Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo

Lionelo Robin Pink — leżaczek bujaczek

399,00 PLN

Wesoła zabawa i spokojny odpoczynek — oto leżaczek-bujaczek Lionelo Robin Pink

Bujaczek Lionelo Robin to doskonałe miejsce dla noworodka i niemowlęcia, w którym dziecko poczuje się bezpiecznie i swobodnie. Możesz go wykorzystać już od 1. dnia życia malucha do momentu, gdy maluch samodzielnie siada (lub osiągnięcia wagi 9 kg). Karuzela z projektorem i pozytywką sprzyja wesołej zabawie. Różnorodne kolory stymulują zmysł wzroku, a delikatne melodie i odgłosy natury sprzyjają wyciszeniu, ułatwiając zasypianie.

Bezpieczny dla malucha

Wytrzymała konstrukcja jest stabilna za sprawą antypoślizgowych nakładek, które nie rysują podłogi. 5-punktowe pasy utrzymują dziecko w odpowiedniej pozycji, dbając o jego kręgosłup i wygodę — miękkie ochraniacze ramion nie podrażniają wrażliwej skóry dziecka. Leżaczek posiada miękkie oparcie z poduszką. Wieloetapowa weryfikacja w laboratorium SGS potwierdziła zgodność leżaczka z europejską normą EN 16232 i EN 71.

Leżaczek bujaczek Lionelo Robin Pink

Pełen komfort w leżaczku-bujaczku Lionelo Robin

Możesz pochylić oparcie, aby mały użytkownik mógł poczuć się wygodnie. Leżaczek-bujaczek Lionelo Robin automatycznie dostosowuje prędkość huśtania do wagi dziecka. Możesz też wybrać jeden z ośmiu trybów. Cichy mechanizm nie zakłóca snu malucha, a czujnik płaczu natychmiast aktywuje uspokajające bujanie. Wbudowany timer pozwala ustawić czas pracy Lionelo Robin na 8, 15 lub 30 minut.

Leżaczek bujaczek Lionelo Robin Pink

Łatwe składanie i przenoszenie

Leżaczek-bujaczek Lionelo Robin Pink możesz złożyć do kompaktowych rozmiarów, a następnie przechować w pozycji stojącej lub przenieść za pomocą wygodnego uchwytu. Sieciowo lub bezprzewodowo (4 x AA, do kupienia osobno) - elastycznie dopasowuje się do Twoich potrzeb. Niski pobór energii pozwala na długi czas pracy na jednym zestawie baterii. Tapicerkę możesz zdjąć i wyprać. Do bujaczka dołączona jest moskitiera, która chroni malucha przed insektami.

Leżaczek bujaczek Lionelo Robin Pink

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Wymiary:

Wesoła zabawa i spokojny odpoczynek — oto leżaczek-bujaczek Lionelo Robin Pink

 

Specyfikacja
Więcej informacji
SKULO-ROBIN PINK
ModelLionelo Robin Pink
CertyfikatySGS
NormyEN 16232:2013, EN 71-1:2014, EN 71-2:2011, EN 71-3:2019
Przedział wiekowy0-6 miesięcy
Przedział wagowydo 9 kg
Funkcje Bujaczek
Regulacja oparcia2 poziomy
Regulacja wysokościBrak
KonstrukcjaStal
Pasy bezpieczeństwa5-punktowe
Tapicerka - materiałBawełna, poliester
ZasilanieZasilacz, baterie 4xAA (brak w zestawie)
WyposażenieElektryczna karuzela, moskitiera
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lionelo Robin Pink — leżaczek bujaczek
Twoja ocena
PLIKI DO POBRANIA 1 pliki