Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo

Lionelo Theo Dark Grey – łóżeczko dostawne

529,00 PLN

Praktyczne łóżeczko dostawne Lionelo Theo Dark Grey do co-sleepingu i nie tylko

Jeśli doceniasz praktyczne rozwiązania, to z pewnością spodoba Ci się łóżeczko dostawne 2w1 Lionelo Theo. Możesz je połączyć ze swoim łóżkiem lub używać niezależnie — w pokoju dziecięcym, salonie lub sypialni. Jest lekkie i wygodne w przestawianiu, co sprawdza się w opiece nad małym dzieckiem. To komfortowa i bezpieczna przestrzeń dla maluszka od urodzenia do osiągnięcia wagi 9 kg (lub momentu, w którym zaczyna samodzielnie siadać).

Stabilność gwarantowana!

Łóżeczko dziecięce Lionelo Theo zamontujesz tuż obok swojego łóżka za pomocą niezawodnych pasów montażowych. Wygodny materac zadba o odpowiednią dla małego dziecka, pozycję na płasko. Konstrukcja jest zgodna z europejskimi normami EN 1130 i 16890, co potwierdziły testy w renomowanym laboratorium Intertek.

Łóżeczko dostawne Lionelo Theo Dark Grey

Wielostopniowa regulacja

Korzystając z pięciu poziomów wysokości sprawnie dopasujesz Lionelo Theo do swojego łóżka. W ten sposób każdy z Was będzie miał wygodne miejsce do spania, a jednocześnie podtrzymacie stałą bliskość. W czasie infekcji lub gdy maluch będzie miał problemy z ulewaniem pokarmu, ustawisz materac pod kątem — w ten sposób łatwiej mu będzie oddychać. Boczna, rozsuwana ścianka posiada duży panel z siatki, który dba o odpowiednią cyrkulację powietrza, gdy dziecko korzysta z łóżeczka niezależnie.

Łóżeczko dostawne Lionelo Theo Dark Grey

Dodatki do dostawki Lionelo Theo

W zestawie otrzymasz torbę podróżną z uchwytem, do której możesz spakować łóżeczko na wyjazd. Praktycznym dodatkiem jest moskitiera, chroniąca przed insektami, co jest praktyczne latem. Na jednej ze ścianek łóżeczka Lionelo Theo umieszczone są dwie kieszenie, które przydadzą Ci się na podręczne akcesoria.

Łóżeczko dostawne Lionelo Theo Dark Grey

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Wymiary:

Lekkie i wygodne łóżeczko dostawne 2 w 1 Lionelo Theo

Specyfikacja
Więcej informacji
SKULO-THEO DARK GREY
ModelLionelo Theo Dark Grey
OpcjeRegulacja poziomu wysokości, Składanie, Odpinany bok
Przedział wiekowy0-8 miesięcy
Maksymalna waga dziecka9 kg
Funkcje Regulacja kąta ustawienia - zapobiega ulewaniu
Regulacja wysokościOd 67 cm Do 81 cm
Waga produktu12 kg
KonstrukcjaMetal, Tworzywo sztuczne, materiał
Materiały100% Poliester
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lionelo Theo Dark Grey – łóżeczko dostawne
Twoja ocena
PLIKI DO POBRANIA 1 pliki