Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo

Lionelo Sven Plus Yellow Scandi – łóżeczko turystyczne

449,99 PLN

Wielofunkcyjne łóżeczko turystyczne Lionelo Sven Plus Yellow Scandi

Potrzebujesz łóżeczka dla dziecka, które sprawdzi się także w podróży? Postaw na Lionelo Sven Plus. To kompleksowy zestaw do odpoczynku i zabawy, z którego maluch może korzystać już od 1. dnia do ok. 3. roku życia (lub osiągnięcia wagi 15 kg). Lekka, składana konstrukcja jest wygodna w przestawianiu, a jednocześnie stabilna i bezpieczna.

W trosce o małego użytkownika

Łóżeczko turystyczne Lionelo Sven Plus posiada składaną konstrukcję, która jest praktyczna i stabilna. Miękkie, materiałowe ścianki i zaokrąglone krawędzie są komfortowe i bezpieczne dla dziecka. Produkt jest zgodny z europejskimi normami EN 716 i EN 12221, co potwierdziły testy w instytucie SGS.

 Lionelo Sven Plus Yellow Scandi

W trosce o prawidłową cyrkulację powietrza

Panele z siatki, które znajdują się w bocznych ściankach, dbają o dostęp świeżego powietrza. Dzięki nim możesz obserwować malucha, gdy używasz Lionelo Sven Plus w funkcji kojca. W opiece nad niemowlakiem (do 6. miesiąca życia) sprawdza się górny poziom materaca. Miłym dodatkiem jest pozytywka w kształcie pieska z funkcją wibracji.

Łóżeczko turystyczne dwupoziomowe Lionelo Sven Plus Yellow Scandi

Co jeszcze otrzymasz wraz z łóżeczkiem Lionelo Sven Plus?

Wielofunkcyjny produkt to nie tylko łóżeczko i kojec, ale także bogaty zestaw dodatków: przewijak, baldachim z odpinaną moskitierą i zabawki do zawieszenia na budce. W zestawie otrzymasz także praktyczną torbę z uchwytem, która sprawdzi się w przechowywaniu i transporcie.

Łóżeczko turystyczne dwupoziomowe Lionelo Sven Plus Yellow  Scandi

Łóżeczko turystyczne Lionelo Sven z wysoką notą Alles Beste

Dobrze wykonana, solidna konstrukcja łóżeczka Lionelo Sven została doceniona w zestawieniu niemieckiego magazynu Alles Beste z 2021 roku. Podkreślono uniwersalność — możliwość stosowania w domu i na zewnątrz, duży zestaw akcesoriów i rozsądną cenę.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Specyfikacja
Więcej informacji
SKULO-SVEN PLUS YELLOW SCANDI
ModelLionelo Sven Plus Yellow Scandi
OpcjeSkładanie
Przedział wiekowy0-36 miesięcy
Maksymalna waga dziecka9 kg poziom górny
15 kg poziom dolny
Maksymalne obciążenie przewijaka11 kg
Regulacja wysokościTak, 2 poziomy
Waga produktu12 kg
KonstrukcjaStal
Materiały100% 210D poliester
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lionelo Sven Plus Yellow Scandi – łóżeczko turystyczne
Twoja ocena