Foteliki samochodowe 15-36 kg (100–150 cm)

Liczba produktów: 14

Pokazano 1-12 z 14 pozycji

Lionelo Igo i-Size Grey Graphite — Fotelik samochodowy Lionelo Igo i-Size Grey Graphite — Fotelik samochodowy

Igo i-Size Grey Graphite Fotelik samochodowy

399,99 zł
Lionelo Igo i-Size Black Carbon — Fotelik samochodowy Lionelo Igo i-Size Black Carbon — Fotelik samochodowy

Igo i-Size Black Carbon Fotelik samochodowy

399,99 zł
Lionelo Hugo i-Size Black Carbon — Fotelik samochodowy Lionelo Hugo i-Size Black Carbon — Fotelik samochodowy

Hugo i-Size Black Carbon Fotelik samochodowy

329,99 zł
Lionelo Hugo i-Size Pink Baby — Fotelik samochodowy Lionelo Hugo i-Size Pink Baby — Fotelik samochodowy

Hugo i-Size Pink Baby Fotelik samochodowy

329,99 zł
Lionelo Hugo i-Size Sporty Black Red — Fotelik samochodowy Lionelo Hugo i-Size Sporty Black Red — Fotelik samochodowy

Hugo i-Size Sporty Black Red Fotelik samochodowy

329,99 zł
Lionelo Hugo i-Size Black Grey — fotelik samochodowy Lionelo Hugo i-Size Black Grey — fotelik samochodowy

Hugo i-Size Black Grey Fotelik samochodowy

329,99 zł
Lionelo Neal Red Burgundy — Fotelik samochodowy i-Size Lionelo Neal Red Burgundy — Fotelik samochodowy i-Size

Neal Red Burgundy Fotelik samochodowy i-Size

369,99 zł
  • Brak na stanie
Lionelo Neal Green Turquoise —Fotelik samochodowy i-Size Lionelo Neal Green Turquoise —Fotelik samochodowy i-Size

Neal Green Turquoise Fotelik samochodowy i-Size

369,99 zł
  • Brak na stanie
Lionelo Neal Grey Stone — Fotelik samochodowy i-Size Lionelo Neal Grey Stone — Fotelik samochodowy i-Size

Neal Grey Stone Fotelik samochodowy i-Size

369,99 zł
  • Brak na stanie

Więcej informacji Foteliki samochodowe 15-36 kg (100–150 cm)

Foteliki dopasowane do wagi i  wzrostu dziecka to podstawa bezpiecznej jazdy autem. Dla rodziców poszukujących niezawodnych rozwiązań na siedzisko dla starszej pociechy przygotowaliśmy foteliki samochodowe 15-36 kg. Podany zakres wagowy sprawdza się u dzieci w wieku ok. 3-12 lat. Wykonane z odpornych na zużycie materiałów foteliki  posłużą bardzo długo. Zobacz, jakie rozwiązania proponuje Ci Lionelo.

Fotelik samochodowy dopasowany do pasażera

Opisywana kategoria wagowa obejmuje foteliki samochodowe dla dzieci od 3. do 12. roku życia. Możemy to zagwarantować dzięki wygodnej regulacji zagłówka, który zapewnia lepsze dopasowanie do sylwetki małego pasażera. Wystarczy, że wysuniesz go z korpusu fotelika, aby dopasować jego wysokość do wzrostu swojego malucha. Głowa dziecka powinna znajdować się pomiędzy wystającymi panelami bocznymi.

 

W tej kategorii sklepu Lionelo prezentujemy wiele atrakcyjnych fotelików, które różnią się m.in. liczbą dostępnych pozycji zagłówka i wyglądem. Tapicerka w ulubionym kolorze czy wbudowany uchwyt na kubek sprawią, że każda podróż będzie dla Twojego dziecka dziecka bezpieczna i przyjemna.

Fotelik samochodowy 15-36 kg Lionelo – bezpieczeństwo i komfort dziecka

W Lionelo bezpieczne przewożenie najmłodszych pasażerów zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Z tego względu każdy fotelik samochodowy oferowany w tej kategorii posiada kilka elementów chroniących dzieci podczas podróży. W zależności od modelu nasze produkty mają odpowiednie zabezpieczenia, takie jak: regulowany zagłówek i wzmocnienia boczne (SIP). Natomiast wytrzymała skorupa chłonie energię drgań lub ewentualnej siły uderzeniowej. 

 

Wszystkie modele w podanym zakresie wagowym spełniają niezbędne normy obowiązujące w Unii Europejskiej . Dodatkowo, jakość naszych produktów testujemy wieloetapowo, np.  w renomowanym instytucie Tass International. Pozytywne wyniki testów zderzeniowych dają pewność i pełną gwarantuję najwyższego poziomu ochrony.

Łatwy montaż przodem do kierunku jazdy

Starsze pociechy mogą z powodzeniem podróżować przodem do kierunku jazdy, dlatego prezentowane foteliki zamontujesz właśnie w ten sposób. Jak to zrobić? Staramy się ułatwiać życie rodzicom, dlatego instalacja naszych produktów jest łatwa oraz intuicyjna. Foteliki samochodowe od 15 do 36 kg są ponadto lekkie, dzięki czemu bez trudu przeniesiesz je do innego auta. Montaż przeprowadzisz na dwa sposoby:

 

  • samochodowym pasem bezpieczeństwa – wystarczy, że przesuniesz pasy przez wyznaczone prowadnice. To doskonałe rozwiązanie w autach, które nie posiadają systemu Isofix;
  • systemem Isofix – wystarczy wpiąć zaczepy fotelika w specjalne uchwyty znajdujące się na wyposażeniu większości samochodów.

Zapewnienie dziecku bezpieczeństwa w samochodzie jest niezwykle ważne – poprawny montaż sprawia, że nasze foteliki są umiejscowione stabilnie i mogą w pełni spełniać swoje zadanie.

Wytrzymałe materiały

Doskonale wiemy, jak szybko dzieci wyrastają z łóżeczek czy ubrań, wystawiając rodziców na regularne wydatki. Staramy się dostarczać Wam produkty, które posłużą pociechom przez lata.

 

Nie trzeba być rodzicem, aby mieć świadomość, że o zabrudzenia fotelika samochodowego nietrudno – wystarczy chwila przyjemności z ulubioną przekąską w aucie i plamy gotowe. W większości prezentowanych modeli możesz zdjąć tapicerkę oraz uprać ją w pralce z użyciem odpowiednich środków. 

Lionelo Assistance – dożywotnia gwarancja na foteliki 15-36 kg

Bardzo intensywna eksploatacja może skutkować uszkodzeniami zakupionych fotelików. Zamiast kupować nowy produkt , skorzystaj z naszych udogodnień.  

 

Wszystkie produkty Lionelo objęte są dożywotnią gwarancją. Taką atrakcyjną opcję oferujemy Ci bezpłatnie, w ramach programu Lionelo Assistance. Oprócz tego usługa zawiera również bezpłatną naprawę w wygodnym systemie door-to-door. Na czas serwisu Twoja pociecha nie musi rezygnować z podróży samochodem – zapewnimy Wam fotelik zastępczy.

Foteliki samochodowe Lionelo

Foteliki 15-36 kg to dość uniwersalna opcja stosowana do przewożenia starszaków. Jeśli chcesz natomiast kupić fotelik samochodowy dla mniejszego dziecka, sprawdź pozostałe kategorie sklepu Lionelo.

 

Masz pytania dotyczące naszych produktów? Z przyjemnością na nie odpowiemy! Selekcja odpowiedniego fotelika wymaga dłuższej analizy – pomożemy Ci ją przeprowadzić. Skontaktuj się z nami, a wspólnie zastanowimy się nad rozwiązaniem, które spełni potrzeby Twoje i Twojego dziecka.