Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo

Lionelo Kori Grey Stone – rowerek trójkołowy

499,99 PLN

Praktyczny rowerek spacerowy Lionelo Kori Grey Stone

Z trójkołowcem Lionelo Kori każdy Wasz spacer może być niesamowitą przygodą! Ten wyjątkowy pojazd sprawdzi się w funkcji wygodnej spacerówki, w której mały odkrywca poczuje się wyjątkowo. Na kolejnym etapie rozwoju dziecko może przejąć kontrolę nad pedałami i kierownicą, przygotowując się do samodzielnej jazdy. Rowerek trójkołowy Lionelo Kori to ulubiony pojazd maluchów od 18. miesiąca do 5. roku życia.

Rowerek trójkołowy 2w1 Lionelo Kori Grey Stone

Bezpiecznie w każdej sytuacji

Rowerek posiada szereg zabezpieczeń, dzięki którym wspólne i samodzielne przejażdżki będą w pełni beztroskie. Dziecko przypniesz 3-punktowymi pasami z miękkimi nakładkami. Bezpieczeństwo po zmroku zapewnią odblaski na budce, a antypoślizgowe nakładki na kierownicę pomogą w stabilnym jej utrzymaniu. W czasie postoju możesz zablokować tylne koła praktycznym hamulcem, zapobiegając niekontrolowanym zjazdom. Testy w instytucie Intertek potwierdziły zgodność pojazdu z europejską normą EN 71.

Rowerek trójkołowy 2w1 Lionelo Kori Grey Stone

Wielofunkcyjny rowerek trójkołowy Lionelo Kori

Wolne koło to system, który umożliwia zmianę kontroli sterowania. Gdy dziecko jest jeszcze małe i nie dosięga do pedałów lub zmęczyło się aktywnością, możesz prowadzić pojazd jak spacerówkę. Co więcej, obrotowe siedzisko pozwoli mu na podróżowanie tyłem lub przodem do kierunku jazdy. Starszemu i bardziej samodzielnemu podróżnikowi spodoba się wersja bez budki i uchwytu do prowadzenia. Taki trójkołowy rowerek jest wygodny i bezpieczny!

Rowerek trójkołowy 2w1 Lionelo Kori Grey Stone

Lekka konstrukcja na bezobsługowych kołach

Rama rowerka Lionelo Kori została odlana ciśnieniowo ze specjalnego stopu magnezu. Dzięki temu jest nawet o 75% lżejsza od innych, stalowych konstrukcji i o wiele bardziej wytrzymała. Duże koła z gumową powłoką PU i bieżnikiem sprawdzają się w każdym terenie.

Rowerek trójkołowy 2w1 Lionelo Kori Grey Stone

Niezastąpiony na wycieczkach!

Złożysz go do kompaktowych rozmiarów, a do montażu nie potrzebujesz żadnych narzędzi — bez obaw zabierz rowerek na wspólne wakacje, sprawiając dziecku wiele radości. Aktywny maluch doceni dodatkowe akcesoria, tj. dzwonek przy kierownicy czy dwa pojemniki na zabawki, a Ty na pewno skorzystasz z regulowanej rączki do prowadzenia, torby na akcesoria czy uchwytu na kubek.

Rowerek trójkołowy 2w1 Lionelo Kori Grey Stone

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance
   
       
           

Wymiary:

       
       
Rowerek trójkołowy 2w1 Lionelo Kori- wymiary       
   
   

 

Specyfikacja
Więcej informacji
ModelLionelo Kori Grey Stone
SKULO-KORI GREY STONE
CertyfikatyINTERTEK
Przedział wiekowy18-60 miesięcy, 1,5-5 lat
Przedział wagowydo 25 kg
RegulacjaOparcia, Kierunku siedziska, Rączki
Rodzaj kółBezobsługowe PU
RączkiAntypoślizgowe
Blokada kierownicyTak
Hamulec Nożny, blokada tylnych kół
KonstrukcjaStop magnezu
Materiały100% Poliester
Waga produktu9 kg
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lionelo Kori Grey Stone – rowerek trójkołowy
Twoja ocena
PLIKI DO POBRANIA 1 pliki