Krzesełka do karmienia

Liczba produktów: 24

Pokazano 1-12 z 24 pozycji

Lionelo Floris White Natural — Krzesełko do karmienia Lionelo Floris White Natural — Krzesełko do karmienia

Floris White Natural Krzesełko do karmienia

369,99 zł
Lionelo Floris White — Krzesełko do karmienia Lionelo Floris White — Krzesełko do karmienia

Floris White Krzesełko do karmienia

369,99 zł
Lionelo Floris Grey Stone — Krzesełko do karmienia Lionelo Floris Grey Stone — Krzesełko do karmienia

Floris Grey Stone Krzesełko do karmienia

369,99 zł
Lionelo Laurice Grey Stone — krzesełko do karmienia z funkcją bujaczka Lionelo Laurice Grey Stone — krzesełko do karmienia z funkcją bujaczka

Laurice Grey Stone Krzesełko do karmienia z funkcją huśtawki

849,99 zł
Lionelo Laurice Green Olive — krzesełko do karmienia z funkcją bujaczka Lionelo Laurice Green Olive — krzesełko do karmienia z funkcją bujaczka

Laurice Green Olive Krzesełko do karmienia z funkcją huśtawki

849,99 zł
Lionelo Koen Blue Sky — krzesełko do karmienia Lionelo Koen Blue Sky — krzesełko do karmienia

Koen Blue Sky Krzesełko do karmienia

349,99 zł
Lionelo Koen Pink Rose — krzesełko do karmienia Lionelo Koen Pink Rose — krzesełko do karmienia

Koen Pink Rose Krzesełko do karmienia

349,99 zł
Lionelo Koen Grey Stone — krzesełko do karmienia Lionelo Koen Grey Stone — krzesełko do karmienia

Koen Grey Stone Krzesełko do karmienia

349,99 zł
Lionelo Zanna Grey Stone — krzesełko do karmienia Lionelo Zanna Grey Stone — krzesełko do karmienia

Zanna Grey Stone Krzesełko do karmienia

449,00 zł
Lionelo Zanna Grey Stone — krzesełko do karmienia Lionelo Zanna Grey Stone — krzesełko do karmienia

Zanna Bubblegum Krzesełko do karmienia

449,00 zł
Lionelo Mona Black Onyx — Krzesełko do karmienia Lionelo Mona Black Onyx — Krzesełko do karmienia

Mona Black Onyx Krzesełko do karmienia

469,99 zł

Więcej informacji Krzesełka do karmienia

Zagadnienia związane z żywieniem niemowląt i dzieci wykraczają daleko poza plan wprowadzania do menu nowych posiłków równie ważne jest kształtowanie dobrych nawyków w zakresie pozycji ciała oraz zachowania przy stole. Dlatego istotną pomocą dla dzieci i rodziców – zaczynając od etapu rozszerzania diety – stają się krzesełka do karmienia. Sprawdź wielofunkcyjne i regulowane produkty Lionelo, które „rosną” razem z dzieckiem. Maluchowi zapewniają wygodę i bezpieczeństwo, a jego rodzicom ułatwiają codzienne obowiązki.

Jak wybrać najlepsze krzesełko do karmienia dla dzieci?

Gdy maluch już samodzielnie siada i nadchodzi pora rozszerzenia diety, testowania nowych składników, mamie i tacie przyda się niezawodny pomocnik. Wielofunkcyjne krzesełka do karmienia powinny nie tylko zapewniać bezpieczną i wygodną przestrzeń do jedzenia, ale też wspierać prawidłowy rozwój dziecka oraz oszczędzać czas i energię rodziców. Gdzie kupić takie funkcjonalne i odpowiednio dobrane krzesełko? Postaw na Lionelo!

Regulowane oparcie, nóżki i podnóżek – dla niemowląt i starszych dzieci

Krzesełka do karmienia Lionelo sprawdzą się dla zarówno sześciomiesięcznego czy rocznego dziecka, jak i przedszkolaka: w zależności od modelu mogą służyć nawet kilkanaście lat, aż dziecko dorośnie do standardowych mebli. Co więcej, wybrane modele zmieniają się jeszcze w pierwsze krzesło do biurka – oba gadżety mogą służyć młodemu człowieku do 12. roku życia.

Wielostopniowa regulacja oparcia i wysokości,  regulowany podnóżek oraz możliwość zmiany pozycji i pasy zabezpieczające: krzesełka do karmienia dziecka Lionelo dopasowują się do potrzeb użytkownika, zapewniając bezpieczną, przyjazną i wygodną przestrzeń do spożywania posiłków, nauki jedzenia i zachowania przy stole.

Wygodne krzesełko, które wspiera prawidłową postawę ciała

Krzesełka z regulowanym oparciem wyposażamy w 3- lub 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które razem z podnóżkiem gwarantują stabilną i prawidłową pozycję ciała dziecka, co jest istotne dla rozwoju malucha i kształtowania zdrowych nawyków. Pasy w połączeniu z dużą tacą, która też stanowi rodzaj barierki ochronnej, zapewniają bezpieczeństwo nawet tym najbardziej ruchliwym smakoszom i niejadkom. Zdejmowana taca umożliwia dostawienie krzesełka do karmienia do rodzinnego stołu

Krzesełka do karmienia dla dzieci z dużą tacą i koszem na akcesoria

Duża i przestronna tacka ułatwia serwowanie maluchowi różnorodnych przysmaków – zamiast martwić się o zniszczenie blatu stołu , po prostu opłuczesz zdejmowany element. W wybranych produktach tackę możesz czyścić nawet w zmywarce. Opracowaliśmy również jeszcze bardziej praktyczne krzesełka do karmienia niemowląt i dzieci z pojemnym koszykiem na akcesoria, dzięki któremu będziesz mieć wszystko, co potrzebne, pod ręką, a zatem ułatwisz sobie przygotowania do pory posiłku i  karmienia dziecka.

Do bujania i do karmienia – krzesełka wielofunkcyjne 2w1

Z myślą o niedużych mieszkaniach, minimalistycznym podejściu do życia i kwestiach ekonomicznych w Lionelo przygotowaliśmy także krzesełko wielofunkcyjne 2w1 – połączenie fotelika do karmienia i leżaczka-bujaczka, który momentalnie wyciszy zaniepokojonego malucha i zapewni mu pełny komfort. Prędkość dostosowywana do wieku dziecka (automatycznie), czujnik płaczu, odtwarzanie melodii (wgranej lub za pomocą podpiętego odtwarzacza) – to tylko niektóre funkcje, w które wyposażyliśmy nasze wielofunkcyjne krzesełka do karmienia dla niemowląt. Zobacz również pozostałe produkty z kategorii Dodatki do pokoju dziecięcego!

Czym wyróżniają się krzesełka do karmienia dzieci od Lionelo?

  • Bezpieczeństwo i wygoda w standardzie. Ergonomiczna konstrukcja czy solidne zabezpieczenia to dla nas punkt wyjścia. Kolejną kwestią jest funkcjonalność i nowoczesne wzornictwo – bez żadnych kompromisów.
  • Solidne materiały w duchu eko. Drewniane krzesełka powstają z surowca pozyskiwanego ze zrównoważonych upraw, a materiały tapicerskie są łatwe w utrzymaniu czystości i delikatne dla skóry dziecka, nie niszczą się też w praniu.
  • Dożywotnia gwarancja na każde krzesełko. Jeśli zdarzy się usterka, to – niezależnie od czasu, jaki upłynął od zakupu – zajmiemy się nią. Zapewnimy zastępczy produkt na czas naprawy oraz zorganizujemy transport krzesełka.