Wózki 3w1

Liczba produktów: 15

Pokazano 1-12 z 15 pozycji

Lionelo Amber 3w1 Black Onyx — Wózek wielofunkcyjny z fotelikiem Lionelo Amber 3w1 Black Onyx — Wózek wielofunkcyjny z fotelikiem

Amber 3w1 Black Onyx Wózek wielofunkcyjny z fotelikiem

1 799,00 zł
Lionelo Amber 3 w 1 Pink Rose — wózek wielofunkcyjny z fotelikiem Lionelo Amber 3 w 1 Pink Rose — wózek wielofunkcyjny z fotelikiem

Amber 3w1 Pink Rose Wózek wielofunkcyjny z fotelikiem

1 599,99 zł
Lionelo Amber 3w1 Blue Navy — Wózek wielofunkcyjny z fotelikiem Lionelo Amber 3w1 Blue Navy — Wózek wielofunkcyjny z fotelikiem

Amber 3w1 Blue Navy Wózek wielofunkcyjny z fotelikiem

1 599,99 zł
Lionelo Amber 3w1 Lovin’ — Wózek wielofunkcyjny z fotelikiem Lionelo Amber 3w1 Lovin’ — Wózek wielofunkcyjny z fotelikiem

Amber 3w1 Lovin’ Wózek wielofunkcyjny z fotelikiem

1 599,99 zł
Lionelo Amber 3w1 Grey Stone — Wózek wielofunkcyjny z fotelikiem Lionelo Amber 3w1 Grey Stone — Wózek wielofunkcyjny z fotelikiem

Amber 3w1 Grey Stone Wózek wielofunkcyjny z fotelikiem

1 599,99 zł
Lionelo Amber 3w1 Grey Graphite — Wózek wielofunkcyjny z fotelikiem Lionelo Amber 3w1 Grey Graphite — Wózek wielofunkcyjny z fotelikiem

Amber 3w1 Grey Graphite Wózek wielofunkcyjny z fotelikiem

1 599,99 zł
Lionelo Mika 3w1 Green Forest — Wózek wielofunkcyjny z fotelikiem Lionelo Mika 3w1 Green Forest — Wózek wielofunkcyjny z fotelikiem

Mika 3w1 Green Forest Wózek wielofunkcyjny z fotelikiem

1 799,99 zł
Lionelo Mika 3w1 Blue Navy — Wózek wielofunkcyjny z fotelikiem Lionelo Mika 3w1 Blue Navy — Wózek wielofunkcyjny z fotelikiem

Mika 3w1 Blue Navy Wózek wielofunkcyjny z fotelikiem

1 799,99 zł
Lionelo Mika 3w1 Grey Stone — Wózek wielofunkcyjny z fotelikiem Lionelo Mika 3w1 Grey Stone — Wózek wielofunkcyjny z fotelikiem

Mika 3w1 Grey Stone Wózek wielofunkcyjny z fotelikiem

1 799,99 zł
Lionelo Mika 3w1 Grey Graphite — Wózek wielofunkcyjny z fotelikiem Lionelo Mika 3w1 Grey Graphite — Wózek wielofunkcyjny z fotelikiem

Mika 3w1 Grey Graphite Wózek wielofunkcyjny z fotelikiem

1 799,99 zł
Lionelo Bianka 3w1 Grey Stone — Wózek wielofunkcyjny z fotelikiem Lionelo Bianka 3w1 Grey Stone — Wózek wielofunkcyjny z fotelikiem

Bianka 3w1 Grey Stone Wózek wielofunkcyjny z fotelikiem

1 399,99 zł
Lionelo Bianka 3w1 Black Onyx — Wózek wielofunkcyjny z fotelikiem Lionelo Bianka 3w1 Black Onyx — Wózek wielofunkcyjny z fotelikiem

Bianka 3w1 Black Onyx Wózek wielofunkcyjny z fotelikiem

1 399,99 zł

Więcej informacji Wózki 3w1

Nim się obejrzysz, Twoje dziecko zacznie siadać, wychylać się z wózka i z ciekawością chłonąć otaczający je świat, a wreszcie i samodzielnie przemierzać spacerowe szlaki. Na każdym z tych etapów Ty i maluch będziecie potrzebować codziennego kompana: dobrego wózka, najpierw głębokiej gondoli, a później praktycznej spacerówki. Teraz otrzymasz oba te rozwiązania w jednym produkcie – a to wszystko uzupełnione o pierwszy fotelik samochodowy. Poznaj wózki dziecięce 3w1 Lionelo – zadbaj o bezpieczeństwo, wygodę i oszczędność!

Wózki dziecięce 3w1 – od 1. dnia życia i nawet przez 4 lata

Zapewnij swojemu dziecku bezpieczeństwo i komfort spacerów i podróży, ułatw sobie codzienność oraz zadbaj o oszczędność pieniędzy, czasu i miejsca w domu – wybierz funkcjonalne rozwiązanie na lata, jakim są wózki dziecięce 3w1. Na zestaw składa się lekki stelaż wózka, na którym zamontujesz gondolę i siedzisko spacerowe, oraz pierwszy fotelik samochodowy czyli nosidełko, które (za pomocą dodatkowych adapterów) zamocujesz na stelażu, aby komfortowo przewieźć malucha do samochodu. Wózki wielofunkcyjne służą od urodzenia oraz nawet przez pierwsze cztery lata życia dziecka, dopasowując się do jego rozwojowych potrzeb.

Jeden kompaktowy i lekki stelaż – z niezawodnymi kołami, amortyzacją, systemem hamulcowym, rączką do prowadzenia oraz pojemnym koszem na zakupy – ale trzy różne rozwiązania!

 1. Gondola. Jest bezpieczna i wygodna dla niemowląt od 1. dnia życia. Odpowiedni, półtwardy materac dba o komfort i wspiera prawidłowy rozwój dziecka, a duża i regulowana budka chroni przed słońcem i niepogodą oraz odcina od nadmiaru bodźców, dzięki czemu maluch smacznie śpi. Nie musisz wyjmować też śpiącego dziecka z gondoli – zapewniamy jej odpowiednią konstrukcję (zgodną z normą EN 1466), która umożliwia bezpieczne przenoszenie w niej malucha.
 2. Siedzisko spacerowe. Gdy maluch zacznie samodzielnie siadać, zmieniasz gondolę na praktyczne siedzisko. Jest odpowiednie dla dzieci o wadze do 15 lub 22 kg (w zależności od modelu) – posłuży Wam nawet do 4. roku życia. Dzięki możliwości regulacji oparcia siedziska, podnóżka i 5-punktowych pasów bezpieczeństwa dostosujesz wózek i do potrzeb dziecka, i do wymagań chwili czy aktywności malucha. Siedzisko spacerowe też wyposażamy w budkę XXL.
 3. Fotelik samochodowy. Energochłonna, wzmocniona skorupa i 3-punktowe pasy bezpieczeństwa dołączonego do wózka fotelika samochodowego dają Ci bezpieczeństwo podróży z dzieckiem. Dzięki wkładce redukcyjnej i lędźwiowej oraz chroniącemu przed słońcem daszkowi zapewnisz maluchowi komfort, a niska waga fotelika oraz wygodna rączka ułatwią Ci jego przenoszenie. Fotelik także zamocujesz na stelażu wózka, by wygodnie przewieźć dziecko do auta.

Wózki dla dzieci 3w1 – nowoczesne i wygodne rozwiązanie dla Ciebie i dziecka

Wszystkie nasze wózki 3w1 Lionelo mają w standardzie bezpieczeństwo – spełniają wymagania europejskich norm. Dlatego mogliśmy tak mocno skupić się na wygodzie Twojej i dziecka, czyli zadbać o ich funkcjonalność. Co proponujemy?

 • Pompowane lub bezobsługowe koła. Wózki 3w1 Lionelo wyposażamy w koła pompowane lub bezobsługowe, z tworzywa PU – wybór uzależnij od warunków spacerów i potrzeb. Pompowane sprawdzą się na trudniejszym podłożu, a gumowe są wygodne w mieście i nie wymagają kontroli ani obsługi, czyli np. pompowania. Niezależnie od typu są to koła zwrotne 360° z blokadą do jazdy na wprost: pomagają zarówno omijać przeszkody, jak i utrzymać stabilny kurs. Każdy wózek ma amortyzację przednią i tylną: dziecko nie czuje nierówności podłoża i może błogo pospać. 
 • Przodem albo tyłem do kierunku jazdy. We wszystkich naszych wózkach 3w1 spacerowe siedzisko zamocujesz przodem lub tyłem do kierunku jazdy, dzięki czemu dopasujesz pozycję podróżowania do potrzeb malucha. Dziecku łatwiej będzie przesiąść się z gondoli na spacerówkę, a i Ty początkowo możesz w pełni je kontrolować, montując siedzisko przodem do siebie. Nieco później podarujesz mu więcej swobody i wrażeń, obracając je przodem do kierunku jazdy. Szybka zmiana położenia siedziska przydaje się też przy silnym wietrze.
 • Regulowane oparcie siedziska i budka XXL. Odchylając oparcie wózka spacerowego i podnosząc podnóżek, tworzysz wygodną przestrzeń do drzemki. A dzięki dużej, rozkładanej i wentylowanej budce chronisz swoje dziecko przed wiatrem czy deszczem, ale też zapewniasz mu ciszę, spokój i przyjemny cień podczas snu. O bezpieczeństwo dbają 5-punktowe pasy i barierka ochronna.
 • Składana konstrukcja. Wszystkie nasze lekkie wózki 3w1 składają się do poręcznych rozmiarów – mieszczą się w bagażniku, są wygodne w pociągu czy samolocie, z łatwością przenosi się je przez schody lub wnosi do budynku. 
 • Regulowana rączka do prowadzenia. W trosce o komfort w wybranych modelach zastosowaliśmy regulowaną rączkę do prowadzenia wózka, którą dokładnie dopasujesz do swojego wzrostu. To maksimum wygody dla każdego opiekuna szkraba: mamy, taty, dziadków, rodzeństwa czy niani!
 • Pomocne akcesoria w zestawie. Wszystkie nasze wózki dla dzieci 3w1 są wyposażone w pojemny kosz na zakupy oraz adaptery do mocowania fotelika samochodowego na stelażu, a w zależności od modelu do zestawu dołączamy jeszcze kilka akcesoriów (sprawdź listę w opisie danego produktu): moskitierę, folię przeciwdeszczową, pokrowce na nogi, torbę czy przewijak.

Wózki 3w1 dla dziewczynki i chłopca, czyli piękny design

W Lionelo najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo, komfort dziecka i rozwiązania, które ułatwią codzienność, ale przykładamy dużą wagę również do estetyki – designu naszych wózków. Proponujemy wózki dziecięce zarówno jednolite kolorystycznie w modnych i stonowanych barwach, jak i modele ozdobione autorskimi printami, które dodają dekoracyjności i subtelności, czy z różowymi i fioletowymi akcentami dla dziewczynek. Naszymi projektami nawiązujemy do różnych kolorów rodzicielstwa: miłości, bezwarunkowej akceptacji, ale i trudów z nim związanych.

Dlaczego warto postawić na wózki niemowlęce 3w1?

 • Wózki 3w1 to oszczędność. Za wózek 3w1, połączenie gondoli, spacerówki i fotelika samochodowego, zapłacisz mniej niż za wszystkie produkty kupione oddzielnie. Poza pieniędzmi zyskujesz czas czy energię, które byłyby potrzebne na zakupy, a także przestrzeń domową – cały komplet zajmuje mało miejsca.
 • Wózki 3w1 „rosną” razem z dzieckiem. Wózek 3w1 to uniwersalne, ale i bezpieczne oraz wygodne rozwiązanie. Dzięki możliwości regulacji zapewniasz dziecku takie warunki, jakich potrzebuje ze względu na swój rozwój. Co więcej, wózek dopasowuje się też do potrzeb chwili – pogody czy aktywności dziecka.
 • Wózki 3w1 ułatwiają codzienność. Zarówno na spacerze, jak i w podróży czy na zakupach wózek 3w1 pozwoli wygodnie i miło spędzać czas z dzieckiem – w prosty sposób go złożysz i rozłożysz, zapakujesz do bagażnika, przeniesiesz przez schody czy obładujesz zakupami. To wózek dostosuje się do Ciebie.

Dodatkowo wszystkie wózki dziecięce 3w1 Lionelo obejmujemy dożywotnią gwarancją z pakietem Assistance – jeśli zdarzy się usterka, zapewnimy Ci wózek zastępczy, a ten uszkodzony odbierzemy od Ciebie i dostarczymy naprawiony.