Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo

Lionelo Fidi - laktator elektryczny

99,00 PLN

Przenośny laktator elektryczny Lionelo Fidi

Praktyczny, wygodny i skutecznydwufazowy laktator elektryczny zadba o Twój komfort podczas odciągania pokarmu. Posiada 10-stopniową funkcję masażu i aż 15 trybów pracy, co precyzyjnie odwzorowuje proces ssania przez niemowlaka. Możesz dostosować parametry urządzenia do swoich potrzeb i wrażliwości, co jest ważne, zwłaszcza gdy po raz pierwszy zostałaś mamą.

Laktator elektryczny Lionelo Fidi

Niezawodna, certyfikowana konstrukcja

Zadbaliśmy o jakość wykonania – elementy, które mają styczność z ciałem i pokarmem dla dziecka — nie zawierają BPA. Możesz więc używać laktatora Lionelo Fidi bez obaw o Wasze zdrowie. Bezpieczeństwo potwierdziły testy w laboratorium Waltek, które wykazały zgodność z normami UE.

Laktator elektryczny Lionelo Fidi

Łatwa obsługa laktatora Lionelo Fidi

Urządzenie jest kompaktowe i działa bezprzewodowo (nawet do 45 minut), więc doskonale sprawdzi się w czasie wyjść lub dalszych podróży. Szybko naładujesz je z gniazdka lub poprzez kabel USB (pełna bateria w 30 minut). Czytelny wyświetlacz wskaże Ci wszystkie funkcje i pozwoli na zmianę parametrów.

Laktator elektryczny Lionelo Fidi

Wszystkie potrzebne akcesoria w zestawie!

Laktator Lionelo Fidi od razu po wyjęciu z pudełka jest gotowy do użycia. W zestawie otrzymasz butelkę, smoczek, dwa pojemniki do przechowywania pokarmu, silikonową pokrywkę, podstawkę na butelkę, ładowarkę, kabel USB i praktyczne, bawełniane etui. Urządzenie jest kompatybilne z butelkami innych, popularnych marek.


Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Wymiary:

Lionelo Fidi

 

Specyfikacja
Więcej informacji
SKULOC-FIDI
ModelLionelo Fidi
Tryby ssania15 poziomów
Tryby masażu10 poziomów
Wskaźnik mocy ssaniaTak
Wskaźnik mocy masażuTak
Wskaźnik bateriiTak
Technologia ssaniaPhase Expression (imitacja ssania dziecka)
WykonaniePrzyjemne dla skóry tworzywo sztuczne
ZasilanieSieciowe lub akumulatorowe
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lionelo Fidi - laktator elektryczny
Twoja ocena