Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo

Lionelo Tris Stone Grey — rowerek trójkołowy

469,99 PLN

Praktyczny i wygodny rowerek trójkołowy Lionelo Tris Stone Grey

Doskonały na dłuższy czas — rowerek trójkołowy Lionelo Tris, który sprawdzi się w funkcji spacerowej, gdy rodzic ma nad nim kontrolę lub jako jeździk do samodzielnego kierowania pojazdem przez dziecko! Mały odkrywca może z niego korzystać już od 18. miesiąca życia. Intuicyjny montaż (bez użycia narzędzi) pozwoli Ci szybko złożyć pojazd i wyruszyć w drogę!

Gwarancja bezpieczeństwa

Rowerek Lionelo Tris posiada 3-punktowe pasy z miękkimi osłonkami i barierkę ochronną, które zabezpieczają mniejszego użytkownika. Antypoślizgowe nakładki są pomocne w utrzymaniu stabilnego chwytu podczas manewrowania kierownicą. Elementy odblaskowe wzmacniają widoczność pojazdu po zmroku. Hamulec z tyłu przyda się w czasie postoju. Laboratorium Intertek potwierdziło wysoką jakość wykonania i zgodność z normą EN 71.

Rowerek trójkołowy Lionelo Tris Stone Grey

Niezawodna konstrukcja

Stalowa rama sprawdza się przez cały okres użytkowania — aż do wieku 5. lat (lub osiągnięcia wagi 25 kg). Zaletą rowerka Lionelo Tris są duże, wytrzymałe, gumowe koła z bieżnikiem, które charakteryzuje dobra przyczepność w każdym terenie. Wygodna osłona felgi na przodzie chroni pasażera przed błotem i kałużami. Dwa podnóżki dla mniejszych i większych dzieci pozwalają na wygodne ułożenie nóg.

Rowerek trójkołowy Lionelo Tris Stone Grey

Rowerek Lionelo Tris zmienia się wraz z rozwojem dziecka

Modułowa konstrukcja sprawia, że trójkołowiec rośnie wraz z dzieckiem. Wysokość rączki do prowadzenia (70-99 cm) możesz dostosować do swojego wzrostu. Obrotowe siedzisko 360° ustawisz przodem lub tyłem do kierunku jazdy — tak, jak Wam wygodniej! 3-stopniowa regulacja oparcia pozwala na odchylenie pleców malucha, dzięki czemu może on wygodnie odpocząć. Składana budka chroni go przed deszczem i nadmiernym słońcem.

Rowerek trójkołowy Lionelo Tris Stone Grey

Akcesoria i składanie

Dodatkowe wypełnienie w siedzisku i oparciu sprawia, że wycieczki z rowerkiem Lionelo Tris Stone Grey są wygodne. Pojazd składa się do kompaktowych rozmiarów razem z rączką do prowadzenia, co ułatwia przechowywanie i transport nawet w niewielkim bagażniku. Dodatki, tj. dzwonek, uchwyt na kubek i praktyczna torba na kierownicy to akcesoria, które dobrze mieć zawsze pod ręką!

Rowerek trójkołowy Lionelo Tris Stone Grey

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance
   
       
           

Wymiary:

       
       
Rowerek trójkołowy Lionelo Tris- wymiary       
   
   

 

Specyfikacja
Więcej informacji
ModelLionelo Tris Stone Grey
SKULO-TRIS STONE GREY
CertyfikatyINTERTEK
Przedział wiekowy1,5-5 lat
Przedział wagowydo 25 kg
RegulacjaOparcia, Kierunku siedziska, Rączki
Rodzaj kółBezobsługowe PU
RączkiAntypoślizgowe
Blokada kierownicyTak
Hamulec Nożny, blokada tylnych kół
KonstrukcjaStalowa
MateriałyTapicerka: 100% poliester
Waga produktu11 kg
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lionelo Tris Stone Grey — rowerek trójkołowy
Twoja ocena