Laktatory

Lionelo laktatory

Liczba produktów: 6

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Lionelo Fidi Free Set — zestaw akcesoriów Lionelo Fidi Free Set — zestaw akcesoriów

Fidi Free Laktator muszlowy, elektryczny

399,99 zł

Więcej informacji Laktatory

Przyjście na świat maluszka to wspaniały moment, na który czekamy z niecierpliwością. Poza wielką radością czas ten wiąże się również z koniecznością skompletowania całej wyprawki. Powinny znaleźć się w niej niezbędne urządzenia i akcesoria  dla rodziców, które ułatwią opiekę nad maluszkiem, a także zaspokoją jego potrzeby. Doskonałym tego przykładem są laktatory elektryczne i laktatory muszlowe Lionelo. Wyróżniają się wysoką jakością, dużą funkcjonalnością i łatwą obsługą

 

Poznaj już dziś wszystkie modele i wybierz urządzenie dostosowane do Twoich indywidualnych oczekiwań. Życzymy udanych zakupów!

Laktatory elektryczne – niezastąpiona pomoc w trakcie karmienia dziecka

Laktatory elektryczne to urządzenia, które umożliwiają sprawne, szybkie i co najważniejsze –  komfortowe odciąganie pokarmu. Są szczególnie przydatne w kryzysowych sytuacjach związanych z problemami z laktacją. Ponadto sprawdzają się także u mam, które mają nadmiar pokarmu. Ich użycie przynosi ogromną i natychmiastową ulgę, dlatego laktator elektryczny to urządzenie, które zdecydowanie warto mieć pod ręką. Nowością są laktatory muszlowe - rodzaj elektrycznego laktatora, który przy pomocy specjalnej muszli odciąga mleko z piersi bez użycia rąk. Laktator muszlowy elektryczny jest wyposażony w silnik, który wytwarza odpowiednią siłę ssącą, co ułatwia odciągnięcie mleka. Posiada kilka możliwości regulacji siły ssania oraz trybów pracy. Jest to popularne rozwiązanie dla kobiet karmiących piersią, które chcą odciągać mleko, aby zwiększyć jego ilość lub uwolnić piersi od nadmiaru pokarmu.

 

Do niedawna największą popularnością cieszył się laktator ręczny, jednak z chwilą pojawienia się na rynku modeli elektrycznych wiele mam zmieniło swoje przyzwyczajenia i preferencje, głównie ze względu na wygodę. Korzystanie z laktatorów elektrycznych i ściąganie mleka z piersi za ich pomocą pomaga odprowadzić pokarm znacznie szybciej niż w przypadku modeli ręcznych. Dodatkowo cały proces przebiega komfortowo i automatycznie.

Laktator elektryczny od Lionelo – najważniejsze zalety

Nasze laktatory elektryczne to odpowiedź na potrzeby wszystkich karmiących mam, szczególnie tych, które preferują aktywny tryb życia i lubią spędzać z maluszkiem czas poza domem. Wśród zalet urządzeń można wymienić:

 

  • Kompaktowy rozmiar – urządzenia są bardzo poręczne, niewielkie i nie zajmują wiele miejsca w torebce, dzięki czemu można je wszędzie ze sobą zabrać. Jest to duże ułatwienie podczas zakupów, spacerów czy wizyt u bliskich.
  • Pełna swoboda i wygoda odciągania pokarmu – laktator jest niewątpliwie bardzo pomocny, gdyż pozwala odciągać pokarm w dowolnym momencie, a dzięki cichej pracy, nawet wtedy, gdy maluch  śpi. Dzięki temu mama może przygotować większą ilość mleka, które wykorzysta w odpowiedniej chwili. Może również skorzystać z pomocy osób trzecich przy karmieniu, w sytuacji gdy pojawia się konieczność pozostawienia dziecka pod opieką na czas załatwienia swoich obowiązków.
  • Wygodne karmienie dziecka – urządzenia mają możliwość ustawienia stopnia masażu i trybu pracy, dzięki czemu działanie laktatora można dostosować do indywidualnych potrzeb, np. regulując siłę masażu i  ssania.
  • Prosta obsługa – proces odprowadzania mleka nie stanowi żadnego problemu, również dla niedoświadczonych mam. Przebiega szybko i sprawnie, a sama obsługa urządzenia jest bardzo intuicyjna.
  • Funkcjonalność – laktatory Lionelo powstały w oparciu o nowoczesną technologię, która imituje naturalny sposób ssania dziecka, co jest dużym udogodnieniem dla każdej mamy. Mocny akumulator gwarantuje długą pracę urządzenia, a szybkie ładowanie skraca do minimum czas oczekiwania na pełną gotowość działania laktatora.
  • Wysoka jakość – ergonomicznie zaprojektowany kształt nasadki idealnie przylega do piersi, a każdy element urządzenia został wykonany z najwyższej klasy materiałów.
  • Łatwe czyszczenie – wszystkie elementy są proste w czyszczeniu, co pozwala z łatwością zachować najwyższy poziom higieny.
  • Bezpieczeństwo stosowania – materiały wykorzystane do produkcji, które mają styczność z ciałem i pokarmem, są w pełni bezpieczne, gdyż nie zawierają BPA. Dodatkowo każdy model został wykonany zgodnie z obowiązującymi normami UE, co potwierdzają liczne testy i badania.
  • Bogaty zestaw akcesoriów – w komplecie wraz z laktatorami elektrycznymi znajdują się niezbędne akcesoria, wśród których można wymienić butelki, smoczki, lejki z pokrywkami, torebki do przechowywania pokarmu, kabel USB czy też praktyczne etui.
  • Dożywotnia gwarancja – laktatory elektryczne Lionelo wyróżniają się dożywotnią gwarancją programu Lionelo Assistance – bez żadnych dodatkowych opłat.

Niezawodne elektryczne laktatory – sklep z asortymentem dla rodziców

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi niezawodnymi modelami, dzięki którym karmienie malucha będzie dużo łatwiejsze. Jesteśmy przekonani, że prezentowane rodzaje laktatorów elektrycznych Lionelo spełnią Twoje oczekiwania i potrzeby. Proponujemy również szeroki wybór innych urządzeń i akcesoriów dla mam oraz obojga rodziców, które są bardzo przydatne w opiece, wychowaniu i pielęgnacji maluszka.