 3h dziennie. A wszyscy wiemy, jak dla świeżo upieczonej mamy ważna jest każda chwila. Urządzenie oferuje dwa tryby pracy: masaż prolaktacyjny na 5 różnych poziomach intensywności i pobieranie pokarmu. Siła ssania to aż 0,031 kPa - wartość porównywalna z klasycznymi laktatorami elektronicznymi.

Lionelo Fidi Free - laktator muszlowy, elektryczny

Zestaw dostosowany do Ciebie i dziecka

W zestawie z laktatorem Lionelo Fidi Free znajdziesz lejki w trzech rozmiarach. Są wykonane z silikonowego i przyjaznego dla skóry materiału. Bez problemu utrzymasz laktator w czystości. Wszystkie elementy, które wymagają czyszczenia możesz sterylizować lub wyparzyć. Nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych - są wolne od BPA. Produkt jest zgodny ze standardami wymaganymi na terenie UE. Dodatkowy zestaw akcesoriów Lionelo Fidi Free Set do kupienia tutaj.

Lionelo Fidi Free - laktator muszlowy, elektryczny

Cicha i energooszczędna praca

Laktator Lionelo Fidi Free pracuje bardzo cicho. Jego głośność nie przekracza 50 dB, to poziom niższy od odgłosów przeciętnej rozmowy. Specjalna funkcja pozwala na zawieszenie pracy urządzenia i oszczędność energii, a wbudowany kontroler sprawi, że urządzenie wyłączy się samoistnie po 30 minutach.

Lionelo Fidi Free - laktator muszlowy, elektryczny

Intuicyjna obsługa

Wbudowane diody LED wskazują czy laktator jest włączony i poinformują Cię o poziomie naładowania. Dzięki temu zawsze wiesz, kiedy laktator będzie musiał zostać podłączony do ładowania.

Lionelo Fidi Free - laktator muszlowy, elektryczny

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

 

 

Specyfikacja
Więcej informacji
SKULOC-FIDI FREE WHITE
BPA freeTak
Tryby ssania5 poziomów
Tryby masażu5 poziomów
Tryby pracy2 (pobieranie pokarmu, masaż prolaktacyjny)
Wskaźnik bateriiTak
WykonanieSilikon, PP, tworzywo sztuczne
PojemnośćPojemnik na pokarm: 150 ml
ZasilanieUsb c; 5V, 2A
Waga produktu300g
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lionelo Fidi Free - laktator muszlowy, elektryczny
Twoja ocena
PLIKI DO POBRANIA 1 pliki