Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo

Lionelo Nico Yellow – fotelik samochodowy 9-36 kg

329,00 PLN

Uniwersalny fotelik samochodowy Lionelo Nico Yellow

Fotelik Lionelo Nico jest wygodny i uniwersalny. Pozwala na bezpieczne przewożenie dziecka w samochodzie od 9 kg do 36 kg (do ok. 12. roku życia). Kilkustopniowa regulacja i miękka wkładka redukcyjna dbają o komfort podróży młodszych oraz starszych użytkowników.

Fotelik samochodowy 9-36kg Lionelo Nico

Stabilnie i bezpiecznie

Wzmocniona konstrukcja boczna, ergonomiczne siedzisko i poduszka w głębokim zagłówku sprawiają, że dziecko ma stabilną pozycję i wysoki poziom ochrony. O bezpieczeństwo młodszego podróżnika dbają 5-punktowe pasy z miękkimi nakładkami. Starszak przypięty jest samochodowymi pasami bezpieczeństwa. Niezawodność fotelika Lionelo Nico potwierdzają zaawansowane crash-testy w Tass International i zgodność z europejską normą ECE R44/04.

Fotelik samochodowy 9-36kg Lionelo Nico

Uniwersalny montaż

Fotelik 9-36 kg zamontujesz za pomocą pasów, co jest wygodne i praktyczne. Waży jedynie 6 kg, wobec czego z łatwością przeniesiesz go między pojazdami. Korzystając z prowadnic, zawsze poprawnie przypniesz Lionelo Nico.

Fotelik samochodowy 9-36kg Lionelo Nico

Wygodna regulacja

Za pomocą 5-stopniowej regulacji zagłówka w wygodny sposób dopasujesz fotelik Lionelo Nico Yellow do dziecka. Podłokietniki nie tylko odciążają jego ręce, ale w sytuacji nagłego hamowania zatrzymują pas na prowadnicy. Dodatkową zaletą jest możliwość używania samej podstawki przy przewożeniu starszaka powyżej 125 cm wzrostu.

Fotelik samochodowy 9-36kg Lionelo Nico

Komfort podróży z fotelikiem Lionelo Nico

Piankowe siedzisko pozwala dziecku na długie podróże bez zmęczenia, a dwustronna wkładka redukcyjna wypełnia siedzisko, dopasowując je do młodszego użytkownika. Przewiewna tapicerka wykonana jest z odpornego na przetarcia materiału, który możesz zdjąć i wyprać. Ważnym dodatkiem do fotelika Lionelo Nico jest karta dziecka, którą warto wypełnić na wypadek kolizji drogowej.

Fotelik samochodowy 9-36kg Lionelo Nico

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Wymiary:

Fotelik samochodowy 9-36kg Lionelo Nico- wymiary

Specyfikacja
Więcej informacji
ModelLionelo Nico Yellow
SKUALO-NICO YELLOW
Przedział wagowy9-36 kg
Sposób montażuPas samochodowy
Kierunek montażuPrzodem do kierunku jazdy
Dodatkowe informacjeWkładka redukcyjna
TestyTASS
Waga fotelika5,4 kg
FunkcjeRegulacja zagłówka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lionelo Nico Yellow – fotelik samochodowy 9-36 kg
Twoja ocena
PLIKI DO POBRANIA 1 pliki