Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo

Lionelo Neal Green Turquoise – fotelik samochodowy i-Size

349,00 PLN

Fotelik i-Size Lionelo Neal Green Turquoise — wygodny model dla starszaka

To ostatni fotelik, jakiego będzie potrzebowało Twoje dziecko. Praktyczny i niezawodny Lionelo Neal, wykonany zgodnie z homologacją i-Size, zapewnia komfort i bezpieczeństwo podróżnikowi o wzroście od 100 do 150 cm. Szerokie siedzisko z ergonomicznym oparciem dba o prawidłowy układ pleców, pozwalając na długie podróże bez zmęczenia.

Fotelik i-Size Lionelo Neal Green Turquoise

Bezpieczny fotelik samochodowy Lionelo Neal

Homologacja i-Size to potwierdzenie bezpieczeństwa, ponieważ wymaga większej stabilności (minimum dwa punkty mocowania siedziska w samochodzie) i restrykcyjnych testów zderzeniowych. Fotelik Lionelo Neal posiada wzmocnioną konstrukcję boków, które wykonane zostały z energochłonnych materiałów — PP i EPS. Głęboki zagłówek dba o ochronę delikatnych okolic głowy i szyi dziecka.

Wygodny w montażu

Fotelik sprawnie zainstalujesz w samochodzie za pomocą systemu Isofix. Zielone wskaźniki potwierdzą poprawność montażu. Jeszcze tylko przypięcie standardowymi pasami bezpieczeństwa i jesteście gotowi do drogi! Dzięki systemowi Double Lock Isofix, który stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed przypadkowym wypięciem się siedziska, masz pełną gwarancję stabilności. Fotelik możesz przypiąć także samymi pasami.

Fotelik i-Size Lionelo Neal Green Turquoise

Wielostopniowa regulacja

Za pomocą 14-stopniowej regulacji zagłówka szybko znajdziesz odpowiednie ustawienie, które zapewni dziecku maksymalne bezpieczeństwo. Fotelik i-Size Lionelo Neal posiada odchylane oparcie (3 poziomy), które dba o prawidłowy układ głowy podczas aktywnych przejażdżek i drzemek w samochodzie.

Fotelik samochodowy 15-36kg Lionelo Neal I-Size Green Turquoise

Efektywny system wentylacji

Specjalna konstrukcja fotelika Lionelo Neal zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, zapobiegając przegrzaniu w czasie długich podróży. Tapicerkę możesz zdjąć i wyprać. Przed wyjazdem uzupełnij kartę dziecka! Ten podręczny informator może mieć kluczowe znaczenie podczas akcji ratunkowej w czasie wypadku.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Wymiary:

Fotelik samochodowy 15-36kg Lionelo Neal I-Size Green Turquoise- wymiary

 

Specyfikacja
Więcej informacji
ModelLionelo Neal Green Turquoise
SKUALO-NEAL GREEN TURQUOISE
Przedział wagowy15-36 kg
Przedział wzrostowyod 100 do 150 cm
Przedział wiekowy3-12 lat
Sposób montażuPas samochodowy, Isofix + pas samochodowy
Kierunek montażuPrzodem do kierunku jazdy
Zgodny z i-SizeTak
Waga fotelika7 kg
FunkcjeRegulacja pochylenia, Regulacja zagłówka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lionelo Neal Green Turquoise – fotelik samochodowy i-Size
Twoja ocena