Foteliki RWF (tyłem do kierunku jazdy)

Liczba produktów: 10

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Lionelo Bastiaan RWF i-Size Black — Fotelik samochodowy Lionelo Bastiaan RWF i-Size Black — Fotelik samochodowy

Bastiaan RWF i-Size Black Fotelik samochodowy

749,99 zł
Lionelo ​​Braam i-Size Black Carbon — Fotelik samochodowy Lionelo ​​Braam i-Size Black Carbon — Fotelik samochodowy

​​Braam i-Size Black Carbon Fotelik samochodowy

949,99 zł
Lionelo Bastiaan i-Size Black Grey — Fotelik samochodowy Lionelo Bastiaan i-Size Black Grey — Fotelik samochodowy

Bastiaan i-Size Black Grey Fotelik samochodowy

599,99 zł
Lionelo Antoon Plus Black Onyx — fotelik samochodowy 0—18kg Lionelo Antoon Plus Black Onyx — fotelik samochodowy 0—18kg

Antoon Plus Black Onyx i-Size Fotelik samochodowy

999,00 zł
Lionelo Bastiaan RWF Stone — Fotelik samochodowy 0-36 kg Lionelo Bastiaan RWF Stone — Fotelik samochodowy 0-36 kg

Bastiaan RWF Stone Fotelik samochodowy 0-36 kg

699,99 zł
Lionelo Bastiaan i-Size Pink Baby — Fotelik samochodowy Lionelo Bastiaan i-Size Pink Baby — Fotelik samochodowy

Bastiaan i-Size Pink Baby Fotelik samochodowy

599,99 zł
Lionelo Bastiaan i-Size Black Red — Fotelik samochodowy Lionelo Bastiaan i-Size Black Red — Fotelik samochodowy

Bastiaan i-Size Black Red Fotelik samochodowy

599,99 zł
Lionelo ​​Braam i-Size Grey Stone — Fotelik samochodowy Lionelo ​​Braam i-Size Grey Stone — Fotelik samochodowy

​​Braam i-Size Grey Stone Fotelik samochodowy

949,99 zł
Lionelo Bastiaan RWF i-Size Grey Stone — Fotelik samochodowy Lionelo Bastiaan RWF i-Size Grey Stone — Fotelik samochodowy

Bastiaan RWF i-Size Grey... Fotelik samochodowy

749,99 zł
Lionelo Bastiaan i-Size Black Carbon— Fotelik samochodowy Lionelo Bastiaan i-Size Black Carbon— Fotelik samochodowy

Bastiaan i-Size Black Carbon Fotelik samochodowy

599,99 zł

Więcej informacji Foteliki RWF (tyłem do kierunku jazdy)

Ułożenie małego dziecka tyłem do kierunku jazdy to dla niego najbezpieczniejsza pozycja podczas podróży. Jest to możliwe w fotelikach samochodowych RWF. W dostępnych w tej kategorii modelach maluch może podróżować już od pierwszego dnia życia. Tworząc nasze produkty, zadbaliśmy o komfort Twojej pociechy, co sprawia, że każda wspólna wycieczka staje się jeszcze większą przyjemnością. Poznaj foteliki RWF Lionelo i wybierz wariant dostosowany do potrzeb Twojego dziecka.

Foteliki samochodowe montowane tyłem do kierunku jazdy

Dzieci o wadze do 9 kg muszą podróżować tyłem do kierunku jazdy. Lionelo w trosce o ich bezpieczeństwo zaleca  używanie  fotelików RWF. Jest to system pozwalający na montowanie fotelika tyłem do kierunku jazdy. Zaleca się, by przewozić tak dzieci jak najdłużej! Zderzenia czołowe to najczęstsze wypadki i te, w których siły uderzeniowe są najbardziej dotkliwe. 

Najlepszym sposobem, aby zabezpieczyć się podczas zderzenia czołowego, jest podróżowanie tyłem do kierunku jazdy, co potwierdzają liczne, niezależne badania. Zgodnie z zaleceniami ekspertów wiele modeli fotelików samochodowych Lionelo umożliwia komfortowe podróżowanie w tej pozycji nawet do 3.-4. roku życia. W większości fotelików z naszej oferty możesz wozić dziecko tyłem aż do 18kg. W niektórych produktach tej kategorii zastosowaliśmy dodatkowo obracaną bazę siedziska, która ułatwia wkładanie i wyjmowanie malucha. 

Co jeszcze sprawia, że foteliki RWF od Lionelo tak dobrze zabezpieczają dziecko? Liczą się przede wszystkim:

  • system ochrony bocznej SideProtect, w który zostały wyposażone np. Lionelo Braam, Bastiaan, Bastiaan RWF, Bastiaan One, Antoon Plus Sander, Aart,
  • energochłonne materiały, które absorbują energię uderzeniową, możliwość zainstalowania fotelika z wykorzystaniem systemu Isofix zapewniającego stabilność siedziska oraz dodatkowe wzmocnienie w postaci pasa Top Tether. Trzeba jednak podkreślić, że jeżeli samochód nie jest wyposażony we wspomniany system, istnieje możliwość przymocowania wybranego modelu za pomocą samochodowych  pasów bezpieczeństwa
  • 3- lub 5-punktowe pasy bezpieczeństwa odpowiadające za ochronę mniejszych dzieci korzystających z fotelików.

Niezależnie od tego, jak często podróżujesz z dzieckiem, odpowiedni fotelik samochodowy będzie podstawą każdego wspólnego wyjazdu. Warto więc wybrać model, który właściwie zadba o potrzeby malucha.

Fotelik samochodowy RWF – komfort dziecka i rodziców

Oferowane foteliki montowane tyłem do kierunku jazdy to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa, lecz także komfortu zarówno dziecka, jak i jego rodziców. W większości modeli znajduje się wkładka Dri-Seat, zapewniająca swobodny przepływ powietrza. Oprócz tego wybrane foteliki samochodowe RWF mają daszek, który skutecznie chroni maluszka przed słońcem.

Warto także podkreślić, że większość produktów wyróżnia się kilkoma poziomami pochylenia oparcia, co pozwala zarówno na komfortowe obserwowanie świata zza szyby samochodu, jak i drzemki podczas dłuższych wyjazdów.

Regulacja zagłówka umożliwia dopasowanie produktów do rosnącego dziecka. Dzięki temu, w jednym modelu mogą jeździć zarówno starsze jak i młodsze dzieci. Niektóre modele są odpowiednie dla pociech od momentu urodzenia aż do 12. roku życia. Dzięki temu możesz wybrać produkt, który będzie służył maluchowi przez wiele lat. Trzeba jednak przy tym zaznaczyć, że w naszej ofercie znajdują się foteliki służące do przewozu dziecka tyłem aż do osiągnięcia przez nie wagi 18.kg.

Każdy fotelik RWF dostępny w ofercie jest zaprojektowany również z myślą o rodzicach. W trosce o ich wygodę wybrane produkty są wyposażone w obrotową bazę pozwalającą nie tylko na to, aby ustawić foteliki tyłem do kierunku jazdy, lecz także bokiem w kierunku drzwi , co ułatwia wyjęcie dziecka z auta oraz prawidłowe usadzenie malucha w pojeździe.

Akcesoria zwiększające funkcjonalność fotelika RWF

W Lionelo dbamy o to, aby każdy produkt wyróżniał się bezpieczeństwem, a także funkcjonalnością. Dostępne w sklepie internetowym foteliki RWF są wyposażone w kartę dziecka. W niej możesz zawrzeć wszystkie najważniejsze dane na temat pociechy oraz jej stanu zdrowia.

Oferowane modele mają delikatną, przyjemną w dotyku tapicerkę, aby zapewnić maluszkowi komfort również podczas długich podróży. Można ją  zdjąć i wyprać, co pozwala łatwo utrzymać ją w czystości.

Bezpieczne przewożenie dzieci z fotelikami RWF Lionelo

Dlaczego warto postawić na modele RWF? Foteliki od Lionelo ustawione tyłem do kierunku jazdy to gwarancja bezpieczeństwa dziecka podczas wspólnych wycieczek. Dodatkowo zapewniasz maluchowi komfort, dzięki czemu dziecko lepiej znosi nawet bardzo dalekie podróże. Atutem oferowanych fotelików RWF jest także szeroki wybór dostępnych modeli. Nasze produkty tworzymy z trwałych materiałów, dzięki czemu posłużą dziecku i rodzicom przez wiele lat, nie tracąc na estetyce czy funkcjonalności. Dodatkowo na oferowane foteliki samochodowe zapewniamy dożywotnią gwarancję.

Nie wiesz, którą z dostępnych opcji ze sklepu internetowego wybrać? Zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na pytania oraz pomożemy w znalezieniu opcji dopasowanej do konkretnych wymagań.