Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo

Lionelo Nico Blue – fotelik samochodowy 9-36 kg

329,00 PLN

Wygodny i uniwersalny fotelik samochodowy Lionelo Nico Blue

Gdy dziecko wyrasta z nosidełka, czas na wybór kolejnego modelu, który zapewni mu bezpieczeństwo w samochodzie. Dla rodziców, którzy szukają uniwersalnych rozwiązań, dobrym wyborem jest fotelik 9-36 kg Lionelo Nico. W łatwy sposób zamontujesz go za pomocą pasów samochodowych, a dzięki wielostopniowej regulacji zagłówka sprawnie dopasujesz do dziecka aż do 12. roku życia.

Fotelik samochodowy 9-36kg Lionelo Nico

Bezpieczeństwo potwierdzone testami

Fotelik przeszedł crash-testy w renomowanym, holenderskim instytucie Tass International, co daje gwarancję bezpieczeństwa. Posiada wzmocnione boki, które chronią dziecko podczas kolizji bocznych i głęboki zagłówek z poduszką, zabezpieczający jego głowę. Do ok. 4. roku życia pozycję malucha stabilizują 5-punktowe pasy.

Fotelik samochodowy 9-36kg Lionelo Nico

Montaż w każdym samochodzie

Aby zainstalować fotelik Lionelo Nico, wystarczy przeciągnąć pasy przez odpowiednie prowadnice. Lekka konstrukcja jest łatwa w przenoszeniu — to wygodny model dla rodziców, którzy uzupełniają się w opiece nad dzieckiem, podróżując różnymi samochodami.

Fotelik samochodowy 9-36kg Lionelo Nico

Regulowany zagłówek w foteliku Lionelo Nico

Za pomocą 5-stopniowej regulacji szybko ustawisz zagłówek w odpowiednim miejscu, zapewniając dziecku wygodną pozycję i maksymalne bezpieczeństwo. Fotelik posiada podłokietniki, które odciążają ręce i zatrzymują pas na prowadnicy w sytuacji nagłego hamowania. Możesz zdemontować oparcie i używać samej podstawki, gdy starszy podróżnik przekroczy 125 cm wzrostu.

Fotelik samochodowy 9-36kg Lionelo Nico

Jakościowa tapicerka

Fotelik samochodowy Lionelo Nico posiada dwustronną wkładkę redukcyjną. Tapicerka uszyta została z grubego i odpornego na przetarcia materiału, który posłuży latami. Możesz ją zdjąć i wyprać. Cennym dodatkiem jest karta dziecka — wypełnij ją na wypadek kolizji drogowej!

Fotelik samochodowy 9-36kg Lionelo Nico

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Wymiary:

Fotelik samochodowy 9-36kg Lionelo Nico- wymiary

Specyfikacja
Więcej informacji
ModelLionelo Nico Blue
SKUALO-NICO BLUE
Przedział wagowy9-36 kg
Sposób montażuPas samochodowy
Kierunek montażuPrzodem do kierunku jazdy
Dodatkowe informacjeWkładka redukcyjna
TestyTASS
Waga fotelika5,4 kg
Wymiary fotelika47x 42 x 64-70 cm
FunkcjeRegulacja zagłówka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lionelo Nico Blue – fotelik samochodowy 9-36 kg
Twoja ocena
PLIKI DO POBRANIA 1 pliki