Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo

Lionelo Haari Blue Navy — rowerek trójkołowy

399,99 PLN

Praktyczna alternatywa dla spacerówki — rowerek trójkołowy Lionelo Haari Blue Navy

Już od 18. miesiąca życia możesz podróżować z małym odkrywcą za sprawą wygodnego trójkołowca Lionelo Haari! Zaawansowana, modułowa konstrukcja pozwala na korzystanie z pojazdu aż do ok. 5. roku życia, umożliwiając także samodzielną jazdę. Funkcjonalne siedzisko 360° pozwoli Wam na podróże dopasowane do aktualnych potrzeb — przodem lub tyłem. 3 sierpnia 2022 trójkołowiec Lionelo Haari zdobył rekomendację Alles Beste. Został doceniony za bezpieczeństwo, jakość, komfort i niebanalny design. Alles Beste to niezależny niemiecki magazyn, zajmujący się testowaniem produktów dostępnych na rynku marek, w różnych kategoriach sprzedażowych. Ich misją jest pokazywanie przebadanych artykułów, aby ułatwić konsumentom podejmowanie decyzji zakupowych. W skład oceny i przyznania wyróżnienia wchodzą różne czynniki, w przypadku artykułów dziecięcych najczęściej są to: cena, jakość i mobilność.

Zawsze bezpiecznie — to podstawa!

Mocne, 3-punktowe pasy i barierka ochronna to system, który przytrzymuje użytkownika w stabilnej pozycji. Antypoślizgowe nakładki na rączki dbają o mocny chwyt. Odblaskowe elementy na budce sprawiają, że trójkołowiec jest widoczny na drodze także po zmierzchu. Blokada kół stabilizuje pojazd podczas jazdy autobusem lub na nierównej nawierzchni. Bezpieczeństwo potwierdza wieloetapowa weryfikacja w laboratorium Intertek i zgodność z normą EN 71.

Rowerek trójkołowy Lionelo Haari

Trwała konstrukcja — wytrzymała i na lata!

Dwa sposoby napędzania trójkołowca — samodzielnie, przez dziecko lub gdy prowadzisz go za pomocą rączki — pozwala na elastyczne dopasowanie do Waszych wspólnych potrzeb i możliwości. Wygodne podróżowanie dla mniejszego użytkownika zapewnia praktyczny podnóżek, który można zdjąć. Modułowa konstrukcja pozwala na ustawienie dopasowane do wieku dziecka. Składana budka chroni przed deszczem i słońcem.

Rowerek trójkołowy Lionelo Haari

Niezawodne, gumowe koła w trójkołowcu Lionelo Haari

Duże, lekkie, bezobsługowe to koła z powłoką PU są imponująco wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dobra przyczepność i amortyzacja to stabilne i wygodne przejazdy po każdej nawierzchni. Regulowana rączka do prowadzenia pozwoli Ci dopasować ją do swojego wzrostu.

Rowerek trójkołowy Lionelo Haari

Łatwe i szybkie składanie

Rowerek trójkołowy Lionelo Haari Blue Navy złożysz błyskawicznie! Miękka tapicerka zapewnia dziecku pełen komfort. Pojemny kosz na zabawki pod siedziskiem i praktyczny uchwyt na kubek lub butelkę to funkcjonalne dodatki, które pozwolą mieć ulubione akcesoria dziecięce zawsze pod ręką!

Rowerek trójkołowy Lionelo Haari

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance
 

 

Specyfikacja
Więcej informacji
ModelLionelo Haari Blue Navy
SKULO-HAARI BLUE NAVY
CertyfikatyINTERTEK
Przedział wiekowy18-60 miesięcy, 1,5-5 lat
Przedział wagowydo 25 kg
RegulacjaKierunku siedziska, Rączki
Rodzaj kółBezobsługowe PU
RączkiAntypoślizgowe
Hamulec Nożny, blokada tylnych kół
Wymiary55 x 96 x 91-107cm
KonstrukcjaStalowa
Materiały100% Poliester
Waga produktu9,2 kg
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lionelo Haari Blue Navy — rowerek trójkołowy
Twoja ocena
PLIKI DO POBRANIA 1 pliki