Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo

Lionelo Ralf Grey Concrete - leżaczek bujaczek

429,99 PLN

Bezpieczna chwila relaksu

Ruch bujania kojarzy się dziecku nie tylko z bezpieczeństwem i ukojeniem, przypominając przebywanie w brzuchu mamy, ale też pozytywnie wpływa na pozyskiwanie nowych umiejętności. Stymuluje układ przedsionkowy i zmysły. Może też przekładać się na szybkość nauki siadania, raczkowania, czworakowania czy chodzenia. Z myślą o komforcie i prawidłowym rozwoju najmłodszych, stworzyliśmy bujaczek-leżaczek Lionelo Ralf.

Ulubiony towarzysz podczas pierwszych miesięcy

Z bujaczka-leżaczka Lionelo Ralf dziecko może korzystać od urodzenia do osiągnięcia 9 kg wagi, lub do momentu, w którym zacznie samodzielnie siadać. Produkt ma funkcję automatycznego wykrywania ruchu. Detektor wykryje ruchy malucha i zacznie go kołysać, tak samo instynktownie, jak jego opiekun. Bujaczek Lionelo Ralf posiada opcję huśtania o pięciu różnych poziomach prędkości. Ruch kołysania odbywa się na boki: prawo-lewo. Wbudowany timer pozwala na wybór jednego z trzech czasów bujania - 8, 15, lub 30 minut. W tym czasie wbudowana pozytywka z 12 spokojnymi melodiami i odpinany pałąk z 2 zabawkami, z powodzeniem zajmą malca.

Ulubiony towarzysz podczas pierwszych miesięcy Ulubiony towarzysz podczas pierwszych miesięcy

Model 2 w 1

Bujaczek-leżaczek Lionelo Ralf ma blokadę, dzięki której łatwo przekształcisz go z huśtawki w leżaczek. Dzięki 2 stopniowej regulacji pochylenia oparcia, dziecko może w nim przebywać w pozycji leżącej - idealnej do wypoczynku lub półleżącej, gdy jest bardziej aktywne i ciekawe świata.

Lionelo Ralf Grey Concrete - leżaczek bujaczek

Wyprofilowane siedzisko

Bujaczek-leżaczek Lionelo Ralf został wyposażony w szerokie, odpowiednio wyprofilowane siedzisko, a głowę maluszka zabezpiecza miękka poduszka. W razie zabrudzeń, tapicerkę łatwo zdejmiesz i wypierzesz, a sam produkt bez trudu przeniesiesz z pokoju do pokoju, dzięki jego lekkiej wadze.

Lionelo Ralf Grey Concrete - leżaczek bujaczek

Wygodna obsługa

Bujaczek-leżaczek Lionelo Ralf ma 5-punktowe pasy bezpieczeństwa i antypoślizgowe podkładki chroniące podłogę przed zarysowaniem. Został też wyposażony w silnik, którego cichej pracy prawie nie usłyszysz. O wszystkich ustawieniach zdecydujesz z poziomu dotykowego panelu sterowania, lub za pomocą pilota. Możliwe są dwa sposoby zasilania - na baterie, lub sieciowo. Produkt ma wejście USB.


Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

 

 

Specyfikacja
Więcej informacji
SKULO-RALF GREY CONCRETE
ModelRalf Grey Concrete
NormyEN 16232:2013+A1:2018
Przedział wiekowyod 0m+
Przedział wagowydo 9 kg
Regulacja oparcia2-stopniowa regulacja pochylenia oparcia
Regulacja wysokościNie
KonstrukcjaAluminium, plastik
Pasy bezpieczeństwa 5 - punktowe
Materiały100% Poliester
Tapicerka - materiałZdejmowana tapicerka z możliwością prania
ZasilanieZasilanie bateryjne lub sieciowe — wejście USB
WyposażeniePałąk z zabawkami,
Pilot,
Kabel USB ( 1,2m),
Baterie guzikowe
WymiaryCałość produktu z karuzelą: 70 x 65 x 82 cm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lionelo Ralf Grey Concrete - leżaczek bujaczek
Twoja ocena
PLIKI DO POBRANIA 1 pliki