Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo

Lionelo Ida Grey Concrete — torba do wózka

199,99 PLN

Pojemna, praktyczna i niezawodna torba do wózka Lionelo Ida Grey Concrete

Potrzebujesz torby do wózka, która pomieści wszystkie dziecięce akcesoria, a jednocześnie będzie na tyle uniwersalna, że wykorzystasz ją także na inne okazje? Poznaj Lionelo Idę, która łączy elegancki styl z funkcjonalnością! Jest duża, pojemna i pełna praktycznych przegródek, które ułatwiają dostęp do akcesoriów potrzebnych w danej chwili. Doskonale sprawdza się w czasie spacerów i dalszych podróży.

Wygodna torba Lionelo Ida z przegródkami

Skorzystaj z pojemnej przestrzeni i kieszeni bocznych, zamykanych na suwak. Wewnątrz znajdziesz wydzielone miejsca na butelki z warstwą termoizolacyjną, która podtrzyma temperaturę mleka lub zimnego napoju dla dziecka. Niewielkie przegródki sprawdzą się na podręczne drobiazgi, tj. klucze, telefon czy smoczek. Za pomocą uniwersalnych uchwytów zamocujesz torbę Lionelo Ida na rączce do prowadzenia każdego wózka.

Torba do wózka Lionelo Ida Grey Concrete

Uniwersalny styl i funkcjonalne dodatki

Torba Lionelo Ida ma zastosowanie nie tylko jako akcesorium do wózka dziecięcego. Doskonale sprawdza się na wyjazdy! W zestawie otrzymasz kosmetyczkę, przewijak turystyczny i pas do przenoszenia na ramieniu.

Torba dla mamy Lionelo Ida Grey Concrete

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Wymiary:

Torba Lionelo Ida - wymiary

 

Specyfikacja
Więcej informacji
SKULO-IDA GREY CONCRETE
ModelLionelo Ida Grey Concrete
WiekOd 1 dnia życia
Materiały100% poliester 600D
Sposób czyszczenia Można prać ręcznie w 30'
Waga produktu0,62 / 1 kg
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lionelo Ida Grey Concrete — torba do wózka
Twoja ocena