Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo

Lionelo Astrid Grey Stone — fotelik samochodowy 0-13 kg

299,00 PLN

Pierwsza podróż z fotelikiem samochodowym 0-13 kg Lionelo Astrid Grey Stone

Nosidełko dla niemowlaka to podstawowy element wyprawki — jest niezbędny w drodze ze szpitala do domu! Fotelik Lionelo Astrid doskonale sprawdzi się w każdym samochodzie — możesz go przypiąć uniwersalnymi pasami tyłem do kierunku jazdy. Co więcej, ten fotelik-nosidełko zamontujesz także na stelażu wózka za pomocą praktycznych adapterów.

Nosidełko dla niemowlaków Lionelo Astrid Grey Stone

W pełni bezpieczny

Przeprowadzone testy zderzeniowe w Tass International i zgodność z europejskim standardem ECE R44/04 dowodzą o wysokiej jakości wykonania fotelika Lionelo Astrid. Zabezpieczenia w postaci 3-punktowych pasów i wzmocnionej, energochłonnej skorupy (PP i EPS) doskonale radzą sobie ze stabilizacją pozycji dziecka i ochroną jego ciała w sytuacji wypadku drogowego.

Montaż nosidełka

Fotelik samochodowy Lionelo Astrid możesz zamocować za pomocą 3-punktowych pasów w pozycji RWF (tyłem do kierunku jazdy). Specjalne, czerwone prowadnice wyznaczają prawidłowy ich przebieg. Ten uniwersalny sposób sprawdzi się w każdym aucie – z łatwością przeniesiesz dziecko pomiędzy pojazdami i ruszysz w dalszą wycieczkę!

Nosidełko dla niemowlaków Lionelo Astrid Grey Stone

Wygodne wycieczki z fotelikiem Lionelo Astrid

Lekkie nosidełko waży zaledwie 3,4 kg, co odciąży Twój kręgosłup, a za sprawą ergonomicznej rączki komfortowo przeniesiesz dziecko. Praktyczny daszek (z możliwością rozłożenia) osłoni małego pasażera przed nadmiernym słońcem w pierwszych miesiącach życia.

Nosidełko dla niemowlaków Lionelo Astrid Grey Stone

Akcesoria dla malucha

Miękka wkładka redukcyjna pozwala dopasować siedzisko do ciała małego dziecka, a wkładka lędźwiowa utrzymuje jego plecy w prawidłowej pozycji półleżącej. Fotelik 0-13 kg Lionelo Astrid Grey Stone jest wyposażony w przyjemną tapicerkę, którą możesz zdjąć i wyprać. Karta dziecka służy do przekazania najważniejszych informacji w sytuacji wypadku drogowego, tj. grupa krwi, choroby czy alergie.

 Lionelo Astrid

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Wymiary:

Lionelo Astrid Grey Stone — fotelik samochodowy 0-13 kg

 

Specyfikacja
Więcej informacji
ModelLionelo Astrid Grey Stone
SKUALO-ASTRID GREY STONE
Przedział wagowy0-13 kg
Przedział wiekowy0-12 miesięcy
Sposób montażuPas samochodowy
Kierunek montażuTyłem do kierunku jazdy RWF
Dodatkowe informacjeWkładka redukcyjna
Waga fotelika3,4 kg
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lionelo Astrid Grey Stone — fotelik samochodowy 0-13 kg
Twoja ocena
PLIKI DO POBRANIA 1 pliki