Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo

Lionelo Thermup Grey Stone — podgrzewacz do butelek

119,00 PLN

Szybki podgrzewacz do butelek Lionelo Thermup Grey Stone 5w1

Mamy skuteczny sposób na nocne pobudki! Oto podgrzewacz do butelek Lionelo Thermup, który w trybie szybkiego podgrzewania zadba o ciepłe mleko dla dziecka w zaledwie 2,5 minuty. Posiada aż 5 trybów pracy, za pomocą których przygotujesz także obiad dla dziecka w słoiku, rozmrozisz i podgrzejesz pokarm, a także wysterylizujesz butelki. Poznaj to funkcjonalne urządzenie!

Bezpieczne akcesorium

Dzięki skutecznym zabezpieczeniom nie musisz się o nic martwić — urządzenie automatycznie wyłączy się, kiedy w zbiorniku zabraknie wody. Funkcja sterylizacji pomoże Ci zachować czystość butelek i smoczków, zabijając nawet do 99,9% zarazków i bakterii. Elementy plastikowe są wolne od BPA.

Łatwa obsługa podgrzewacza Lionelo Thermup

Intuicyjny panel ułatwi Ci obsługę urządzenia. Wybierz program, a Lionelo Thermup sam dostosuje odpowiednią temperaturę. Czytelna sygnalizacja oznacza koniec pracy, a dopóki podgrzewacz nie zostanie wyłączony, utrzyma temperaturę pokarmu (nawet do 24 godzin). Praktyczny koszyk z uchwytem sprawdza się przy wyjmowaniu gorącego słoika lub butelki.

Praktyczny w domu i podróży

Z podgrzewaczem do butelek Lionelo Thermup przygotowywanie posiłków dla dziecka jest wyjątkowo łatwe. Jest niewielki i cichy, więc sprawdza się na co dzień, a jego kompaktowy rozmiar jest wygodny także podczas wakacji. W zestawie otrzymasz pokrywkę do sterylizacji.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Wymiary:

Lionelo Thermup Grey Stone — podgrzewacz do butelek

 

Specyfikacja
Więcej informacji
SKULOC-THERMUP GREY STONE
ModelLionelo Thermup Grey Stone
BPA freeTak
Tryby pracyPodgrzewanie mleka, podgrzewanie słoiczków, szybkie podgrzewanie, rozmrażanie, sterylizacja
Czas podgrzewaniaSzybkie podgrzewanie nawet w 2,5 min
Temperatura podgrzewaniaZakres temperatury do 100°C
Utrzymanie ciepłaMleko i woda do 24 godzin
GrzałkaPłyta w technologii PTC
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lionelo Thermup Grey Stone — podgrzewacz do butelek
Twoja ocena
PLIKI DO POBRANIA 1 pliki