Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Nowość

Lionelo Luna Grey Concrete 2 w 1 - łóżeczko dostawne

499,00 PLN

Wielofunkcyjne łóżeczko Lionelo Luna

Dziecko śpiące blisko rodziców czuje się bezpieczniej, dlatego warto poznać korzyści płynące z co-sleepingu. Poza wzmocnieniem więzi z maluchem, redukuje poziom hormonu stresu. Co więcej metoda ta sprawia, że nocne wstawanie staje się nieco bardziej znośne. Łóżeczko Lionelo Luna zostało skonstruowane tak, by spełniać jednocześnie dwie funkcje: mebla dostawnego i wolnostojącego. Jego boki wykonane są z siatki, dlatego cały czas możesz podglądać malucha i mieć pewność, że nie stracisz żadnej ważnej minuty z jego życia. Taka budowa zapewnia też odpowiednią cyrkulację powietrza.

Luna Grey Concrete 2 w 1 - łóżeczko dostawne

Zdrowy i spokojny sen

Łóżeczko Lionelo Luna to komfortowe miejsce do wypoczynku. Ściany z siatki zapewniają dobrą cyrkulację powietrza, a zastosowany w nim materac piankowy, gwarantuje odpowiednie podparcie dla kręgosłupa dziecka. Dodatkowo możesz ustawić go pod kątem, co jest niezwykle pomocne przy infekcjach górnych dróg oddechowych i bezpieczne podczas ulewania. Produkt będzie z Wami aż do momentu, gdy maluch osiągnie 9 kilogramów lub zacznie samodzielnie siadać.

Lionelo Luna  2 w 1 - łóżeczko dostawne

Model 2 w 1

Łóżeczko Lionelo Luna stabilnie połączysz z łóżkiem rodziców, dzięki specjalnym pasom mocującym. Wysokość materaca wygodnie wyregulujesz do jednego z sześciu poziomów, a odpinane boki zagwarantują Ci łatwy dostęp do maluszka. Jednak model ten równie dobrze sprawdzi się jako łóżeczko wolnostojące, które dzięki niewielkiej wadze i 4. kołom z funkcją blokady, łatwo umieścisz tam, gdzie potrzebujesz.

Lionelo Luna 2 w 1 - łóżeczko dostawne

Bezpieczeństwo w czasie snu

Bezpieczeństwo produktu potwierdza zgodność z normami EN 1130 i 16890. Możesz zatroszczyć się również o to, co niewidoczne gołym okiem i łatwo pozbyć się zabrudzeń i bakterii. Pokrowiec materaca, jak i całe poszycie łóżeczka, można łatwo zdjąć i wyprać.

Potrzebne rzeczy zawsze pod ręką

Z myślą o potrzebach rodziców i dzieci, umieściliśmy pod łóżeczkiem duży kosz. Możesz trzymać w nim niezbędne akcesoria, które chcesz mieć zawsze pod ręką, albo ulubione zabawki Twojej pociechy. W ten sposób unikniesz zniecierpliwienia w trakcie szukania ukochanego misia, a kiedy maluch zaśnie w trakcie zabawy, po cichu schowasz go do pojemnika.

Lionelo Luna Grey Concrete 2 w 1 - łóżeczko dostawne

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance
   
       
           

Wymiary:

       
       
Lionelo Luna        
   
   

 

Specyfikacja
Więcej informacji
SKULO-LUNA GREY CONCRETE
ModelLuna Grey Concrete 2 w 1
Przedział wiekowyod 0m+
Przedział wagowydo 9 kg
Wymiary 97x60x73-87 cm
Funkcje Łóżeczko dostawne
Łóżeczko wolnostojące
Waga produktu8 kg
KonstrukcjaStal i plastik PP
NormyEN 1130
EN 16890
Akcesoria w zestawiePasy mocujące do montażu z łóżkiem rodzica
RegulacjaWysokość materaca, Kąt pochylenia materaca
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lionelo Luna Grey Concrete 2 w 1 - łóżeczko dostawne
Twoja ocena
PLIKI DO POBRANIA 1 pliki