Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo

Lionelo Theo Concrete – łóżeczko dostawne

529,00 PLN

Łóżeczko dostawne 2w1 Lionelo Theo Concrete

Lionelo Theo to wygodne łóżeczko 2w1, z którego możesz korzystać niezależnie lub w funkcji dostawki do co-sleepingu. Z łatwością dopasujesz je do swojego łóżka, a mocne pasy montażowe zadbają o bezpieczne przypięcie. To odpowiednia przestrzeń dla dziecka od urodzenia do osiągnięcia wagi 9 kg (lub momentu, w którym zaczyna samodzielnie siadać). Lekka konstrukcja sprawdza się także podczas wspólnych podróży.

Stabilnie i bezpiecznie

Łóżeczko dostawne Lionelo Theo wyposażone jest w niezawodne pasy montażowe ze ściągaczem. Gwarantują one stabilność, gdy korzystasz z wersji do co-sleepingu. Wysoką jakość produktu potwierdzają testy w laboratorium Intertek, które wykazały zgodność z europejskimi normami EN 1130 i 16890.

Łóżeczko dostawne Lionelo Theo Concrete

Praktyczna regulacja łóżeczka Lionelo Theo

Dzięki 5-stopniowej regulacji wysokości z łatwością dopasujesz Lionelo Theo do swojego łóżka. Za pomocą dwóch suwaków możesz także zamknąć ściankę, a wtedy stanie się on bezpiecznym, niezależnym łóżeczkiem dla dziecka. Materac można pochylić pod kątem, co jest wskazane, gdy maluch ma problemy z ulewaniem pokarmu lub w czasie infekcji górnych dróg oddechowych. Przewiewna siatka w bocznej ściance zapewni odpowiednią cyrkulację powietrza.

Łóżeczko dostawne Lionelo Theo Concrete

Zestaw dodatków

Wraz z Lionelo Theo Concrete otrzymasz moskitierę, która zabezpieczy malucha przed insektami, gdy wystawisz łóżeczko na zewnątrz. Pojemna, podwójna kieszeń okaże się doskonała na podręczne akcesoria, a wygodna torba z uchwytem sprawdzi się podczas przechowywania i transportu. Łóżeczko posiada dwa kółka z blokadą, które ułatwiają swobodne przestawianie.

Łóżeczko dostawne Lionelo Theo Concrete

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Wymiary:

Lekkie i wygodne łóżeczko dostawne 2 w 1 Lionelo Theo

Specyfikacja
Więcej informacji
SKULO-THEO CONCRETE
ModelLionelo Theo Concrete
OpcjeRegulacja poziomu wysokości, Składanie, Odpinany bok
Przedział wiekowy0-8 miesięcy
Maksymalna waga dziecka9 kg
Funkcje Regulacja kąta ustawienia - zapobiega ulewaniu
Regulacja wysokościOd 67 cm Do 81 cm
Waga produktu12 kg
KonstrukcjaMetal, Tworzywo sztuczne, materiał
Materiały100% Poliester
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lionelo Theo Concrete – łóżeczko dostawne
Twoja ocena
PLIKI DO POBRANIA 1 pliki