Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo

Kategoria Nianie elektroniczne

Nianie elektroniczne Nianie elektroniczne
 1. Nowość

  Babyline 6.2

  Niania elektroniczna

  449,99 PLN
 2. Babyline Smart

  Niania elektroniczna

  299,00 PLN
 3. Babyline 8.2

  Niania elektroniczna

  499,00 PLN
 4. Babyline 5.1

  Niania elektroniczna

  449,99 PLN
 5. Babyline 7.1

  Niania elektroniczna

  449,99 PLN

Planujesz odetchnąć wieczorem i zrobić coś dla siebie, a jednocześnie chcesz czuwać nad maleństwem? Doskonale wiemy, że niemożliwe jest zrezygnowanie ze wszystkich aktywności, które wykonywało się przed jego przyjściem na świat. Na szczęście nowoczesne urządzenia ułatwiają opiekę nad pociechą. Z nianią elektroniczną możesz widzieć i słyszeć dziecko nawet przebywając w innym pomieszczeniu. Urządzenia Lionelo są wyposażone również w przydatne dodatkowe funkcje. Poznaj nasze propozycje elektronicznych niań i pozwól sobie na relaks – bez stresu i zmartwień.

Jakie zalety ma elektroniczna niania?

Niania elektroniczna to dobry wybór dla osób, które chcą zapewnić maluchowi odpowiednią opiekę i wykonywać w tym samym czasie inne obowiązki. Praca zdalna, domowe porządki czy inne codzienne zadania wymagają zaangażowania i uwagi. Co więcej, w niektóre dni chcesz poświęcić nieco czasu dla siebie – poczytać książkę w ulubionym fotelu czy obejrzeć film w salonie. Doskonale to rozumiemy! Jednak wiele osób nie chce zostawiać dziecka samego, nawet gdy pociecha śpi. Staje się to łatwiejsze dzięki niani elektronicznej – za sprawą kamery możesz obserwować, co robi pociecha i w krótkim czasie reagować na jej potrzeby.

Warto zaznaczyć, że tego rodzaju sprzęt sprawdzi się o każdej porze dnia, a także w nocy. Należy  pamiętać o tym, aby zaopatrzyć się w urządzenia z obrotową kamerą o szerokim zakresie widzenia, szczególnie jeżeli chcesz obserwować dziecko nie tylko podczas snu, lecz także zabawy. To pozwoli na podążanie” za maluchem niezależnie od tego, w jakiej części pokoju będzie.

Elektroniczne nianie od Lionelo – jaką wybrać?

Nianie elektroniczne z kamerą od Lionelo to nowoczesny sprzęt stworzony w celu ułatwienia opieki nad dzieckiem. Dostępnych jest kilka rodzajów tych urządzeń. Na co zwrócić uwagę przy ich wyborze?

 • Zakres widoczności kamery – im będzie większy, tym łatwiejsze okaże się obserwowanie, szczególnie jeżeli dziecko ma do dyspozycji dużą powierzchnię. Jeśli chcesz wyraźniej  widzieć, co się dzieje, zwróć uwagę na nasze nianie elektroniczne z dużym wyświetlaczem.
 • Liczba kamer – w asortymencie Lionelo dostępne są elektroniczne nianie wyposażone w jedną lub dwie kamery. Druga z opcji będzie odpowiednia dla rodzin, w których jest więcej niż jeden maluch lub jedno dziecko chcemy obserwować z różnych perspektyw
 • Tryb nocny – jeśli dziecko śpi w innym pokoju, przydatna będzie wcześniej wspomniana możliwość oglądania obrazu rejestrowanego w ciemności.
 • Pojemność baterii – im większa, tym urządzenie będzie dłużej działać bez konieczności ponownego ładowania. Elektroniczne nianie z kamerą od Lionelo są wyposażone w akumulatory, które pozwalają na wiele godzin pracy urządzenia.
 • Czujnik ruchu – aby niania elektroniczna działała właściwie, powinna wykrywać ruch dziecka. Dzięki temu niezależnie od tego, gdzie będziemy, dowiemy się o tym, że maluch właśnie się obudził.
 • Czujnik temperatury – nianie elektroniczne mogą również informować o tym, czy w pokoju dziecka nie jest za gorąco lub za zimno.
 • Zasięg urządzenia – ten parametr informuje, z jak dużej odległości będziemy mogli obserwować dziecko w przestrzeni zamkniętej lub otwartej. 

Wybierając nianię elektroniczną, musisz przede wszystkim zwrócić uwagę na swoje potrzeby i wybrać sprzęt, który na nie odpowiada. To pozwoli na zajmowanie się swoimi obowiązkami oraz odpoczynek z pewnością, że dziecko jest bezpieczne.

Niania elektroniczna z kamerą – dodatkowe funkcje

Warto podkreślić, że inteligentna elektroniczna niania może być wyposażona również w dodatkowe funkcje – na przykład odtwarzanie kołysanek. Dzięki temu rozwiązaniu można zapewnić maluchowi spokojny sen podczas wykonywania innych aktywności. Regulacja głośności oraz możliwość wyboru z kilku dostępnych piosenek pozwala dostosować kołysankę do upodobań pociechy. 

Jednym z produktów w naszej ofercie, które wyróżniają się tą funkcją, jest niania elektroniczna BabyLine SMART. To jedno z najbardziej innowacyjnych rozwiązań – zapewnia nie tylko sprawne usypianie maluszka melodiami czy białym szumem, ale także umożliwia m.in. nagrywanie czy robienie zdjęć maleństwu. To opcja, która pozwoli Ci na uchwycenie każdej ważnej chwili w rozwoju dziecka – szczególnie ze względu na ułatwiony tryb podglądu. Do obsługi kamery wystarczy tylko aplikacja na smartfona – dzięki temu kontrolę nad sytuacją masz zawsze w zasięgu ręki. Co więcej, niania BabyLine SMART została zaprojektowana tak, by móc zamocować ją praktycznie wszędzie – zarówno w formie stojącej, jak i wiszącej.

Zabiegani rodzice docenią również funkcję pozwalającą na przypomnienie o porze karmienia. Zakup niani elektronicznej z tą właśnie opcją to dobry wybór szczególnie dla młodych rodziców, dla których wszystkie zadania związane z opieką nad maluchem są nowością. Warto także wspomnieć, że wybrane modele niań mają oświetlenie LED, które  Może działać jak lampka nocna. Chcesz kupić wyposażone w dodatkowe funkcje nianie elektroniczne? Lionelo zapewnia wybór akcesoriów do pokoju dziecięcego z licznymi funkcjami i w różnorodnym wydaniu.

Najlepsze nianie elektroniczne w ofercie Lionelo

Nianie elektroniczne z wyświetlaczem od Lionelo sprawdzą się w każdym domu. Mogą pomóc zarówno świeżo upieczonym rodzicom, jak i osobom, które mają już doświadczenie w opiece nad dziećmi. Kolorowy wyświetlacz, możliwość zobaczenia, co robi dziecko w ciemnym pokoju czy wbudowany akumulator o dużej pojemności to tylko część zalet naszych produktów. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.