Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo

Lionelo Figgy Grey Stone — kołyska dziecięca

599,00 PLN

Produkt 2 w 1 – elektroniczna kołyska dziecięca Lionelo Figgy Grey Stone i wygodne łóżeczko

Bezpieczne i spokojne dziecko w czasie, gdy rodzice odpoczywają? Postaw na łóżeczko-kołyskę Lionelo Figgy! To praktyczne rozwiązanie od 1. dnia życia dziecka, które sprawdzi się do momentu, gdy zacznie ono siadać lub osiągnie wagę 9 kg. Zdalne sterowanie za pomocą pilota to wygodna opcja, dzięki której nie musisz specjalnie wstawać do dziecka, by je pobujać!

Bezpieczne korzystanie

Lekki, wytrzymały i stabilny — taki jest aluminiowy stelaż, który przytrzymują antypoślizgowe nakładki na nóżki (nie rysują podłogi). Co więcej, w gondoli możesz przenosić dziecko. Kołyska Lionelo Figgy zapewnia odpowiednią pozycję dla niemowlęcia, czyli na płasko. Wygodny materac posiada poszewkę, którą możesz zdjąć i wyprać. Bezpieczeństwo użytkowania jest potwierdzone przez instytut Intertek — wykazał on zgodność z normami EN 1130, EN 1466 i EN 16890.

Kołyska dziecięca Lionelo Figgy

Kołyska Lionelo Figgy pełnym zakresem regulacji

Pilot i intuicyjny w obsłudze panel pozwolą Ci na wygodną zmianę ustawień. Prędkość bujania dostosujesz także ręcznie, zgodnie z aktualnymi potrzebami dziecka. Wbudowany timer pozwala ustawić czas bujania na 15, 30 lub 60 minut. Inteligentny czujnik wykrywa ruch i automatycznie uruchamia bujanie, uspokajając malucha. Składany daszek zabezpiecza przed słońcem.

Kołyska dziecięca Lionelo Figgy

Mobilnie i praktycznie

Gondolę możesz zdjąć ze stelaża i ustawić w wygodnym miejscu. Lekka kołyska Lionelo Figgy Grey Stone z powodzeniem sprawdza się w domu i podróży, całkowicie zastępując łóżeczko turystyczne. Wbudowana pozytywka odtwarza 12 melodii i 5 dźwięków natury, które wzbudzają ciekawość maluszka, działają wyciszająco i pomagają mu zasnąć. Stelaż i gondola zajmują niewiele miejsca po złożeniu, a wygodna torba z uchwytem ułatwia transport. W zestawie znajdują się dwie miękkie zabawki, które można zawiesić na uchwycie za pomocą uniwersalnych rzepów.

Mobilnie i praktycznie

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance
   
       
           

Wymiary:

       
       
Lionelo Mika -        
   
   

 

Specyfikacja
Więcej informacji
SKULO-FIGGY GREY STONE
ModelLionelo Figgy Grey Stone
CertyfikatyINTERTEK
NormyEN1130:2019, EN1466:2014+AC:2015, LVD, EMC
Przedział wiekowy0-6 miesięcy
Przedział wagowydo 9 kg
Funkcje Kołyska
Regulacja oparciaBrak
Regulacja wysokościBrak
KonstrukcjaAluminium
Tapicerka - materiałEco-len
ZasilanieZasilanie sieciowe lub baterie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lionelo Figgy Grey Stone — kołyska dziecięca
Twoja ocena
PLIKI DO POBRANIA 1 pliki