Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Nowość

Lionelo Luna Beige Sand 2 w 1 - łóżeczko dostawne

499,00 PLN

Wielofunkcyjne łóżeczko Lionelo Luna

Gdzie maluch czuje się najbezpieczniej? Oczywiście blisko rodziców. Zapewnienie tej potrzeby jest ważne nie tylko w ciągu dnia, ale też w nocy. Rozwiązaniem może okazać się co-sleeping. Pomaga budować więź z malcem, obniża poziom hormonu stresu i poprawia jakość snu. Jest też niezwykle wygodne dla rodziców - karmienie bez konieczności wychodzenia z łóżka to oszczędność cennych minut, które być może uda Ci się wykorzystać na sen! Ze względu na te korzyści, powstało rozwiązanie 2w1, czyli łóżeczko Lionelo Luna.

Luna Beige Sand 2 w 1 - łóżeczko dostawne

Łóżeczko dostawne i wolnostojące

Łóżeczko Lionelo Luna za pomocą pasów mocujących można stabilnie połączyć z łóżkiem rodziców, a opuszczany bok ułatwi dostęp do maluszka. Można z niego korzystać także jako niezależnego łóżeczka wolnostojącego. Wygodny, odpowiednio twardy materac zapewni właściwe podparcie całego ciała, gwarantując spokojny sen. Świetnie sprawdzi się od pierwszych dni aż do momentu, gdy dziecko zacznie samodzielnie siadać lub osiągnie wagę 9 kg. Model w delikatnym kolorze Beige Sand przywodzi nam na myśl piasek i plażę, doskonale wpasowując się do niemal każdego wnętrza.

Luna Beige Sand 2 w 1 - łóżeczko dostawne

Bezpieczeństwo i higiena

Łóżeczko Lionelo Luna łatwo utrzymać w czystości. Całe poszycie łatwo zdejmiesz i wypierzesz - to naprawdę bardzo przydatna funkcja. Dzięki niej produkt jest nie tylko higieniczny, ale też bezpieczny, co potwierdza zgodność z normami EN 1130 i 16890. Do tego łóżeczko Luna wyposażono w ściany z siatki, które zapewniają optymalną cyrkulację powietrza.

Lionelo Luna Beige Sand 2 w 1 - łóżeczko dostawne

Łatwość użytkowania

Wysokość materaca można swobodnie regulować na 6 poziomach – dlatego łóżeczko Lionelo Luna łatwo dostosujesz do swojego łóżka. Jeśli dziecko ma infekcję dróg oddechowych lub obawiasz się o jego bezpieczeństwo w razie ulewania, możesz ustawić materac pod kątem. To proste rozwiązanie zadba o komfort malucha i spokój rodzica.

Lionelo Luna Beige Sand 2 w 1 - łóżeczko dostawne

Łóżeczko na kółkach

Dużym ułatwieniem są kółka z funkcją blokady i niewielka waga, dzięki czemu łóżeczko Lionelo Luna może wędrować z Tobą po całym domu. Nawet jeśli wezwą Cię obowiązki, maleństwo będzie cały czas obok. Dobrze wiemy, że liczba akcesoriów dla dziecka może czasem przytłoczyć, a znalezienie tego najpotrzebniejszego w danej chwili, często graniczy z cudem. Rozwiązaniem jest pojemny kosz, w którym schowasz wszystko, co chcesz mieć pod ręką.

Luna Beige Sand 2 w 1 - łóżeczko dostawne

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance
   
       
           

Wymiary:

       
       
Lionelo Luna        
   
   

 

Specyfikacja
Więcej informacji
SKULO-LUNA BEIGE SAND
ModelLuna Beige Sand 2 w 1
Przedział wiekowyod 0m+
Przedział wagowydo 9 kg
Wymiary 97x60x73-87 cm
Funkcje Łóżeczko dostawce
Łóżeczko wolnostojące
Waga produktu8 kg
KonstrukcjaStal i plastik PP
NormyEN 1130
EN 16890
Akcesoria w zestawiePasy mocujące do montażu z łóżkiem rodzica
RegulacjaWysokość materaca, Kąt pochylenia materaca
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lionelo Luna Beige Sand 2 w 1 - łóżeczko dostawne
Twoja ocena
PLIKI DO POBRANIA 1 pliki
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!