Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo

Lionelo Margareet Urban Grey – nosidełko dla dziecka

149,00 PLN

Praktyczne i ergonomiczne nosidełko dla dziecka Lionelo Margareet Urban Grey

Nawet najbardziej komfortowy wózek warto czasem zamienić na nosidełko Lionelo Margareet! W ten sposób uwolnisz ręce i zadbasz o bliskość z dzieckiem, sprawiając, że będzie bardziej spokojne. To wygodne rozwiązanie na krótkie spacery i dłuższe wycieczki po trudnym terenie. Bezpieczna konstrukcja posiada certyfikat IHDI (Międzynarodowego Instytutu Dysplazji Stawów Biodrowych), co daje gwarancję prawidłowej postawy malucha. W nosidle możesz przenosić dziecko już od 4. miesiąca życia do osiągnięcia wagi 20 kg. IHDI - Międzynarodowy Instytut Dysplazji Stawów Biodrowych – to przedsięwzięcie typu non-profit. Ich celem jest zapewnienie edukacji pacjentom, rodzinom i lekarzom jako najbardziej wszechstronnego i wiarygodnego źródła wiedzy na temat dysplazji stawu biodrowego w różnych jej postaciach. IHDI rekomenduje pieluszki i nosidełka, które wpierają zdrowy rozwój bioder.

Nosidełko dla dzieci Lionelo Margareet Urban Grey

Zapewnia bezpieczeństwo!

Lionelo Margareet dba o stabilny układ ciała malucha — miednicy, bioder i kręgosłupa, który zachowuje odpowiednie dla wieku niemowlęcego wygięcie w kształcie litery C. Klamra, która utrzymuje konstrukcję, posiada podwójne zabezpieczenie, zapewniające bezpieczeństwo nawet podczas intensywnych spacerów. Konstrukcja pozytywnie przeszła testy w laboratorium badawczym TÜV SÜD.

Nosidełko dla dzieci Lionelo Margareet Urban Grey

Dostosowuje się do Ciebie i dziecka

W nosidle Lionelo Margareet możesz podróżować z dzieckiem na trzy sposoby. Wybierz pozycję, która jest dla Was wygodna i dopasowana do rozwoju malucha. Regulacja paskowa sprawia, że konstrukcja jest odpowiednia dla rodziców o różnym wzroście i budowie ciała. Bawełniana tkanina jest miękka i komfortowa.

Lionelo Margareet

Praktyczne dodatki do nosidła Lionelo Margareet

Możesz skrócić panel, dopasowując go do wielkości malucha, a wygodny zagłówek i kaptur zapewnią komfortową osłonę przed wiatrem. Podczas krótkich i długich spacerów docenisz kieszonkę na akcesoria, które zawsze warto mieć pod ręką.

Lionelo Margareet

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Wymiary:

Nosidełko Lionelo Margareet - wymiary

 

Specyfikacja
Więcej informacji
SKULO-MARGAREET URBAN GREY
ModelLionelo Margareet Urban Grey
Przedział wagowydo 20 kg
Przedział wiekowyod 4 miesiąca
Pozycje noszeniaDziecko z przodu przodem do rodzica
Dziecko z przodu tyłem do rodzica
Dziecko z tyłu przodem do rodzica
MateriałyWnętrze, pas biodrowy i pasy naramienne, przedni panel - 100% Bawełna, pasy regulacyjne - 100% Poliester
Waga produktu0,54 kg
CertyfikatyMiędzynarodowy Instytut Dysplazji Stawów Biodrowych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lionelo Margareet Urban Grey – nosidełko dla dziecka
Twoja ocena