Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo

Lionelo Sander Black — fotelik samochodowy 0-36 kg

499,00 PLN

Doskonały pod każdym względem — fotelik samochodowy Lionelo Sander Black

Łatwy w montażu, uniwersalny, bezpieczny i wygodny — poznaj fotelik 0-36 kg Lionelo Sander. To wyjątkowy model, który sprawdzi się od urodzenia do ok. 12. roku życia pasażera. Możesz go zainstalować za pomocą systemu Isofix lub pasów samochodowych. Zaawansowana regulacja zagłówka zapewni odpowiednią wysokość fotelika na każdym etapie rozwoju dziecka.

Bezpieczeństwo to podstawa

Fotelik 0-36 kg jest wyposażony w 5-punktowe pasy z nakładkami, które nie podrażniają delikatnej skóry dziecka. Wzmocnione boki, solidny zagłówek i głębokie siedzisko sprawiają, że wspólne podróżowanie z Lionelo Sander jest w pełni wygodne i bezpieczne, o czym dowodzi pozytywny wynik testów zderzeniowych w Tass International oraz zgodność z europejską normą ECE R 44/04.

Fotelik samochodowy obrotowy Lionelo  Sander

Zamontuj fotelik Lionelo Sander tak, jak potrzebujesz

Lionelo Sander pozwoli Ci na mocowanie fotelika przodem (9-36 kg) lub tyłem (0-13 kg) do kierunku jazdy, dostosowując jego ustawienie do wielkości i aktywności dziecka. Obrotowe złącza Isofix — 180° z pasem Top Tether czy uniwersalne pasy samochodowe? Decyzja należy do Ciebie — oba sposoby są w pełni bezpieczne!

Fotelik samochodowy obrotowy Lionelo  Sander

Szeroki zakres regulacji — gwarancja komfortu

Fotelik 0-36 kg Lionelo Sander Black dopasowuje się do aktualnych potrzeb pasażera — posiada 14 możliwości ustawienia zagłówka i 3 poziomy nachylenia oparcia do jazdy przodem. Zapewnia bezpieczną i wygodną pozycję półleżącą podczas przejazdów tyłem (RWF).

Fotelik samochodowy obrotowy Lionelo  Sander

Praktyczne dodatki

Trwała, przyjemna w dotyku tapicerka nie podrażnia skóry dziecka — możesz ją zdjąć i wyprać. Miękka wkładka Dri-Seat podnosi komfort podczas przejażdżek i zapewnia prawidłową wentylację. Antypoślizgowe nakładki utrzymują poduszki w prawidłowej pozycji. Karta dziecka służy do przekazania najważniejszych informacji w sytuacji wypadku drogowego, tj. grupa krwi, choroby i alergie.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Wymiary:

Fotelik samochodowy obrotowy Lionelo Sander- wymiary

Specyfikacja
Więcej informacji
ModelLionelo Sander Black
SKUALO-SANDER BLACK
Przedział wagowy0-36 kg
Przedział wiekowy0-12 lat
Sposób montażuIsofix + Top Tether i/lub samochodowe pasy bezpieczeństwa
Kierunek montażuTyłem lub przodem do kierunku jazdy
Dodatkowe informacjeBaza fotelika, Wkładka redukcyjna
TestyTASS
Waga fotelika7,5 kg
FunkcjeRegulacja pochylenia, Regulacja zagłówka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lionelo Sander Black — fotelik samochodowy 0-36 kg
Twoja ocena
PLIKI DO POBRANIA 1 pliki