Foteliki samochodowe 0-36 kg (40–150 cm)

Liczba produktów: 24

Pokazano 1-12 z 24 pozycji

Lionelo Bastiaan i-Size Black Grey — Fotelik samochodowy Lionelo Bastiaan i-Size Black Grey — Fotelik samochodowy

Bastiaan i-Size Black Grey Fotelik samochodowy

629,99 zł
  • Nowy
Lionelo Bastiaan i-Size Black Carbon— Fotelik samochodowy Lionelo Bastiaan i-Size Black Carbon— Fotelik samochodowy

Bastiaan i-Size Black Carbon Fotelik samochodowy

629,99 zł
  • Nowy
Lionelo Bastiaan RWF i-Size Black — Fotelik samochodowy Lionelo Bastiaan RWF i-Size Black — Fotelik samochodowy

Bastiaan RWF i-Size Black Fotelik samochodowy

729,99 zł
Lionelo ​​Braam i-size Black Carbon — Fotelik samochodowy Lionelo ​​Braam i-size Black Carbon — Fotelik samochodowy

​​Braam i-size Black Carbon Fotelik samochodowy

899,99 zł
Lionelo Bastiaan RWF i-Size Grey Stone  — Fotelik samochodowy Lionelo Bastiaan RWF i-Size Grey Stone  — Fotelik samochodowy

Bastiaan RWF i-Size Grey Stone  Fotelik samochodowy

729,99 zł
Lionelo Aart Black Carbon Red — fotelik samochodowy 0-36 kg Lionelo Aart Black Carbon Red — fotelik samochodowy 0-36 kg

Aart Black Carbon Red fotelik samochodowy 0-36 kg

449,99 zł
Lionelo Aart Grey Stone — fotelik samochodowy 0-36 kg Lionelo Aart Grey Stone — fotelik samochodowy 0-36 kg

Aart Grey Stone fotelik samochodowy 0-36 kg

449,99 zł
Lionelo Aart Beige Latte — fotelik samochodowy 0—36 kg Lionelo Aart Beige Latte — fotelik samochodowy 0—36 kg

Aart Beige Latte fotelik samochodowy 0-36 kg

449,99 zł
Lionelo Sander Beige Sand — fotelik samochodowy 0—36 kg Lionelo Sander Beige Sand — fotelik samochodowy 0—36 kg

Sander Beige Sand fotelik samochodowy 0-36 kg

479,99 zł
  • Brak na stanie
Lionelo Braam Red Burgundy — fotelik samochodowy 0-36 kg Lionelo Braam Red Burgundy — fotelik samochodowy 0-36 kg

Braam Red Burgundy fotelik samochodowy 0-36 kg

849,99 zł
Lionelo Bastiaan RWF Beige Latte — fotelik samochodowy 0-36 kg Lionelo Bastiaan RWF Beige Latte — fotelik samochodowy 0-36 kg

Bastiaan RWF Beige Latte fotelik samochodowy 0-36 kg

699,99 zł
Lionelo Bastiaan One Grey Graphite — fotelik samochodowy 0-36 kg Lionelo Bastiaan One Grey Graphite — fotelik samochodowy 0-36 kg

Bastiaan One Grey Graphite fotelik samochodowy 0-36 kg

629,99 zł

Więcej informacji Foteliki samochodowe 0-36 kg (40–150 cm)

Uniwersalne foteliki samochodowe 0-36 kg to doskonałe rozwiązanie dla rodziców, którym zależy, aby korzystać z produktów jak najdłużej. W tej kategorii prezentujemy właśnie takie opcje  – bezpieczne i komfortowe foteliki do samochodu. Zakres 0-36 kg oznacza, że przewieziesz w nich zarówno noworodka, jak i kilkuletniego szkraba. Zobacz, jakie modele mamy w ofercie Lionelo – poniższe opcje to maksimum bezpieczeństwa, a także funkcjonalność oraz nowoczesny design.

Fotelik samochodowy 0-36 kg – budowa

Foteliki, jakie znajdziesz w tej kategorii, służą do bezpiecznego przewożenia dzieci od narodzenia nawet do 12. roku życia  . Jak to możliwe? Sekret tkwi w solidnych, odpornych na zużycie materiałach i specjalnej budowie fotelika samochodowego, który posiada zazwyczaj wielostopniową regulację zagłówka oraz wkładki redukcyjne wypełniające przestrzeń tak aby zapewniać bezpieczeństwo i prawidłową pozycję ciała dzieciom w każdym przedziale wagowym. 

Po pierwsze: bezpieczeństwo

W Lionelo nadrzędną wartością jest bezpieczeństwo malucha. Możemy to osiągnąć, dzięki wykorzystaniu szeregu nowoczesnych rozwiązań zgodnych z normami obowiązującymi w Unii Europejskiej. Poniżej przedstawiamy niektóre elementy, które pozwalają nam uzyskać oczekiwane rezultaty.

 

  • Wytrzymała obudowa to najważniejsza część fotelika. Gwarantuje pełne bezpieczeństwo w trakcie jazdy, absorbując  energię ewentualnego zderzenia. W wybranych modelach produktów Lionelo obudowę wzmocniono włóknem szklanym, które skutecznie izoluje małego pasażera od siły uderzenia.
  • Pięciopunktowe pasy i poduszki ochronne z antypoślizgowymi nakładkami zapewniają maluchowi stabilizację i utrzymują go we właściwej pozycji. Starsze pociechy z powodzeniem przypniesz do fotelika samochodowymi pasami bezpieczeństwa . 
  • Wkładka redukcyjna wypełnia przestrzeń w foteliku i dba o prawidłowe wsparcie dziecka. Dzięki takiemu wypełnieniu zapięte pasy bezpieczeństwa lepiej chronią małych pasażerów. 
  • Wzmocnienia boczne, tzw. SIP - obecne w niektórych naszych fotelikach - działają jako  dodatkowe absorbery ewentualnych bocznych sił zderzeniowych.
  • RWF – większość modeli tej kategorii, to produkty umożliwiające montaż tyłem do kierunku jazdy. W większości z nich przewieziesz dziecko tyłem, aż do osiągnięcia wagi 18 kg.
  • Stabilny montaż naszych produktów, gwarantują  systemy Isofix, Top Tether, noga stabilizującą lub  za pomocą samochodowych pasów bezpieczeństwa. Poniżej znajdziesz dodatkowe informacje o instalacji naszych fotelików.

Lionelo – foteliki samochodowe do 36 kg – montaż

Część fotelików prezentowanych w tej kategorii możesz zainstalować za pomocą Isofix. Wystarczy wpiąć zaczepy fotelika w specjalne uchwyty znajdujące się na wyposażeniu większości samochodów. Charakterystyczne kliknięcie przy montażu zapewnia, że fotelik  jest ustabilizowany. Wsparciem dla  systemu Isofix w samochodzie  są takie elementy jak noga stabilizująca fotelik czy Top Tether. Niektóre foteliki samochodowe od Lionelo, w grupie wiekowej 0-36, można również zapiąć samochodowymi pasami bezpieczeństwa. 

Po drugie: funkcjonalność

Wybrane modele fotelików samochodowych od 0 do 36 kg Lionelo wyposażono także w dodatkowe funkcje. Usprawniają one korzystanie z fotela Tobie oraz Twojemu pasażerowi. Mowa tutaj np. o opcji obrotu bazy fotelika, ułatwiającej wkładanie i wyjmowanie dzieci, czy też regulacji pochylenia, która pozwala na większy komfort jazdy, gdy dziecko postanowi uciąć sobie drzemkę.