Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Promocja

Lionelo Braam Stone – fotelik samochodowy 0-36 kg

Cena promocyjna 699,99 PLN Regular Price 849,00 PLN 149,01 PLN taniej

Zaawansowany fotelik samochodowy Lionelo Braam Stone

Lionelo Braam to uniwersalny model dla malucha i starszaka. Szeroki zakres regulacji dba o wygodę dziecka od urodzenia aż do ok. 12. roku życia (do osiągnięcia wagi 36 kg). Dzięki zastosowaniu obrotowej bazy z nogą stabilizującą fotelik pozwala na przewożenie malucha tyłem do kierunku jazdy (RWF) aż do osiągnięcia wagi 18 kg. Montaż w systemie Isofix lub za pomocą pasów sprawia, że model ten pasuje do każdego samochodu.

Fotelik samochodowy 0-36kg Lionelo Braam Stone

Bezpieczny standard

Energochłonne materiały i system ochrony bocznej SideProtect sprawiają, że fotelik zapewnia maksymalną ochronę dziecka w sytuacji wypadku drogowego. Jego bezpieczeństwo potwierdzają rygorystyczne testy, które zostały przeprowadzone w holenderskim instytucie Tass International. Pozycję młodszego podróżnika stabilizują 5-punktowe pasy, z kolei starsze dziecko zabezpieczone jest pasami samochodowymi. Fotelik Lionelo Braam jest zgodny z europejską normą ECE R44/04.

Dwa sposoby instalacji — montaż w każdym samochodzie

System Isofix czy pasy samochodowe? Lionelo Braam dopuszcza montaż na dwa sposoby, które zapewniają pełną stabilność fotelika. Poprawność wpięcia w stałe punkty Isofix potwierdzają zielone znaczniki, eliminując ryzyko błędnego montażu, a kierunek przeprowadzenia pasów wyznaczają prowadnice. W ten sposób osadzony fotelik i wzmocniona konstrukcja boków oraz zagłówka zwiększają bezpieczeństwo dziecka.

Fotelik samochodowy 0-36kg Lionelo Braam Stone

Wielostopniowa regulacja zagłówka

Fotelik Lionelo Braam posiada 10-stopniową regulację wysokości, która zapewnia optymalne dopasowanie do dziecka. Zintegrowana z pasami bezpieczeństwa regulacja zagłówka ułatwia poprawne przypięcie malucha, gwarantując maksymalne bezpieczeństwo. Przy przejazdach tyłem fotelik ustawiony jest w pozycji półleżącej, z kolei podczas podróży przodem do kierunku jazdy można skorzystać z 4. poziomów odchylenia. W ten sposób dziecko ma zawsze wygodną pozycję, a jego głowa nie opada do przodu w czasie samochodowej drzemki.

Fotelik samochodowy 0-36kg Lionelo Braam Stone

Wysoki poziom komfortu w foteliku Lionelo Braam

Dzięki zastosowaniu bazy obrotowej (360°) rodzicom łatwiej jest wkładać i wyjmować malucha. Wkładka redukcyjna Dri-Seat dba z kolei o wygodną pozycję młodszego dziecka i zapewnia odpowiednią wentylację, a antypoślizgowe nakładki na pasy zabezpieczają przed przesuwaniem się poduszek. Tapicerka jest przyjemna i łatwa w czyszczeniu (można ją zdjąć i wyprać). W zestawie znajduje się odpinany daszek, który osłania przed nadmiernym słońcem. Ważnym dodatkiem jest karta dziecka, na której można wypisać informacje o grupie krwi, alergiach czy chorobach przewlekłych podróżnika.

Fotelik samochodowy 0-36kg Lionelo Braam Stone

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Wymiary:

Fotelik Lionelo Braam Red Burgundy z obrotową bazą — dla malucha i starszaka

 

Specyfikacja
Więcej informacji
ModelLionelo Braam
SKUALO-BRAAM STONE
Przedział wagowy0-36 kg
Przedział wiekowy0-12 lat
Sposób montażuIsofix + noga stabilizująca
Kierunek montażuTyłem lub przodem do kierunku jazdy
Dodatkowe informacjeWkładka redukcyjna
TestyTASS
Waga fotelika11,9 kg
FunkcjeObrotowy, Regulacja pochylenia, Regulacja zagłówka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lionelo Braam Stone – fotelik samochodowy 0-36 kg
Twoja ocena
PLIKI DO POBRANIA 1 pliki