Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo

Lionelo Tulia Grey — bramka ochronna

249,00 PLN

Stwórz odpowiednie otoczenie dla malucha — bramka Lionelo Tulia Grey

Małe dziecko, które zaczyna chodzić, potrafi przemieszczać się w mgnieniu oka! Każdy rodzic wie, że wystarczy chwila, aby stracić je z zasięgu wzroku. Z pomocą przychodzi barierka ochronna Lionelo Tulia, która skutecznie odgrodzi malucha od niebezpiecznej przestrzeni, np. schodów czy wyjścia na taras. Szybko i łatwo zamontujesz ją w wybranym przejściu.

Bramka ochronna Lionelo Tulia Grey

Bezpieczny dom

Bramka ochronna Lionelo Tulia posiada podwójne zabezpieczenie — dzięki pamięci długości zasłona nie zwinie się, gdy Ty lub maluch w nią przypadkowo uderzycie. System blokujący samodzielne zwijanie i rozwijanie przytrzyma ją zawsze w odpowiedniej pozycji. Zaokrąglone krawędzie są dostosowane do małych dzieci. Instytut Bureau Veritas stwierdził zgodność z europejską normą EN 1930.

Bramka ochronna Lionelo Tulia Grey

Łatwe mocowanie bramki ochronnej Lionelo Tulia

Możesz ją zamontować wszędzie, gdzie tylko chcesz (w zestawie otrzymasz trzy komplety mocowań). Co więcej, duża szerokość montażowa od 7 do 140 cm pozwoli Ci elastycznie dostosować ją do przestrzeni, dzięki czemu sprawnie zainstalujesz ją nawet w nietypowym przejściu.

Bramka ochronna Lionelo Tulia Grey

Wygodnie i mobilnie

Barierkę Lionelo Tulia Grey szybko złożysz do kompaktowych rozmiarów i przeniesiesz w wybrane miejsce. Nie posiada progu, dzięki czemu unikniecie potykania się o niego. Trwały materiał (odporny na UV i deszcz) pozwala na stosowanie ochrony także na zewnątrz, np. na tarasie lub w ogrodzie.

Bramka ochronna Lionelo Tulia Grey

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Wymiary:

Bramka Lionelo Tulia - wymiary

 

Specyfikacja
Więcej informacji
SKULO-TULIA GREY
ModelLionelo Tulia Grey
Sposób montażuŚruby
Materiały40% polyester, 60% powłoka PCV
Zestaw3 mocowania na 3 różne lokalizacje
Waga produktu1,9 kg
CertyfikatyEN 1930
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lionelo Tulia Grey — bramka ochronna
Twoja ocena