Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo

Kategoria Barierki ochronne do łóżka

 1. Truus Slim LED Grey

  Bramka ochronna

  239,99 PLN
 2. Truus Slim Grey

  Bramka ochronna

  219,99 PLN
 3. Tulia White

  Bramka ochronna

  249,99 PLN
 4. Truus Slim Black Onyx

  Bramka ochronna

  219,99 PLN
 5. Truus Slim White

  Bramka ochronna

  219,99 PLN
 6. Eva Beige Melange

  Barierka do łóżka

  159,99 PLN
 7. Eva Grey Melange

  Barierka do łóżka

  159,99 PLN
 8. Tulia Grey

  Bramka ochronna

  249,99 PLN
 9. Tulia Black

  Bramka ochronna

  249,99 PLN
 10. Truus Slim LED White

  Bramka ochronna

  239,99 PLN
 11. Hanna Grey

  Barierka do łóżka

  179,99 PLN

Wspólne spanie z niemowlęciem, tzw. co-sleeping, jest coraz częściej popularną metodą na przesypianie nocy praktykowaną zarówno przez młodych, jak i bardziej doświadczonych rodziców. Zaletami tej metody są m.in. tworzenie mocniejszej więzi oraz lepszy sen zarówno dziecka, jak i rodzica. Barierka zabezpieczająca mocowana do łóżka osłania malucha, a także pomaga zyskać dodatkowe miejsce na materacu. To rozwiązanie bardzo odpowiada mamom karmiącym piersią, dlatego chętnie wybierają one tego typu produkty, chcąc zapewnić dziecku pełnię bezpieczeństwa w czasie snu.

Bezpieczniejszy co-sleeping dzięki Lionelo

Co-sleeping to tzw. współspanie, które z biegiem czasu ma coraz więcej zwolenników. Osoby decydujące się na tę metodę są nastawione na budowanie większej bliskości z dzieckiem, wspierającej jego prawidłowy rozwój. Dodatkową zaletą co-sleepingu jest brak konieczności wstawania w nocy do malucha. Wspólne spanie ze swoją pociechą będzie bezpieczniejsze, gdy zastosujesz barierkę przy łóżku. Dzięki produktom Lionelo Eva Beige/Grey Melange lub Hanna Grey będziesz mógł spać spokojniej i lepiej wypoczniesz.

Dlaczego warto kupić barierkę do łóżka dla dzieci?

Barierki ochronne do łóżka Lionelo przeszły testy w laboratorium SGS, co potwierdziło zgodność ich budowy z normą BS 7972. Produkty te są wyposażone w pasy SecureBelt, dzięki którym w łatwy sposób przymocujesz je do mebli wypoczynkowych. Dodatkową ochronę zapewnia także system zabezpieczający przed przypadkowym złożeniem się osłony.

 

Barierki ochronne dla dzieci Lionelo cechuje prosta instalacja i nieskomplikowana konstrukcja. Przewiewna siatka zabezpieczająca, którą zastosowaliśmy w naszych produktach, zapewnia właściwą cyrkulację powietrza, co jest szczególnie ważne w przypadku noworodków. Barierki do łóżka dla dzieci zamontujesz sam bez większego wysiłku. Dodatki do pokoju dziecięcego tego typu są pomysłowym i prostym rozwiązaniem. Barierka ochronna znacząco zwiększa bezpieczeństwo dziecka oraz komfort rodzica. Maluchy rzadziej się wybudzają, gdy mają obok bliskiego dorosłego, co poprawia jakość snu obojga.