Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo

Lionelo Leonie Grey Stone – łóżeczko dostawne

579,00 PLN

Niezależne i do co-sleepingu łóżeczko dostawne Lionelo Leonie Grey Stone

Wielofunkcyjne łóżeczko 3w1 Lionelo Leonie to komfortowa i bezpieczna przestrzeń dla dziecka od urodzenia do osiągnięcia wagi 9 kg (lub do momentu, w którym zaczyna samodzielnie siadać). Doskonale sprawdza się jako dostawka, którą możesz przypiąć do swojego łóżka, lub niezależne miejsce do spania. Co więcej, wystarczy, że obrócisz nóżki, a zamieni się w kołyskę. Sprawdź koniecznie!

Łóżeczko dostawne Lionelo Leonie Grey Stone

Komfort i stabilność w łóżeczku Lionelo Leonie

Mocne pasy ze ściągaczem zapewnią niezawodne połączenie z Twoim łóżkiem. W ten sposób zadbasz o bliskość, a także wygodną przestrzeń dla każdego z Was. Odpowiednio twardy materac w dostawce Lionelo Leonie jest wsparciem dla zdrowego układu kręgosłupa dziecka. Bezpieczeństwo konstrukcji (zgodna z normami EN 1130 i EN 16890) potwierdziły testy w instytutach TÜV SÜD i SGS.

Łóżeczko dostawne Lionelo Leonie Grey Stone

Odpowiedź na Wasze potrzeby

Korzystając z 5-stopniowej regulacji wysokości, idealnie dopasujesz łóżeczko Lionelo Leonie do swojego łóżka. W czasie choroby dziecka możesz ustawić materac pod delikatnym kątem, aby jego głowa znajdowała się wyżej — łatwiej mu będzie oddychać. Przy zasuniętej ściance bocznej (niezależne łóżeczko), duży panel z siatki zapewnia dobrą cyrkulację powietrza.

Wygodna regulacja łóżeczka Lionelo Leonie

Wygodna torba w zestawie

Łatwo i szybko złożysz łóżeczko Lionelo Leonie do kompaktowych rozmiarów. Dzięki dołączonej do zestawu torbie z uchwytem możesz je bezpiecznie przechować lub zabrać na wakacje. Znajoma przestrzeń sprawi, że nawet w obcym miejscu maluch będzie spokojny.

Wygodna regulacja łóżeczka Lionelo Leonie

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Specyfikacja
Więcej informacji
SKULO-LEONIE GREY STONE
ModelLionelo Leonie Grey Stone
OpcjeRegulacja poziomu wysokości, Składanie, Odpinany bok, Bujanie
Przedział wiekowyod 0m+
Maksymalna waga dziecka9 kg
Regulacja wysokościTak, 5 - stopniowa
Waga produktu10,7 kg
KonstrukcjaMetal, Tworzywo sztuczne, materiał
MateriałyOxford, dzianina
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lionelo Leonie Grey Stone – łóżeczko dostawne
Twoja ocena
PLIKI DO POBRANIA 1 pliki