Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo

Lionelo Margareet Wave – nosidełko dla dziecka

199,00 PLN

Wygodne i zdrowe — nosidełko dla dziecka Lionelo Margareet Wave

Planujesz wycieczki z maluchem po terenach, w których trudno jest przejechać wózkiem? A może po prostu zależy Ci na stałej bliskości z dzieckiem? Wybierz nosidło Lionelo Margareet! To wygodne i bezpieczne rozwiązanie, które ułatwia wspólne spacerowanie przy jednoczesnym zachowaniu pełnej swobody ruchów. Nosidełko zostało zatwierdzone przez IHDI (Międzynarodowy Instytut Dysplazji Stawów Biodrowych), co oznacza, że dba o zdrowy układ bioder i kręgosłupa niemowlaka. Jest odpowiednie od 4. miesiąca życia do osiągnięcia przez dziecko wagi 20. kg. IHDI - Międzynarodowy Instytut Dysplazji Stawów Biodrowych – to przedsięwzięcie typu non-profit. Ich celem jest zapewnienie edukacji pacjentom, rodzinom i lekarzom jako najbardziej wszechstronnego i wiarygodnego źródła wiedzy na temat dysplazji stawu biodrowego w różnych jej postaciach. IHDI rekomenduje pieluszki i nosidełka, które wpierają zdrowy rozwój bioder

Nosidełko dla dzieci Lionelo Margareet Wave

Bezpieczna pozycja małego podróżnika

W nosidełku Lionelo Margareet przeniesiesz niemowlę w zalecanej przez specjalistów pozycji, czyli przodem do siebie z szeroko rozstawionymi nogami (kolana wyżej niż biodra). Podwójne zabezpieczenie klamry pasa biodrowego zapewni stabilność, pozwalając Wam na aktywny spacer. Bezpieczeństwo konstrukcji potwierdziły badania w instytucie TÜV SÜD.

Lionelo Margareet Wave

Trzy pozycje noszenia dziecka

Skorzystaj z szerokiego spektrum zastosowania nosidła Lionelo Margareet, na różnych etapach rozwoju dziecka, i wybierz najlepszą dla Was pozycję — na brzuchu lub plecach. Dzięki regulacji uchwytów i pasa biodrowego spacery z maluchem będą wygodne. Bawełniane osłonki na pasy zapobiegną podrażnieniom skóry.

Lionelo Margareet Wave

Praktyczne nosidełko niemowlęce Lionelo Margareet z dodatkami

Innowacyjny, skracany panel dostosujesz do wielkości dziecka, a wygodny zagłówek i kaptur zadbają o jego komfort, osłaniając przed wiatrem. W nosidle znajdziesz kieszonkę na drobiazgi (np. telefon, klucze czy kartę), która sprawdza się na szybkie wyjścia — do sklepu lub znajomych. Całość została uszyta z naturalnej bawełny, odpowiedniej dla skóry małego dziecka.

Lionelo Margareet Wave

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Wymiary:

Nosidełko Lionelo Margareet - wymiary

 

Specyfikacja
Więcej informacji
SKULO-MARGAREET WAVE
ModelLionelo Margareet Wave
Przedział wagowydo 20 kg
Przedział wiekowyod 4 miesiąca
Pozycje noszeniaDziecko z przodu przodem do rodzica
Dziecko z przodu tyłem do rodzica
Dziecko z tyłu przodem do rodzica
MateriałyWnętrze, pas biodrowy i pasy naramienne, przedni panel - 100% Bawełna, pasy regulacyjne - 100% Poliester
Waga produktu0,54 kg
CertyfikatyMiędzynarodowy Instytut Dysplazji Stawów Biodrowych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lionelo Margareet Wave – nosidełko dla dziecka
Twoja ocena