Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo

Lionelo Stefi Pink Ombre – łóżeczko turystyczne

249,99 PLN

Mobilne i stabilne łóżeczko turystyczne 2 w 1 Lionelo Stefi Pink Ombre

Potrzebujesz bezpiecznej przestrzeni dla dziecka, aby było Ci łatwiej zająć się innymi aktywnościami lub obowiązkami w domu? Rozwiązaniem jest łóżeczko turystyczne! Lionelo Stefi to wygodne miejsce do spania i praktyczny kojec do zabawy. Dzięki ściankom z siatki pozostaniesz w stałym kontakcie wzrokowym z maluchem. Łóżeczko wykorzystasz w domu i podróży od urodzenia do około 3. roku życia dziecka (lub osiągnięcia wagi 15 kg).

Mobilne i stabilne łóżeczko turystyczne 2 w 1 Lionelo Stefi Pink Ombre

Bezpieczna konstrukcja

Solidna budowa łóżeczka sprawia, że Lionelo Stefi zaufało już wielu rodziców. Dzięki zabezpieczeniu LockGuard masz pewność, że łóżeczko nie złoży się przez przypadek. Miękkie ścianki i osłonięte krawędzie pozwalają na beztroską zabawę. Składany materac jest wygodny do spania, a płaska powierzchnia jest odpowiednia dla noworodka już od 1. dnia życia. Ten praktyczny mebel zyskał pozytywną ocenę laboratorium SGS, które potwierdziło jego zgodność z normą EN 716.

Mobilne i stabilne łóżeczko turystyczne 2 w 1 Lionelo Stefi Pink Ombre

Przewiewne ścianki i praktyczne wejście boczne

Wersja turystyczna ma tę przewagę nad stacjonarną, że lekkie i składane łóżeczko możesz szybko przestawić, wystawić na balkon, taras czy spakować i zabrać na wakacje. Dwa kółka ułatwią Ci przemieszczanie się z nim między pokojem a salonem czy kuchnią. Hamulce ustabilizują konstrukcję. W zestawie z Lionelo Stefi Pink Ombre otrzymasz torbę z uchwytem — doskonałą na wspólne wycieczki!

Mobilne i stabilne łóżeczko turystyczne 2 w 1 Lionelo Stefi Pink Ombre

Łóżeczko Lionelo Stefi to praktyczna pomoc w podróży

Dwa koła ułatwiają przestawianie, pozwalając na korzystanie z łóżeczka w różnych pomieszczeniach, a także na balkonie lub w ogrodzie. Składane łóżeczko turystyczne Lionelo Stefi to wygodne akcesorium podróżne – zmieścisz je do praktycznej torby z uchwytem, którą otrzymasz w zestawie. Kompaktowa konstrukcja zajmie niewiele miejsca w bagażniku samochodowym.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Wymiary:

Łóżeczko turystyczne 2 w 1 Lionelo Stefi

 

Specyfikacja
Więcej informacji
SKULO-STEFI PINK OMBRE
ModelStefi
OpcjeSkładanie
Przedział wiekowy0-36 miesięcy
Maksymalna waga dziecka15 kg
Waga produktu8 kg
KonstrukcjaMetalowa, tworzywo sztuczne
Materiały100% 210D Poliester
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lionelo Stefi Pink Ombre – łóżeczko turystyczne
Twoja ocena
PLIKI DO POBRANIA 1 pliki