Lionelo Sett Black Carbon — Lusterko do obserwacji dziecka

  • Lionelo Sett Black Carbon — Lusterko do obserwacji dziecka
  • Lionelo Sett Black Carbon — Lusterko do obserwacji dziecka
Lionelo Sett Black Carbon — Lusterko do obserwacji dziecka
Lionelo Sett Black Carbon — Lusterko do obserwacji dziecka
59,99 zł -9,99 zł 50,00 zł Brutto

Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 59,99 zł -9,99 zł

 

Zakup od producenta

 

Wysyłka 24h

 

Dożywotnia gwarancja

 

100 dni na darmowy zwrot

Bezpieczne płatności:
  • visa
  • mastercard

Lusterko do obserwacji dziecka w samochodzie Lionelo Sett Black Carbon

Rodzicielstwo jest pełne wyzwań, jedno z nich to podróżowanie z maluchem. Gdy jedziecie gdzieś całą rodziną, lub udajecie się na wycieczkę w trójkę, jedno z was może zająć miejsce z tyłu i zabawiać brzdąca. Ale co w wypadku, kiedy czeka Cię samotna podróż z malcem? Wtedy niezbędnym akcesorium okaże się lusterko do obserwacji dziecka w samochodzie Lionelo Sett Black Carbon.

Szerokie pole widzenia

Lusterko zostało zaprojektowane tak, aby jego rozmiar (24,8 cm x 17,5 cm) zapewniał rodzicom stabilny, wyraźny obraz i szeroki kąt widzenia. Możesz bezpiecznie obserwować dziecko w foteliku zamontowanym tyłem do kierunku jazdy. Natomiast Twoja pociecha ma w trasie zagwarantowaną rozrywkę i radość z obserwacji własnego odbicia.

Odpowiedni do wszystkich rodzajów aut

Lusterko do obserwacji dziecka w samochodzie Lionelo Sett Black Carbon bez problemu zamontujesz do zagłówka w każdym samochodzie. Pomogą w tym regulowane paski i klamra. Szybko i łatwo zdejmiesz je i zmienisz miejsce umieszczenia. Przegub 360 stopni pozwala na ustawienie akcesorium w dowolnej pozycji i pod odpowiednim kątem.

Poznaj jeszcze więcej zalet lusterka Lionelo

Sett Black Carbon to nowoczesne, bezpieczne akcesorium, wykonane z nietłukącego się tworzywa ABS oraz szkła akrylowego. Możesz je wszędzie zabrać ze sobą, waży tylko 0,35 kg. Projektując lusterko wzięliśmy też pod uwagę to, aby charakteryzowało się ładnym designem i pasowało do wnętrza każdego samochodu. Dodatkowo zostało wykończone przyjemnym w dotyku materiałem.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance
   
       
           

 

       
         
   

 

LO-SETT BLACK CARBON
Specyfikacja produktu

Lionelo Sett Black Carbon — Lusterko do...

59,99 zł 50,00 zł