Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Bestseller

Lionelo Bastiaan Violet – fotelik samochodowy 0-36 kg

549,00 PLN

Wygodny i bezpieczny fotelik samochodowy Lionelo Bastiaan Violet

Lionelo Bastiaan to komfort dla Ciebie i małego podróżnika. Uniwersalny fotelik na obrotowej bazie sprawdzi się przez długi czas — jest odpowiedni dla dziecka od urodzenia do ok. 12. roku życia. Możesz go ustawić tyłem lub przodem do kierunku jazdy, a także w stronę drzwi, co ułatwi Ci wkładanie i wyjmowanie malucha z siedziska. Szeroki zakres regulacji i ergonomiczne wkładki dbają o komfort i pełne dopasowanie.

Crash-testy w Tass International

Fotelik samochodowy Lionelo Bastiaan został wykonany w normie ECE R44/04. Następnie pozytywnie przeszedł zaawansowane testy zderzeniowe w renomowanym, holenderskim centrum badawczym, dając gwarancję bezpieczeństwa. Malucha przypniesz 5-punktowymi pasami z miękkimi nakładkami. Starszaka zabezpieczają pasy samochodowe.

Łatwy montaż, który gwarantuje stabilność

Za pomocą wysuwanych łączników, które są umieszczone w obrotowej bazie, zainstalujesz fotelik Lionelo Bastiaan w systemie Isofix. Zielone wskaźniki to czytelny sygnał, że siedzisko jest gotowe do drogi. Pas Top Tether to drugi element montażowy — przymocuj go do uchwytu za fotelem samochodowym. Ten model możesz przypiąć także za pomocą standardowych pasów.

Fotelik samochodowy obrotowy Lionelo Bastiaan

Pełna regulacja fotelika samochodowego Lionelo Bastiaan

W pozycji RWF (tyłem do kierunku jazdy) zapewnisz dziecku bezpieczną pozycję półleżącą. Przy podróżach z niemowlęciem zastosuj wkładkę lędźwiową, która delikatnie uniesie plecy, zachowując zdrowy układ kręgosłupa. W ustawieniu przodem możesz odchylić fotelik (3 poziomy) na czas samochodowej drzemki. Dzięki 7-stopniowej regulacji zagłówka dopasujesz jego wysokość do wzrostu stale rosnącego podróżnika.

Fotelik samochodowy obrotowy Lionelo Bastiaan

Przewiewna tapicerka i praktyczne dodatki

Oddychająca wkładka Dri-Seat zapewnia młodszemu dziecku komfort i dobrą wentylację. Dołączony do fotelika daszek utworzy przyjemny cień. Przed wyjazdem uzupełnij kartę dziecka — informacje o grupie krwi, chorobach czy alergiach mogą przyspieszyć akcję ratunkową w razie wypadku.

Fotelik samochodowy obrotowy Lionelo Bastiaan

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Wymiary:

Bezpieczny i uniwersalny fotelik samochodowy Lionelo Bastiaan Grey

 

Specyfikacja
Więcej informacji
ModelBastaan Violet
SKUALO-BASTIAAN VIOLET
Przedział wagowy0-36 kg
Przedział wiekowy0-12 lat
NormyECE R44/04
Sposób montażuIsofix + Top Tether i/lub samochodowe pasy bezpieczeństwa
Kierunek montażuTyłem lub przodem do kierunku jazdy
Dodatkowe informacjeWkładka redukcyjna
TestyTASS
Waga fotelika9,4 kg
Wymiary39x47x63-82 cm
FunkcjeObrotowy, Regulacja pochylenia, Regulacja zagłówka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lionelo Bastiaan Violet – fotelik samochodowy 0-36 kg
Twoja ocena
PLIKI DO POBRANIA 1 pliki