Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo

Lionelo Levi One Lagoon – fotelik samochodowy 9-36 kg

299,00 PLN

Fotelik samochodowy Lionelo Levi One Lagoon do podróżowania przodem

Maluch wyrasta z fotelika, a Ty szukasz kolejnego modelu, który posłuży Wam latami? Jesteś w dobrym miejscu — fotelik 9-36 Lionelo Levi One doskonale sprawdzi się w podróżach z dzieckiem od osiągnięcia wagi 9 kg do ok. 12. roku życia. Łatwy montaż za pomocą pasów pozwoli na bezpieczne wycieczki w każdym samochodzie.

Fotelik samochodowy 9-36kg Lionelo Levi One Lagoon

Testowana konstrukcja

Fotelik Lionelo Levi One spełnia wytyczne europejskiej normy ECE R 44/04, ale to nie wszystko! Pozytywnie przeszedł także zaawansowane crash-testy w renomowanym, holenderskim instytucie Tass International. Możesz polegać na jego ergonomicznej i solidnej konstrukcji z głębokim zagłówkiem oraz panelami bocznymi. Pozycję malucha stabilizują 5-punktowe pasy z miękkimi osłonkami. Starszaka zabezpieczają pasy samochodowe.

Lionelo Levi One Lagoon – fotelik samochodowy 9-36 kg

Uniwersalna instalacja fotelika dla dziecka Lionelo Levi One

Montaż za pomocą pasów jest łatwy i praktyczny. Wystarczy, że przeciągniesz je zgodnie z kierunkiem wyznaczonym przez czerwone prowadnice i fotelik jest gotowy do drogi! Lekka konstrukcja ułatwia przenoszenie, pozwalając Ci na korzystanie z tego modelu w różnych samochodach.

Fotelik samochodowy 9-36kg Lionelo Levi One Lagoon

Komfortowa regulacja

Zagłówek fotelika Lionelo Levi One ustawisz na sześciu poziomach, odpowiednio do wzrostu dziecka. Praktyczne podłokietniki zadbają o wygodne ułożenie rąk i odciążą je podczas długiej podróży. W sytuacji awaryjnej zatrzymają pas w odpowiednim miejscu na prowadnicy.

Lionelo Levi One Lagoon – fotelik samochodowy 9-36 kg

Oddychająca wkładka i wytrzymała tapicerka

Fotelik Lionelo Levi One Lagoon posiada wytrzymałą, zdejmowaną tapicerką, która sprawdzi się latami. Wkładka redukcyjna Dri-Seat dopasowuje przestrzeń siedziska do młodszego dziecka i zapewnia dobrą wentylację. Przed wyjazdem wypełnij kartę dziecka! Umieszczone na niej informacje mogą odegrać kluczową rolę w czasie wypadku.

Fotelik samochodowy 9-36kg Lionelo Levi One Lagoon

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Wymiary:

Fotelik samochodowy 9-36kg Lionelo Levi One Lagoon- wymiary

 

Specyfikacja
Więcej informacji
ModelLionelo Levi One Lagoon
SKUALO-LEVI ONE LAGOON
Przedział wagowy9-36 kg
Sposób montażuPas samochodowy
Kierunek montażuPrzodem do kierunku jazdy
Dodatkowe informacjeWkładka redukcyjna
TestyTASS
Waga fotelika4,4 kg
FunkcjeRegulacja zagłówka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lionelo Levi One Lagoon – fotelik samochodowy 9-36 kg
Twoja ocena
PLIKI DO POBRANIA 1 pliki