Barierki ochronne do łóżka

Liczba produktów: 5

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Więcej informacji Barierki ochronne do łóżka

Wspólne spanie z niemowlęciem, tzw. co-sleeping, jest coraz częściej popularną metodą na przesypianie nocy praktykowaną zarówno przez młodych, jak i bardziej doświadczonych rodziców. Zaletami tej metody są m.in. tworzenie mocniejszej więzi oraz lepszy sen zarówno dziecka, jak i rodzica. Barierka zabezpieczająca mocowana do łóżka osłania malucha, a także pomaga zyskać dodatkowe miejsce na materacu. To rozwiązanie bardzo odpowiada mamom karmiącym piersią, dlatego chętnie wybierają one tego typu produkty, chcąc zapewnić dziecku pełnię bezpieczeństwa w czasie snu.

Bezpieczniejszy co-sleeping dzięki Lionelo

Co-sleeping to tzw. współspanie, które z biegiem czasu ma coraz więcej zwolenników. Osoby decydujące się na tę metodę są nastawione na budowanie większej bliskości z dzieckiem, wspierającej jego prawidłowy rozwój. Dodatkową zaletą co-sleepingu jest brak konieczności wstawania w nocy do malucha. Wspólne spanie ze swoją pociechą będzie bezpieczniejsze, gdy zastosujesz barierkę przy łóżku. Dzięki produktom Lionelo Eva Beige/Grey Melange lub Hanna Grey będziesz mógł spać spokojniej i lepiej wypoczniesz.

Dlaczego warto kupić barierkę do łóżka dla dzieci?

Barierki ochronne do łóżka Lionelo przeszły testy w laboratorium SGS, co potwierdziło zgodność ich budowy z normą BS 7972. Produkty te są wyposażone w pasy SecureBelt, dzięki którym w łatwy sposób przymocujesz je do mebli wypoczynkowych. Dodatkową ochronę zapewnia także system zabezpieczający przed przypadkowym złożeniem się osłony.

 

Barierki ochronne dla dzieci Lionelo cechuje prosta instalacja i nieskomplikowana konstrukcja. Przewiewna siatka zabezpieczająca, którą zastosowaliśmy w naszych produktach, zapewnia właściwą cyrkulację powietrza, co jest szczególnie ważne w przypadku noworodków. Barierki do łóżka dla dzieci zamontujesz sam bez większego wysiłku. Dodatki do pokoju dziecięcego tego typu są pomysłowym i prostym rozwiązaniem. Barierka ochronna znacząco zwiększa bezpieczeństwo dziecka oraz komfort rodzica. Maluchy rzadziej się wybudzają, gdy mają obok bliskiego dorosłego, co poprawia jakość snu obojga.