Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo

Lionelo Otto Grey Concrete — leżaczek bujaczek

299,00 PLN

Funkcjonalny od 1. dnia życia dziecka — leżaczek-bujaczek Lionelo Otto Grey Concrete

Wygodny i bezpieczny od urodzenia do osiągnięcia przez dziecko wagi 9 kg (lub momentu, gdy zacznie samodzielnie siadać) — poznaj bujaczek Lionelo Otto! Zachwyca poręczną konstrukcją, a doskonały pałąk z regulacją i miękkimi zabawkami w kształcie zwierząt to element, który pobudza ciekawość malucha, angażując go do wesołej zabawy.

 

Bezpieczeństwo to podstawa!

Odpowiednia pozycja dziecka w siedzisku to zasługa 5-punktowych pasów. Głowę podtrzymuje miękka poduszka. Antypoślizgowe nakładki na nóżki utrzymują całą konstrukcję w stabilnym ustawieniu na podłodze, nie rysując jej. Weryfikacja w instytucie Intertek potwierdziła zgodność z europejskimi normami EN 16232 i EN 71.

Lionelo Otto Grey Concrete — leżaczek bujaczek

Szeroki zakres regulacji, dopasowany do niemowlęcia

5 prędkości bujania pozwoli Ci na dopasowanie prędkości do wagi dziecka. Co więcej, wbudowany timer służy do ustawiania czasu, w którym maluch będzie się huśtał (15, 30 lub 45 minut). Miękki pokrowiec tworzy przyjazną atmosferę, w której mały użytkownik z chęcią odpocznie lub rozpocznie wesołą zabawę.

Wszędzie z Wami — bujaczek Lionelo Otto

Leżaczek-bujaczek Lionelo Otto Grey Concrete złożysz na płasko i z łatwością przechowasz w małej przestrzeni. Możesz go używać, gdy jest podłączony do zasilania lub korzystając z baterii (4 x LR14), czyli bezprzewodowo (aż do 180 godzin działania). Tapicerkę możesz zdjąć i wyprać. Do montażu nie potrzebujesz narzędzi, co sprawia, że leżaczek-bujaczek Lionelo Otto jest gotowy do użycia zaraz po wyjęciu z pudełka.

Lionelo Otto Grey Concrete — leżaczek bujaczek

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Wymiary:

Funkcjonalny od 1. dnia życia dziecka — leżaczek-bujaczek Lionelo Otto Grey Concrete

 

Specyfikacja
Więcej informacji
SKULO-OTTO GREY CONCRETE
ModelLionelo Otto Grey Concrete
CertyfikatySGS, EN 16232
Maksymalna waga dziecka9 kg
KonstrukcjaStal + tworzywo sztuczne PP
Tapicerka - materiał100% poliester
ZasilanieZasilacz, baterie 4xLR14
WyposażeniePrzewód USB
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lionelo Otto Grey Concrete — leżaczek bujaczek
Twoja ocena