Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo

Lionelo Malin Grey Stone – łóżeczko z funkcją kołyski

399,99 PLN

Wielofunkcyjne łóżeczko Lionelo Malin Grey Stone od 1. dnia życia

Lionelo Malin Grey Stone to jeden produkt, który łączy trzy funkcje – standardowego łóżeczka, turystycznego i kołyski. Lekką i stabilną konstrukcję z łatwością przestawisz. Dzięki temu niemowlę będzie mogło spać tuż obok twojego łóżka, a także w ogrodzie lub na balkonie. Malin Grey Stone jest odpowiednie dla dziecka od urodzenia do osiągnięcia wagi 9 kg (lub momentu, w którym zaczyna samodzielnie siadać). W zestawie daszek i moskitiera.

Wielofunkcyjne łóżeczko Lionelo Malin Grey Stone od 1. dnia życia

Maksymalne bezpieczeństwo maluszka

Łóżeczko 3w1 wyposażone jest w gruby, odpowiednio twardy materac, który dba o bezpieczną dla malucha pozycję na płasko. Nawet podczas bujania (funkcja kołyski) utrzymane jest stabilne ułożenie materaca, bez efektu przechylania na boki. Możliwość uniesienia go pod kątem sprawdza się, gdy dziecko ma problem z ulewaniem pokarmu lub w czasie infekcji górnych dróg oddechowych. Lionelo Malin Grey Stone to produkt zgodny z europejskimi normami EN 1130 i EN 16890.

Wielofunkcyjne łóżeczko Lionelo Malin Grey Stone od 1. dnia życia

Komfortowe drzemki w łóżeczku Lionelo Malin Grey Stone

Wystarczy, że lekko go dotkniesz, a wprowadzisz w miarowy rytm kołysania. Z kolei za pomocą praktycznej blokady w każdej chwili zatrzymasz bujanie. Przewiewne, materiałowe ścianki są bezpieczne dla dziecka i zapewniają odpowiednie krążenie powietrza. Łóżeczko Lionelo Malin Grey Stone posiada składaną budkę, która daje przyjemny cień i pomaga maluszkowi zasnąć, odcinając go od nadmiaru bodźców.

Wygodne przenoszenie i praktyczne dodatki

Malin Grey Stone składa się do kompaktowych rozmiarów małej walizki, a jego montaż w systemie klik-klik nie wymaga użycia narzędzi. W zestawie otrzymasz dwie miękkie zabawki do zawieszenia na budce i moskitierę, która zabezpieczy malucha przed insektami. Łóżeczko i materac posiadają zdejmowany pokrowiec, który możesz wyprać.

Wygodne przenoszenie i praktyczne dodatki

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance
   
       
           

Wymiary:

       
       
Lionelo Malin Grey Stone        
   
   

 

Specyfikacja
Więcej informacji
SKULO-MALIN GREY STONE
NormyEN1130:2019
Przedział wiekowy0-6 miesięcy
Przedział wagowydo 9 kg
Funkcje Kołyska, łóżeczko dziecięce, łóżeczko turystyczne
WyposażenieMaterac, torba, daszek, moskitiera, 2 zabawki
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lionelo Malin Grey Stone – łóżeczko z funkcją kołyski
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!