Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo

Lionelo Sander Beige Sand — fotelik samochodowy 0-36 kg

499,00 PLN

Doskonały na wspólne podróże — fotelik Lionelo Sander Beige Sand

Fotelik 0-36 kg to propozycja dla rodziców, którzy poszukują jednego, kompleksowego i bezpiecznego rozwiązania dla swojego dziecka. Lionelo Sander sprawdzi się od urodzenia do ok. 12. roku życia. Długi okres użytkowania zapewniają wysokiej jakości materiały i rozbudowany zakres regulacji.

Lionelo Sander i zawsze bezpiecznie!

Mniejsze dziecko skorzysta z 5-punktowych pasów stabilizujących, a starszak z 3-punktowych pasów samochodowych, które — w obu przypadkach — utrzymają go w prawidłowej pozycji. Wzmocnione boki to dodatkowa ochrona. Fotelik Lionelo Sander pozytywnie przeszedł testy zderzeniowe w Tass International i jest zgodny z europejskim standardem ECE R44/04.

Bezpieczne podróżowanie

Niezawodny system instalacji fotelika samochodowego Lionelo Sander

Przekładane złącza Isofix (180°) i pas Top Tether to jedna z dwóch możliwości mocowania fotelika w aucie. Drugą jest uniwersalny montaż pasami, sprawdzający się w każdym pojeździe. Lionelo Sander możesz zainstalować przodem (9-36 kg) lub tyłem (0-13 kg) do kierunku jazdy.

Łatwy montaż w każdym samochodzie

Zaawansowana regulacja

14 wysokości zagłówka to sposób na elastyczne dopasowanie fotelika Lionelo Sander Beige Sand do wzrostu stale rosnącego dziecka. Trzy poziomy nachylenia oparcia do jazdy przodem i jedna pozycja — półleżąca tyłem to gwarancja komfortowych przejazdów zarówno z małym dzieckiem, jak i starszakiem.

Praktycznie i wygodnie

Wygodne akcesoria

Miękka wkładka Dri-Seat dodatkowo stabilizuje pozycję pasażera, zapewniając mu odpowiednią wentylację o każdej porze roku. Delikatna tapicerka nie podrażnia wrażliwej skóry dziecka — możesz ją zdjąć i wyprać. Prawidłowe ułożenie poduszek zapewniają antypoślizgowe nakładki. Dołączona karta dziecka służy do przekazania najważniejszych informacji w sytuacji wypadku drogowego, tj. grupa krwi, choroby i alergie.

Praktycznie i wygodnie

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Wymiary:

Fotelik samochodowy obrotowy Lionelo Sander- wymiary

Specyfikacja
Więcej informacji
ModelLionelo Sander Beige Sand
SKUALO-SANDER BEIGE SAND
Przedział wagowy0-36 kg
Przedział wiekowy0-12 lat
Sposób montażuIsofix + Top Tether i/lub samochodowe pasy bezpieczeństwa
Kierunek montażuTyłem lub przodem do kierunku jazdy
Dodatkowe informacjeBaza fotelika, Wkładka redukcyjna
TestyTASS
Waga fotelika7,5 kg
FunkcjeRegulacja pochylenia, Regulacja zagłówka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lionelo Sander Beige Sand — fotelik samochodowy 0-36 kg
Twoja ocena
PLIKI DO POBRANIA 1 pliki