Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo

Lionelo Tulia White — bramka ochronna

249,00 PLN

Przyjazne warunki do rozwoju dziecka — barierka ochronna Lionelo Tulia White

Postaw na bramkę Lionelo Tulia, aby mieć pewność, że dziecko nie dostanie się do niebezpiecznej przestrzeni, np. na schody, gdzie mogłoby zrobić sobie krzywdę. Duża szerokość montażowa do 140 cm pozwoli zamocować ją w różnych miejscach — zawsze tak, jak tego potrzebujesz!

Bramka ochronna Lionelo Tulia White

Bezpieczeństwo to podstawa!

Barierka ochronna Lionelo Tulia posiada system blokujący zwijanie i rozwijanie rolety oraz tzw. pamięć długości, dzięki której naprężenie rolety jest stałe, nawet w sytuacji, gdy maluch przypadkowo w nią uderzy. Wyprofilowane i zaokrąglone krawędzie wspierają systemy zabezpieczeń, nie narażając dziecka i rodzica na bolesne uderzenia. Bezpieczeństwo konstrukcji przetestowaliśmy w Bureau Veritas, co potwierdziło zgodność z europejską normą EN 1930.

Bramka ochronna Lionelo Tulia White

Łatwa instalacja bramki Lionelo Tulia

Trzy zestawy mocowań i obszerna szerokość montażowa (od 7 do 140 cm) sprawiają, że bramkę ochronną możesz przekładać pomiędzy pomieszczeniami i montować ją tam, gdzie potrzebujesz. Jej elastyczność pozwala na zamocowanie także w niestandardowych przejściach.

Bramka ochronna Lionelo Tulia White

Wysoki poziom komfort

Bezprogowa barierka ochronna Lionelo Tulia White wyklucza ryzyko potknięcia się w trakcie przechodzenia przez nią. Solidny materiał, z którego została wykonana, jest odporny na działanie deszczu i promieniowanie UV, dzięki czemu możesz ją stosować także na zewnątrz.

Bramka ochronna Lionelo Tulia White

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Wymiary:

Bramka Lionelo Tulia - wymiary

 

Specyfikacja
Więcej informacji
SKULO-TULIA WHITE
ModelLionelo Tulia White
Sposób montażuŚruby
Materiały40% polyester, 60% powłoka PCV
Zestaw3 mocowania na 3 różne lokalizacje
Waga produktu1,9 kg
CertyfikatyEN 1930
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lionelo Tulia White — bramka ochronna
Twoja ocena