Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Bestseller Promocja

Lionelo Levi One Sporty Black – fotelik samochodowy 9-36 kg

Cena promocyjna 219,99 PLN Regular Price 299,00 PLN 79,01 PLN taniej

Uniwersalny fotelik na długi czas — Lionelo Levi One Sporty Black

Lionelo Levi One to praktyczny model dla dziecka w przedziale wagowym 9-36 kg — doskonały do podróżowania przodem do kierunku jazdy. Dzięki zastosowaniu wygodnych wkładek redukcyjnych przestrzeń fotelika samochodowego jest dopasowana do młodszego użytkownika, gwarantując komfort i bezpieczeństwo w różnym wieku. Łatwy montaż, za pomocą pasów samochodowych, pozwala na instalację w każdym samochodzie.

Fotelik samochodowy 9-36kg Lionelo Levi One Sporty Black

Bezpieczeństwo potwierdzone testami

Fotelik Levi One Sporty Black pozytywnie przeszedł rygorystyczne testy zderzeniowe w renomowanym instytucie Tass International, co daje gwarancję bezpieczeństwa. Masywne panele boczne i wyprofilowany zagłówek absorbują energię uderzeniową w przypadku kolizji drogowych. Głębokie, komfortowe siedzisko i dodatkowe wzmocnienia w odcinku lędźwiowym gwarantują pełną ochronę. Pozycję dziecka do 4. roku życia stabilizują 5-punktowe pasy, a starszego pasażera – pasy samochodowe. Fotelik jest zgodny z europejską normą ECE R44/04.

Wygodny montaż fotelika Lionelo Levi One

Uniwersalny sposób instalacji sprawia, że możesz korzystać z fotelika Lionelo Levi One w każdym samochodzie. Niska waga i łatwy montaż pozwalają na wygodne przekładanie go pomiędzy pojazdami. Poprawne przeprowadzenie pasów wyznaczają czerwone prowadnice.

Fotelik samochodowy 9-36kg Lionelo Levi One Sporty Black

Regulacja wysokości

Dzięki 6-stopniowej regulacji zagłówka z łatwością dopasujesz fotelik Lionelo Levi One do dziecka. Wygodne podłokietniki odciążają ręce, a w razie wypadku drogowego zatrzymują pas na prowadnicy. Dwie wkładki redukcyjne pozwalają na wygodne i bezpieczne przewożenie najmłodszych użytkowników.

Lionelo Levi One Sporty Black – fotelik samochodowy 9-36 kg

Komfortowe podróże przez cały czas użytkowania

Dziecko w foteliku Lionelo Levi One nie odczuwa zmęczenia długim przejazdem — wygodna tapicerka i wkładka redukcyjna Dri-Seat zapewniają odpowiednią wentylację. Miły w dotyku materiał jest wytrzymały i łatwy w czyszczeniu, a w przypadku większych zabrudzeń, możesz go zdjąć i wyprać. Ważnym dodatkiem do tego modelu jest karta dziecka, na której warto wypisać najważniejsze informacje, tj. grupa krwi, przebyte choroby przewlekłe czy alergie.

Fotelik samochodowy 9-36kg Lionelo Levi One Sporty Black

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Wymiary:

Fotelik samochodowy 9-36kg Lionelo Levi One Sporty Black- wymiary

 

Specyfikacja
Więcej informacji
Model Lionelo Levi One Sporty Black
SKUALO-LEVI ONE SPORTY BLACK
Przedział wagowy9-36 kg
Sposób montażuPas samochodowy
Kierunek montażuPrzodem do kierunku jazdy
TestyTASS
Waga fotelika4,4 kg
FunkcjeRegulacja zagłówka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lionelo Levi One Sporty Black – fotelik samochodowy 9-36 kg
Twoja ocena
PLIKI DO POBRANIA 1 pliki
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!