Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Nowość

Lionelo Antoon Plus Black Onyx - fotelik samochodowy 0-18kg

999,00 PLN

Antoon Plus – fotelik samochodowy Lionelo z certyfikatem ADAC

Antoon Plus to fotelik samochodowy od marki Lionelo z certyfikatem bezpieczeństwa niemieckiego instytutu ADAC. Antoon został wybrany do testów, przez niezależny instytut badawczy ADAC, na podstawie wyników popularności tego modelu fotelika na rynku niemieckim oraz jego innowacyjności. Testowany fotelik weryfikuje się pod kątem: bezpieczeństwa, łatwości obsługi, ergonomii oraz zawartości substancji chemicznych. Każdy z tych elementów, we współpracy z ADAC, testuje inny niezależny instytut. Fotelik samochodowy Antoon Plus Black Onyx marki Lionelo z powodzeniem przeszedł wszystkie 4 etapy testów i otrzymał ocenę 2.9 punktów zyskując tym samym certyfikat ADAC. Za bezpieczeństwo fotelik Lionelo Antoon Plus otrzymał aż 4 gwiazdki! Doceniona została ochrona jaką zapewnia fotelik w zderzeniach czołowych oraz bocznych.

Zaawansowane testy zderzeniowe

Fotelik Antoon Plus Black Onyx posiada homologację i-Size, której normy zostały opracowane w oparciu o wieloletnie badania przeprowadzane przez renomowane ośrodki na całym świecie. Aby uzyskać certyfikat wydawany przez jednostkę badawczą TÜV, produkt musi pozytywnie przejść czołowe, tylne i boczne rygorystyczne testy zderzeniowe. Norma i-Size kładzie nacisk na montaż fotelików za pomocą systemu ISOFIX oraz ich dopasowywanie ze względu na wzrost dziecka, a nie jego wagę.

Komfortowe podróże w regulowanym siedzisku

Antoon Plus Black Onyx to wygodny i wszechstronny fotelik samochodowy oferujący wysoki poziom bezpieczeństwa, co potwierdza homologacja i-Size. Zapewnia on możliwość przewożenia pociechy nie tylko przodem, ale również tyłem do kierunku jazdy i to przez cały okres korzystania z fotelika. Antoon Plus Black Onyx przeznaczony jest dla dzieci należących do grupy wzrostowej od 40 cm do 105 cm (lub ważących do ok. 18 kg).

Łatwy montaż i wzmocniona struktura fotelika

Dzięki zastosowaniu systemu ISOFIX oraz nogi stabilizującej montaż fotelika Antoon Plus Black Onyx jest łatwy i szybki. Model wyposażony jest w mocne pasy posiadające dodatkowe poduszki zapobiegające otarciom skóry dziecka oraz nakładki antypoślizgowe zabezpieczające właściwe ich położenie. Z kolei zastosowanie klamry pasów szwedzkiej firmy Holmbergs dodatkowo podnosi standardy bezpieczeństwa przyjętych rozwiązań.

Masywna i wytrzymała konstrukcja modelu Antoon Plus Black Onyx została zbudowana z energochłonnych materiałów. Fotelik otrzymał również wzmocnienia boczne SIPS oraz zagłówek o wzmocnionej strukturze.

Łatwy montaż i wzmocniona struktura fotelika

Funkcjonalność i bezpieczne podróżowanie

Zastosowanie bazy obrotowej o zakresie 360 stopni sprawia, że Antoon Plus Black Onyx oferuje bardzo wysoki poziom funkcjonalności i wydajności. Rotacyjność siedziska bez konieczności wypinania go z prowadnic umożliwia swobodne obracanie go w stronę drzwi samochodu, by wygodnie umieścić lub bezproblemowo wyciągnąć maluszka. Pomagają w tym również specjalne uchwyty na pasy.

Antoon Plus Black Onyx jest zaprojektowany w taki sposób, by zgodnie z rekomendacjami specjalistów do spraw bezpieczeństwa najmłodsi mogli podróżować tyłem do kierunku jazdy i to już od pierwszych dni swojego życia aż do osiągnięcia 105 cm wzrostu. Jednocześnie umożliwia przewóz przodem do kierunku jazdy pod warunkiem, że dziecko znajduje się w przedziale wzrostowym 76 cm – 105 cm.

Komfortowa podróż

Fotelik dysponuje 10-stopniową regulacją zagłówka, co powoduje, że rośnie razem z dzieckiem. Funkcja została również zintegrowana z regulacją pasów bezpieczeństwa, dzięki czemu modyfikacja położenia zagłówka nie wymusza każdorazowo zmiany ich ustawienia. W zestawie modelu Antoon Plus Black Onyx znajduje się przeznaczona dla najmłodszych dzieci poduszka piankowa wykonana z wysokiej jakości materiału memory foam. Tworzywo skutecznie pochłania przeciążenia i dostosowuje się do kształtu głowy, wpływając jednocześnie na większy komfort podróży.

Oparcie fotelika Antoon Plus Black Onyx posiada 5-stopniową regulacją pochylenia (4 poziomy przodem, 1 poziom tyłem do kierunku jazdy), dzięki czemu łatwo jest zmienić jego położenie z pozycji siedzącej do półleżącej. Do zestawu fotelika dołączono również wkładkę lędźwiową chroniącą kręgosłup dziecka oraz wkładkę Dri-Seat zapewniającą prawidłową cyrkulację powietrza i pozwalającą skórze oddychać. Z kolei w pogodne dni przed intensywnym słońcem ochroni maluszka dołączony do zestawu daszek. Ponadto Antoon Plus Black Onyx posiada miękkie, elastyczne i wytrzymałe obicie, które można prać w temperaturze 30 stopni.

Karta Dziecka – pomoc w nagłych wypadkach

W zestawie fotelika samochodowego Antoon Plus Black Onyx znajduje się Karta Dziecka służąca do gromadzenia podstawowych informacji dotyczących zdrowia maluszka (np. grupy krwi czy alergii na leki), które mogą być istotne dla lekarzy lub ratowników. Wypełnioną kartę należy umieścić w widocznym miejscu fotelika, aby w razie wypadku interweniujący specjaliści mieli bezpośredni dostęp do potrzebnych danych.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

 

Specyfikacja
Więcej informacji
ModelAntoon Plus Black Onyx
SKUALO-ANTOON PLUS BLACK
Przedział wagowy0-18 kg
Przedział wzrostowy40 - 105 cm
Przedział wiekowy0-48 miesięcy
NormyECE R129/03
Sposób montażuIsofix + noga stabilizująca
Kierunek montażuTyłem lub przodem do kierunku jazdy
MateriałyKonstrukcja - Polipropylen (PP), Wzmocnienie zagłówka: styropian EPP + memory foam"
Tapicerka - 100% Poliester
Zgodny z i-SizeTak
Dodatkowe informacjeWkładka redukcyjna
TestyADAC, TASS
Waga fotelika12 kg
Wymiary fotelikaWymiary produktu (bez nogi stabilizującej): 41,5 x 55 x 61 - 80 cm, Długość nogi stabilizującej: 27 – 52,5 cm, Wymiary zagłówka: 16 x 22 cm, Wymiary oparcia: 32 x 35 cm, Wymiary siedziska: 28x32 cm
FunkcjeObrotowy, Regulacja pochylenia, Regulacja zagłówka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lionelo Antoon Plus Black Onyx - fotelik samochodowy 0-18kg
Twoja ocena
PLIKI DO POBRANIA 1 pliki