Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo

Kategoria Śpiworki do wózków

  1. Frode Grey Dove

    Śpiworek dla dziecka

    149,99 PLN

Niesprzyjająca jesienno-zimowa aura nie musi być przeszkodą do spacerów i podróży z niemowlakiem – odpowiednio zabezpieczony przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi maluch będzie czerpał z nich dużo radości i uczył się otaczającego go świata. Poznaj śpiworki do wózka Lionelo, które jednocześnie skutecznie izolują od zimna oraz zapewniają cyrkulację powietrza, chroniąc przed przegrzaniem. Są uniwersalne i pasują do wszystkich gondoli i spacerówek, a służą długi czas – dzięki opcji regulacji. I w wózku już zawsze jest ciepło, sucho, wygodnie i przytulnie!

Kiedy i dlaczego warto zaopatrzyć się w śpiworek do wózka?

Śpiworek do wózka przyda się każdemu rodzicowi, aby zatroszczyć się o komfort i zdrowie swojej pociechy podczas wyjścia z domu – jest naprawdę potrzebny w zimowe czy jesienne chłodne dni. Ze śpiworkiem skutecznie zadbasz o komfort termiczny dziecka: zapewnisz mu ciepło, a po wejściu do pomieszczenia szybko rozepniesz okrycie, nie dopuszczając do przegrzania (suwaki na środku i na wszystkich krawędziach śpiworka).

 

Śpiworki do wózków to produkty niezbędne już w wyprawce, jeżeli dziecko przyjdzie na świat jesienią czy zimą. Można ich używać już od pierwszych dni życia. 

Dzięki swojej konstrukcji śpiwory do wózka dla niemowląt pomagają także zapewnić maleństwu poczucie bezpieczeństwa: szczelnie osłaniają całe ciało, otulają je miękką tkaniną i chronią przed zewnętrznymi bodźcami podczas pierwszych spacerów.

Czym wyróżniają się zimowe śpiworki do wózka od Lionelo?

Nasze śpiworki dla dzieci do wózka Lionelo to akcesoria zorientowane na potrzeby nie tylko dzieci, ale i rodziców. Naturalnie dbamy o pełne bezpieczeństwo i komfort malucha, a także o ułatwienie i przyspieszenie przygotowań do wyjścia z dzieckiem z domu. Nie bez znaczenia jest również piękne wzornictwo. Na co warto zwrócić szczególną uwagę?

 

  • Komfort cieplny dziecka. Odpowiednio dobrane materiały – wodoodporna warstwa zewnętrzna i przytulne wypełnienie wewnątrz – izolują od zimna oraz chronią przed wiatrem, deszczem, śniegiem. Jednocześnie zadbaliśmy o dobrą cyrkulację powietrza i łatwe rozpinanie śpiwora, by dziecko się nie przegrzało.
  • Poczucie bezpieczeństwa. Nasze śpiworki do wózka na zimę wyposażamy w praktyczny kapturek z futerkiem – całość szczelnie okrywa dziecko: nie tylko daje ciepło, ale też odgradza je od nieprzyjemnego natłoku bodźców. Maluch czuje się bezpiecznie i wygodnie, nic nie rozprasza też jego słodkiej drzemki.
  • Łatwa obsługa śpiwora. Śpiworki do wózka dla dzieci są wyposażone w uniwersalne otwory na 3- i 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, dzięki czemu z łatwością dostosujesz akcesorium do konkretnego typu wózka oraz zadbasz o bezpieczeństwo. Podwójny zamek błyskawiczny usprawnia wkładanie i wyjmowanie maluszka.
  • Łatwość utrzymania w czystości. Nasze śpiworki do wózka dla niemowląt możesz wielokrotnie prać ręcznie. Zastosowaliśmy w nich wysokogatunkowe materiały, które nie niszczą się podczas czyszczenia i nie tracą właściwości. Miękka tkanina wewnętrzna pozostanie przyjemna w dotyku nawet po praniu.
  • Dożywotnia gwarancja. Wszystkie śpiworki do wózka Lionelo są też objęte dożywotnią gwarancją. Jeśli zdarzy się usterka, odbierzemy śpiworek, a następnie dostarczymy Ci naprawiony lub nowy. Na czas naprawy otrzymasz też produkt zastępczy. Usługę realizujemy za pośrednictwem kuriera: szybko i wygodnie.

Śpiworki do wózka spacerowego, gondoli i sanek – wyjątkowa uniwersalność!

Śpiwory do wózka Lionelo mają tę zaletę, że są wyjątkowo uniwersalne: jeden produkt posłuży Ci przez długi czas i w różnych warunkach – w gondoli czy wózku spacerowym, a nawet na sankach, gdyż pasuje do różnych akcesoriów.

 

Z chęcią porozmawiamy o nowoczesnych śpiworkach i pomożemy wybrać model, a także przedstawimy Ci nasze wózki dziecięce czy foteliki samochodowe, jeśli jesteś właśnie na etapie kompletowania wyprawki. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!