Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo

Lionelo Aart Beige Latte — fotelik samochodowy 0-36 kg

419,00 PLN

Uniwersalny fotelik samochodowy 0-36 kg Aart Beige Latte

Model, który wykorzystasz przez lata i to w każdym samochodzie — oto fotelik Lionelo Aart! Jest przeznaczony zarówno do mniejszych, jak i większych pasażerów od urodzenia do ok. 12. roku życia (lub do osiągnięcia wagi 36 kg). Szeroki zakres regulacji zagłówka pozwoli dostosować jego ustawienie do aktualnych potrzeb dziecka w różnym wieku.

Bezpieczna jazda z Lionelo

Fotelik 0-36 kg Lionelo Aart umożliwia przewożenie dziecka tyłem (RWF) do wagi 18 kg. W przedziale 9-36 kg możliwe jest ustawienie przodem. Masywna skorupa i zintegrowany z 5-punktowymi pasami zagłówek są wzbogacone energochłonnym włóknem szklanym (GF). To gwarancja zawsze stabilnej pozycji (także w sytuacji zderzenia) i komfortowego dopasowania do małego pasażera. Fotelik jest zgodny z europejską normą ECE R44/04.

Montaż na pas samochodowy

Łatwy i wygodny montaż fotelika dla dzieci Lionelo Aart

Instalacja 3-punktowymi pasami samochodowymi pozwala na bezpieczną jazdę z dzieckiem w każdym pojeździe. Poprawny sposób montażu wskazują odpowiednie znaczniki — niebieskie (do jazdy tyłem) i czerwone (do jazdy przodem).

Fotelik samochodowy 0-36 kg Lionelo Aart Beige Latte

Wygodny system regulacji

13-stopniowy zagłówek umożliwia dostosowanie fotelika Lionelo Aart do stale rosnącego dziecka. Tyłem do kierunku jazdy (RWF) zapewnia bezpieczną pozycję półleżącą, a podczas podróżowania przodem możesz zastosować jeden z trzech stopni nachylenia oparcia. Jednym płynnym ruchem wyregulujesz wysokość konstrukcji wraz z pasami.

Fotelik samochodowy 0-36 kg Lionelo Aart Beige Latte

Wygodne użytkowanie

Lionelo Aart Beige Latte posiada wkładkę redukcyjną, która dba o wygodne ułożenie dziecka i wkładkę lędźwiową, która pomaga w utrzymaniu niemowlaka w prawidłowej pozycji półleżącej. Lekka konstrukcja (6,2 kg) ułatwi Ci przenoszenie fotelika samochodowego pomiędzy pojazdami, a możliwość zdjęcia i wyprania tapicerki pozwali na zachowanie czystości przez długi czas. Karta dziecka służy do przekazania najważniejszych informacji w sytuacji wypadku drogowego, tj. grupa krwi, choroby czy alergie.

Fotelik samochodowy 0-36 kg Lionelo Aart Beige Latte
       
       
           

Wymiary:

       
       
Fotelik samochodowy 0-36 kg Lionelo Aart- wymiary        
   
   

 

Specyfikacja
Więcej informacji
ModelLionelo Aart Beige Latte
SKULO-AART BEIGE LATTE
Przedział wagowy0-36 kg
Przedział wiekowy0-12 lat
Normy ECE R44.04
Sposób montażuPas samochodowy
Kierunek montażuTyłem lub przodem do kierunku jazdy
RegulacjaZagłówek, Pochylenie siedziska
Waga fotelika6,2 kg
Wymiary45x51x59-75 cm
FunkcjeRegulacja pochylenia, Regulacja zagłówka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lionelo Aart Beige Latte — fotelik samochodowy 0-36 kg
Twoja ocena
PLIKI DO POBRANIA 1 pliki