Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo

Lionelo Sven Plus Turquoise/Grey – łóżeczko turystyczne

449,99 PLN

Dwupoziomowe łóżeczko turystyczne Lionelo Sven Turquoise/Grey

Lionelo Sven Plus to wygodne łóżeczko dla dziecka od 1. dnia do ok. 3. roku życia (lub osiągnięcia wagi 15 kg). Lekka, składana i komfortowa dla malucha konstrukcja sprawdzi się w domu i podróży. Dodatkowe akcesoria i możliwość zawieszenia materaca na dwóch poziomach wysokości to praktyczne udogodnienia w codziennej opiece nad dzieckiem.

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Stabilny stelaż i dodatkowe zabezpieczenie przed przypadkowym złożeniem (system LockGuard) sprawiają, że odpoczynek w łóżeczku turystycznym Lionelo Sven Plus jest w pełni bezpieczny. Produkt został przetestowany przez laboratorium SGS, które wykazało zgodność z europejskimi normami EN 716 i EN 12221.

Łóżeczko turystyczne dwupoziomowe Lionelo Sven Plus Turquosie/Grey

Beztroskie drzemki i swobodna zabawa

Łóżeczko turystyczne Lionelo Sven Plus z siatką po bokach zapewnia dziecku komfort i dobrą wentylację. Materac pozwala na bezpieczne ułożenie w pozycji na płasko, która jest zalecana dla niemowlęcia. W funkcji kojca doskonale sprawdza się na samodzielne aktywności malucha. W zestawie znajduje się interaktywny piesek z funkcją pozytywki i wibracji.

Łóżeczko turystyczne dwupoziomowe Lionelo Sven Plus Turquosie/Grey

Lionelo Sven Plus z zestawem praktycznych dodatków

Wykorzystując dwa kółka, sprawnie przestawisz je z jednego pokoju do drugiego, aby w każdej chwili mieć malucha na oku. Łóżeczko Lionelo Sven Plus Turquoise/Grey składa się do niewielkich rozmiarów, a po spakowaniu do torby (dołączona do zestawu) jest wygodne w podróży. Zestaw zawiera: łóżeczko, materac, przewijak, organizer na akcesoria, baldachim z moskitierą i zabawki do zawieszenia na budce.

Łóżeczko turystyczne dwupoziomowe Lionelo Sven Plus Turquosie/Greyi

Łóżeczko turystyczne Lionelo Sven z wysoką notą Alles Beste

Dobrze wykonana, solidna konstrukcja łóżeczka Lionelo Sven została doceniona w zestawieniu niemieckiego magazynu Alles Beste z 2021 roku. Podkreślono uniwersalność — możliwość stosowania w domu i na zewnątrz, duży zestaw akcesoriów i rozsądną cenę.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Wymiary:

Specyfikacja
Więcej informacji
SKULO-SVEN PLUS TURQUOISE/GREY
ModelLionelo Sven Plus Turquoise/Grey
OpcjeSkładanie
Przedział wiekowy0-36 miesięcy
Maksymalna waga dziecka9 kg poziom górny
15 kg poziom dolny
Maksymalne obciążenie przewijaka11 kg
Regulacja wysokościTak, 2 poziomy
Waga produktu12 kg
KonstrukcjaStal
Materiały100% 210D poliester
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lionelo Sven Plus Turquoise/Grey – łóżeczko turystyczne
Twoja ocena