Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo

Lionelo Robby Multicolor— mata edukacyjna

149,00 PLN

Składana mata edukacyjna Lionelo Robby Multicolor

Szukasz przestrzeni dla dziecka do kreatywnej zabawy na podłodze już od 1. dnia życia? Poznaj matę edukacyjną Lionelo Robby! To doskonałe miejsce do stawiania pierwszych kroków — tłoczona powierzchnia wspiera malucha, zapobiegając poślizgom, a elastyczna pianka amortyzuje upadki. Duży rozmiar (180 × 200 cm) pozwala na beztroską, samodzielną zabawę, z rodzicami lub rówieśnikami.

Lionelo Robby Multicolor

Bezpieczna przestrzeń dla dziecka

Mata edukacyjna Lionelo Robby została wykonana z wytrzymałej pianki XPE, która jest wodoodporna i antybakteryjna. Nie chłonie wilgoci i zapachów, co ułatwia jej czyszczenie i pozwala na stosowanie przez długi czas. Badania w laboratorium SGS wykazały bezpieczeństwo stosowania i brak szkodliwych substancji chemicznych — PVC, ftalanów, formamidu, fenoli i formaldehydu. Jest zgodna z europejską normą EN 71.

Dwustronna mata edukacyjna Lionelo Robby Safari/Mapa miasta

Rozwój poprzez radosną zabawę

Mata świetnie izoluje od zimna, pozwalając dziecku na długie godziny swobodnej zabawy na podłodze. Tłoczona struktura zachęca malucha do badania wgłębień i wypustek, a dwustronny nadruk pobudza wyobraźnię.

Łatwa w przechowywaniu i transporcie mata edukacyjna Lionelo Robby

Składaną matę sprawnie złożysz i rozłożysz tam, gdzie zechcesz. Świetnie sprawdza się w domu i poza nim. W zestawie otrzymasz wygodną torbę z uchwytem, w której możesz zabrać ją na wspólne wakacje. Jest mała po złożeniu, więc łatwo przechowasz ją w niewielkiej przestrzeni, np. pod łóżkiem.

Lionelo Robby Multicolor

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance
       
       
           

Wymiary:

       
       
Lionelo Robby Multicolor- wymiary        
   
   

 

Specyfikacja
Więcej informacji
SKULOE-ROBBY MULTICOLOR
ModelLionelo Robby Multicolor
MateriałyXPE;
bez PVC, ftalanów, formamidu, fenolu, formaldehydu
Waga produktu1,5 kg
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lionelo Robby Multicolor— mata edukacyjna
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!