Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo

Lionelo Stefi Yellow Lemon – łóżeczko turystyczne

249,99 PLN

Łóżeczko turystyczne 2 w 1 Lionelo Stefi Yellow Lemon z funkcją kojca

Lionelo Stefi to praktyczne łóżeczko, które doskonale sprawdzi się w domu i podróży. Stabilna konstrukcja z przewiewnymi ściankami to bezpieczne miejsce do odpoczynku i radosnej zabawy pod czujnym okiem rodzica. Pomaga w opiece nad dzieckiem od urodzenia do ok. 3. roku życia (do osiągnięcia wagi 15 kg).

Łóżeczko turystyczne 2 w 1 Lionelo Stefi Yellow Lemon

Przestrzeń odpowiednia dla malucha od 1. dnia życia

Łóżeczko turystyczne Lionelo Stefi posiada składany materac, który zapewnia dziecku wygodną przestrzeń na drzemkę. Miękkie ścianki i osłonięte krawędzie są bezpieczne, a system LockGuard zapobiega przypadkowemu złożeniu się konstrukcji. Testy w laboratorium SGS potwierdziły zgodność z europejską normą EN 716.

Beztroska zabawa pod Twoim czujnym okiem

Komfort dla Ciebie i dziecka

Konstrukcja łóżeczka jest wygodna dla małego użytkownika, który może śmiało sprawdzać swoje umiejętności w podnoszeniu się i stawianiu pierwszych kroków. Ścianki z siatki zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza. Dzięki nim możesz jednocześnie zająć się innymi obowiązkami, mając dobry widok na dziecko. W funkcji kojca sprawdza się boczne wejście, zapinane na zamek.

Odpowiednia cyrkulacja powietrza

Lekkie, przenośne łóżeczko

Dwa koła ułatwiają przestawianie, pozwalając na korzystanie z łóżeczka w różnych pomieszczeniach, a także na balkonie lub w ogrodzie. Składane łóżeczko turystyczne Lionelo Stefi to wygodne akcesorium podróżne – zmieścisz je do praktycznej torby z uchwytem, którą otrzymasz w zestawie. Kompaktowa konstrukcja zajmie niewiele miejsca w bagażniku samochodowym.

Lekkie, przenośne łóżeczko

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Wymiary:

Łóżeczko turystyczne 2 w 1 Lionelo Stefi

Specyfikacja
Więcej informacji
SKULO-STEFI YELLOW LEMON
ModelStefi
OpcjeSkładanie
Przedział wiekowy0-36 miesięcy
Maksymalna waga dziecka15 kg
Wymiary125 x 65 x 73 cm
Wymiary po złożeniu21 x 20 x 77 cm
Waga produktu8 kg
KonstrukcjaMetalowa, tworzywo sztuczne
Materiały100% 210D Polyester
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lionelo Stefi Yellow Lemon – łóżeczko turystyczne
Twoja ocena